Deion Sanders به ​​دنبال یک پایان عالی با Jackson State است

[ad_1]

آتلانتا (AP) – ناگفته نماند که دیون سندرز مشتاق پیروزی در آخرین بازی خود با جکسون استیت است.

ببرها (12-0) با هدف شکست دادن کارولینای شمالی مرکزی (9-2) در جشن باول در روز شنبه و یک فصل شکست ناپذیر را دارند. سندرز سپس تمرکز خود را به کلرادو معطوف می کند، ایستگاه بعدی در سفر مربیگری خود، جایی که به محض اینکه زمان اجازه دهد، به دنبال جذب نیرو خواهد رفت.

سندرز 55 ساله هدایت برنامه ای را برعهده خواهد گرفت که از سال 2005 فقط یک فصل برنده داشته است و آخرین بار در سال 2020 با یک بازیکن چهار ستاره امضا کرده است. بوفالوهای Pac-12 امسال با نتیجه 1-11 پیش رفتند و اکثر بازی ها از این نتیجه خارج شدند. با 10 باخت با حداقل 23 امتیاز به پایان می رسیم.

اما حداقل برای 24 ساعت آینده، تمرکز سندرز صرفاً روی جکسون استیت است، برنامه ای که مربی «پرایم»، همانطور که دوست دارد نامش را بگذارند، به یک نیروگاه در میان کالج ها و دانشگاه های سیاه پوست تبدیل شده است. ببرها با نتیجه 27 بر 5 زیر نظر او پیش رفتند و سندرز دو بار به عنوان مربی سال کنفرانس دو و میدانی جنوب غرب انتخاب شد.

سندرز از مدیران ورزشی کلرادو و ایالت جکسون تشکر کرد که به او اجازه دادند کاری را که شروع کرده به پایان برساند.

او جمعه گفت: «ما همیشه در مورد اتمام صحبت می‌کنیم و گاهی اوقات در بزرگسالی جسارت این را داریم که زودتر از موعد آن را ترک کنیم. “من می‌خواستم تمام کنم و بچه‌هایم می‌خواستند تمام کنم، اما برخی احمق‌ها می‌گویند او باید برود. خوب، اگر من بروم، فکر نمی کنید پسر من هم می رود؟ شاید بخواهید آن را در نظر بگیرید. مثل اینکه می‌خواهم بروم و پسرم را ترک کنم.»

سندرز دو پسر دارد که برای جکسون استیت بازی می کنند، کوارتربک شیدور سندرز و مدافع کرنر شیلو سندرز. آنها بخش بزرگی از تیمی هستند که در دسامبر 43-24 جنوب را شکست دادند. 3 برای دومین سال متوالی برنده SWAC شد.

شیدور سندرز گفت ببرها مشتاق هستند تا شرمساری سال گذشته را جبران کنند. او در یک فصل استثنایی با 3396 یاردی پاس، 36 تاچ داون و 6 مهار می آید.

او گفت: «این یک تیم کاملاً جدید است. “سال گذشته فقط انگیزه بود. اگر برنده نشوید نمی توانید از لحظه لذت ببرید. ما همه یک خانواده هستیم ما درک می کنیم که چه چیزی در خطر است.»

دیون سندرز جانشین خود را در ایالت جکسون، تی سی تیلور، انتخاب کرد تا پس از ترک وی، مسئولیت برنامه را بر عهده بگیرد.

سندرز گفت: شما باید در خانه بمانید. «این یک چیز معنوی نیز هست. این فقط یک چیز W و L نیست. تی سی نه تنها مرد بزرگی است، او یک فرد بزرگ است که بازی را می‌فهمد، فرهنگ را می‌فهمد، بچه‌ها را درک می‌کند. می دانستم که او مرد مناسبی برای این کار است.»

سندرز گفت که بهترین خاطره او از دوران حضورش در جکسون استیت، پس از مرخص شدن از بیمارستان در سال گذشته بود و تیم برای برنده شدن جمع شد. سندرز 23 روز در بیمارستان بستری بود و 8 بار برای نجات پای چپش تحت عمل جراحی قرار گرفت. دو انگشتش قطع شده بود و با لنگی راه می رفت.

او با یادآوری آن بازی تقریباً خفه شد.

سندرز گفت: «پرافتخارترین خاطره من بیرون آمدن از بیمارستان بود. «برخی از این مردانی که امروز اینجا هستند مرا حمل می‌کردند، زیرا نمی‌توانستم راه بروم. چون پسرم شیدور به من گفته بود به تو نیاز دارم. فکر می کنم پارسال با جنوب بازی می کردیم. هوا سرد بود، اما به پسرم گفتم که آنجا خواهم بود و موفق شدم. مثل همیشه ضعیف و ضعیف. احتمالا 30 پوند پایین تر. سرد و بازی طبق خواسته ما پیش نمی رفت، اما می دانستم که برنده می شویم.

«من هیچ وقت تکان نخوردم و او ما را برگرداند. و سپس شیلو توپ را قطع کرد. و من به تابلوی امتیازات نگاه کردم و ما 21 امتیاز (شماره پیراهن NFL قدیمی او) داشتیم. آن لحظه فقط یک لحظه خدا بود.»

سندرز امیدوار است که جکسون استیت تماشاگران را در استادیوم مرسدس بنز، نه چندان دور از جایی که او در جورجیا دام برای آتلانتا فالکونز در آن بازی کرد، به جریان بیاندازد. عضو تالار مشاهیر فوتبال حرفه ای در اوایل دهه 90 به طور همزمان برای تیم های فالکونز و آتلانتا بریوز بازی کرد و به بریو کمک کرد تا به سری جهانی 1992 صعود کنند. او در تیم های برنده سوپربول با سانفرانسیسکو و دالاس حضور داشت.

او گفت: «هیچ فشاری وجود ندارد. “این جالبه. این یک بازی است. کسی برنده است، کسی بازنده است. فشار زمانی اتفاق می افتد که دکتر به شما می گوید فقط پنج یا شش روز زنده خواهید ماند. آن مادر مجردی که نمی تواند به این نتیجه برسد زیرا صورت حساب ها جمع نمی شوند، این فشار است. این یک بازی است و ما برای برد بازی می کنیم.»

___

فوتبال کالج AP: و برای خبرنامه فوتبال کالج AP ثبت نام کنید:[ad_2]

Leave a reply