EPA تحقیقاتی را در مورد سیستم آب جکسون آغاز می کند

[ad_1]

به گزارش روز جمعه ان بی سی نیوز، آژانس حفاظت از محیط زیست تیمی را از دفتر بازرس کل خود به جکسون برای تحقیق در مورد مدیریت آب شهر فرستاده است.

شهردار Chokwe Antar Lumumba روز دوشنبه گفت که جزئیات کمی در مورد آنچه آژانس فدرال در حال بررسی است دارد.

لومومبا در یک نشست خبری گفت: «من جزئیات زیادی در مورد آن ندارم. “من کارمندان شهرداری داشته ام که تماس گرفته اند و گفته اند یکی از آنها سؤالاتی پرسیده است.

من فقط برای همکاری با آنها به اشتراک گذاشتم. این تنها چیزی است که می دانم. من دامنه را نمی دانم، من جدول زمانی را که آنها به آن نگاه می کنند، نمی دانم.”

OIG EPA یک تیم مستقل است که ممیزی ها و تحقیقات را انجام می دهد و به دنبال “جلوگیری و کشف تقلب، اتلاف، سوء استفاده، سوء مدیریت و رفتار نادرست” است. بودجه این دفتر به طور جداگانه از بقیه EPA تأمین می شود.

یک سخنگوی آژانس به NBC News گفت که این تحقیقات مستلزم بررسی “چند رشته ای” مسائل اخیر در سیستم آب پایتخت است.

هفته گذشته، مایکل ریگان، مدیر EPA، با سیاستمداران می سی سی پی در مورد در دسترس بودن بودجه فدرال که می تواند به جکسون کمک کند، صحبت کرد. ریگان به تحقیقات آژانس خود اشاره ای نکرد.

در حالی که مشخص نیست چه کسی یا چه چیزی به طور خاص در حال بررسی است، گزارش NBC می گوید که این تحقیقات “با گفتگو با بازیکنان محلی، ایالتی و فدرال که نقشی در نظارت بر منابع عمومی اختصاص داده شده برای اطمینان از داشتن آب سالم ساکنان دارند، آغاز خواهد شد.”

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply