Entergy Mississippi 1.5 میلیون دلار برای کمک به مشتریان با صورت حساب های بالا متعهد می شود

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – با نزدیک شدن دمای تابستان، Entergy Mississippi تعهدی 1.5 میلیون دلاری برای کمک به مشتریان در مدیریت قبض انرژی خود دارد. مقامات گفتند این تلاش ادامه عملیات Bill Assist این شرکت است که در سال 2022 راه اندازی شد.

تعهد اضافی شامل 1 میلیون دلار در کیت های بهره وری انرژی رایگان، بیش از 520000 دلار کمک قبض اضطراری برای سالمندان و مشتریان دارای معلولیت، و 100 رویداد اجتماعی برای جشن صدمین سالگرد این شرکت است.

هیلی فیساکرلی، رئیس و مدیر عامل شرکت Entergy Mississippi گفت: «ما همچنان به مشتریان خود بازپرداخت می کنیم زیرا می دانیم عوامل متعددی وجود دارد که می تواند بر صورت حساب آنها تأثیر بگذارد. امیدواریم این ابزارها و خدمات به مشتریان ما، به ویژه آنهایی که در جوامع آسیب پذیر هستند، کمک کند تا در هزینه خود صرفه جویی کنند.»

مقامات گفتند این کیت ها که در دسترس همه مشتریان است، می تواند تا 300 دلار در سال برای مشتریان صرفه جویی کند.

به افتخار صدمین سالگرد Entergy Mississippi، این شرکت با آژانس‌های اجتماعی، سازمان‌های غیرانتفاعی، مدارس و سایرین برای داوطلب شدن و توزیع کیت‌های رایگان در 100 رویداد اجتماعی در سال جاری همکاری خواهد کرد. مشتریان همچنین می توانند یک کیت را به صورت رایگان در www.msentergysolutions-marketplace.com سفارش دهند.

درو مارش، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Entergy گفت: “جوامع قوی و پر جنب و جوش یک جزء کلیدی در مسیر Entergy برای تبدیل شدن به یک برنامه کاربردی پیشرو هستند.” ما می‌خواهیم مشتریانمان موفق باشند و سهامداران ما با ارائه کمک‌های خود تأثیر قابل توجهی در می‌سی‌سی‌پی دارند. زیرا وقتی مشتریان رشد می‌کنند، جوامع ما نیز رشد می‌کنند.»

[ad_2]

Leave a reply