Entergy تکمیل یک نیروگاه خورشیدی 100 مگاواتی را جشن می گیرد

[ad_1]

رولویل، خانم (WJTV) – بزرگترین پروژه انرژی خورشیدی در می سی سی پی در شهرستان سان فلاور واقع خواهد شد. نیروگاه Entergy Mississippi برق ایمن، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را برای تامین برق تا 16000 خانه فراهم می کند.

“آنچه می بینید بیش از 1000 هکتار پنل خورشیدی است. حدود 271000 پنل خورشیدی، 90 مایل سیم و کابل در زمین، 13 مایل حصار، و نه مایل ردیف. بنابراین، این یک سایت صنعتی بسیار بزرگ است. هیلی فیساکرلی، رئیس و مدیر عامل شرکت Entergy Mississippi، توضیح داد که ما از انجام این سرمایه گذاری در اینجا هیجان زده هستیم.

انترجی به 461000 مشتری در 45 شهرستان در سراسر ایالت برق می دهد. طبق برنامه ای به نام EDGE، برای “توسعه اقتصادی با انرژی سبز”، این شرکت قصد دارد طی پنج سال آینده، برخی از نیروگاه های گاز طبیعی قدیمی را با 1000 مگاوات انرژی تجدیدپذیر جایگزین کند.

“این درآمد به نفع مدارس ما خواهد بود. این به نفع بیمارستان ها خواهد بود، هزینه انرژی را کاهش می دهد. آنقدر مزایای زیادی که آنها با ایجاد این مشاغل به ما ارائه می دهند. ما در Sunflower به شغل نیاز داریم، و اگر شما این مقدار پول را در Sunflower سرمایه گذاری کنید. کانتی، ما به آن افتخار می کنیم.

Recurrent Energy، LLC، یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت Canadian Solar, Inc.، ایستگاه خورشیدی آفتابگردان 100 مگاواتی را برای Entergy Mississippi توسعه داده و ساخته است که تا پایان عمر این تاسیسات مالک آن خواهد بود. Sunflower یکی از اولین پروژه های خورشیدی در مقیاس کاربردی است که بر اساس توافق نامه انتقال ساخت در ایالات متحده ساخته شده است. Recurrent Energy در سال 2018 یک BTA با Entergy Mississippi امضا کرد که در آن شرکت تنظیم شده برای مالکیت پروژه خورشیدی آفتابگردان هنگامی که به عملیات تجاری رسید، طراحی کرد. BTA به اتفاق آرا توسط کمیسیون خدمات عمومی می سی سی پی در آوریل 2020 تصویب شد.

ایستگاه خورشیدی آفتابگردان از فروشندگان و کارگران ساختمانی می سی سی پی استفاده می کرد. صنایع فولاد آتالا، مستقر در کوشیوسکو، 2475 تن فولاد برای فونداسیون ها تامین کرد. علاوه بر این، شرکت A-1 Kendrick Fence، مستقر در جکسون، حصار محیطی را نصب کرد. بیش از نیمی از ساعات کاری صرف شده برای ساخت و ساز پروژه از کارگران محلی به منطقه و شهرستان های اطراف بود. سیگنال انرژی LLC به عنوان ارائه دهنده مهندسی، تدارکات و ساخت و ساز خدمت می کرد.

دکتر گفت: “ما مفتخریم که بزرگترین پروژه خورشیدی را در می سی سی پی به نمایندگی از Entergy راه اندازی کردیم، به گونه ای که از مشاغل می سی سی پی حمایت کرده و راه را برای انرژی های تجدید پذیر بیشتر در این ایالت هموار کرده است.” شاون کو، رئیس و مدیر اجرایی Canadian Solar. «Sunflower اولین پروژه ساخت-انتقال خود و اولین پروژه ما در می سی سی پی است. ما مشتاقانه منتظر حمایت از رشد انرژی خورشیدی در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده و تکرار این مدل هستیم که ارزش بیشتری را برای مشتریان ما فراهم می کند.

نیروگاه انرژی تجدیدپذیر بدون انتشار گازهای گلخانه ای در حدود 1000 هکتار در شهرستان سان فلاور قرار دارد و به شبکه انتقال Entergy در Ruleville متصل می شود. این نیروگاه یک ژنراتور برق فتوولتائیک ردیابی تک محوری با 272000 ماژول PV است.

در سال 2021، Entergy Corporation اعلام کرد که قصد دارد سبد انرژی های تجدیدپذیر خود را در یک دوره سه ساله سه برابر کند. این شرکت انتظار دارد تا پایان سال 2030، 11000 مگاوات انرژی تجدیدپذیر تولید کند.

[ad_2]