Entergy Mississippi کمک قبض برق را ارائه می دهد: نحوه درخواست در اینجا آمده است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – Entergy Mississippi برای برخی از مشتریان برقی که معیارهای خاصی را رعایت می کنند، اعتبار یک بار کمک قبض ارائه می دهد.

به گفته مقامات Entergy، این اعتبار بخشی از یک برنامه 3.2 میلیون دلاری Operations Bill Assist برای کمک به مشتریان کم درآمد در می سی سی پی است که هزینه قبض های خود را کاهش می دهند و با بودجه 1.1 میلیون دلاری تامین می شود.

هیلی فیساکرلی، رئیس Entergy Mississippi گفت: “اقتصاد و تورم عوامل کلیدی هستند که باعث افزایش هزینه سوخت می شوند. بیش از 300,000 شهروند می سی سی پی واجد شرایط دریافت کمک یک بار قبض 150 دلاری هستند، اما تقریباً 12٪ آن را درخواست می کنند.”

از ساعت 9 صبح چهارشنبه، 19 اکتبر، مشتریان واجد شرایط می توانند به صورت آنلاین در entergybillhelp.com برای یک بار اعتبار 150 دلاری در قبض آب و برق خود درخواست دهند.

وجوه بر اساس اولویت در دسترس است. مقامات شرکت گفتند که بسیار مهم است که به طور کامل کامل شده باشید و درخواست خود را در اسرع وقت ارسال کنید، زیرا بودجه محدود است. پس از ارسال، متقاضی یک اعلان متنی و ایمیلی مبنی بر دریافت درخواست دریافت می کند.

پس از بررسی درخواست، متقاضیان پیامک و ایمیل دیگری در مورد وضعیت درخواست دریافت خواهند کرد. اکثر برنامه ها در حدود 30 روز بررسی و تعیین می شوند.

صلاحیت های:

  • شناسه عکس (گواهینامه رانندگی یا شناسنامه صادر شده دولتی، پاسپورت)
  • یکی از گزینه های درآمدی زیر برای هر فرد درآمد 18 ساله یا بالاتر:
  • صفحه اول اظهارنامه مالیاتی 2021
  • فرم (های) W-2 2021
  • آخرین برگه(های) پرداخت
  • فرم(های) 1099 یا 1042S اداره تامین اجتماعی یا نامه های تعیین مزایا
  • برای واجد شرایط بودن، مشتریان باید کل درآمد خانوار تا 250 درصد سطح فقر فدرال را داشته باشند، همانطور که در نمودار زیر فهرست شده است. شرایط واجد شرایط بودن بر اساس اندازه خانوار و درآمد است.

برای اطلاعات بیشتر و ارسال درخواست به سایت مراجعه کنید ms-ramp.com یا با شماره 1-888-725-0063 تماس بگیرید.

[ad_2]

Leave a reply