Entergy Mississippi برای افتتاح تاسیسات در فلورا

[ad_1]

فلورا، خانم (WJTV) – Entergy Mississippi تأسیسات Primos سابق و 10 هکتار و حدود 25 هکتار مجاور آن را در پارک صنعتی فلورا خریداری کرد و 44 کارمند خود را پس از بهره برداری از ملک در سال آینده به سایت منتقل خواهد کرد.

ساخت و ساز ساختمان 102700 فوت مربعی به زودی آغاز می شود که در حال طراحی مجدد است تا 39 کارمند تمام وقت و پنج کارمند قراردادی را در خود جای دهد. 37 کارمند قراردادی دیگر که از راه دور کار می کنند، از این ساختمان به عنوان پایگاه خانگی استفاده خواهند کرد. Entergy انتظار دارد که این ساختمان تا ژوئن 2023 به بهره برداری برسد.

ساختمان تازه طراحی شده جایگزین سه تاسیسات مختلف خواهد شد که در حال حاضر بخش خط انتقال Entergy، بخش عملیات پست و بخش تعمیر و نگهداری پست مرکزی می سی سی پی برای منطقه شهری جکسون را در خود جای داده است.

هیلی گفت: «ما خوشحالیم که یک ساختمان موجود پیدا کرده‌ایم که به ما امکان می‌دهد سه تأسیسات و آن کارکنان را در یک مکان مرکزی ادغام کنیم و زمین مجاور را که در نزدیکی پست فلورا ما قرار دارد، برای ذخیره‌سازی مواد در دسترس داشته باشیم». فیساکرلی، رئیس و مدیر عامل شرکت Entergy Mississippi. “این یک تجربه بسیار مثبت بود، کار با شهردار Les Childress و هیئت مدیره و با اداره توسعه اقتصادی شهرستان مدیسون برای به ثمر رساندن این پروژه. ما مشتاقانه منتظر هستیم که بخشی از این جامعه باشیم.”

مرکز تولید پریموس در سال 2002 ساخته شد و قبل از خرید Entergy به عنوان یک دفتر اداری و فروش استفاده می شد.

[ad_2]

Leave a reply