CDC الزامات ماسک را برای اکثر حمل و نقل بالا می برد – و کسب و کارها از این روش پیروی می کنند

[ad_1]

یکی از الزامات نهایی ماسک فدرال دیگر این نیست – ساختن دستور ماسک خود، همچنان باید یک ماسک با قدرت کمتر داشته باشید.

روز دوشنبه دولت بایدن اعلام کرد که از شروع فوری آمریکایی ها دیگر ملزم به پوشیدن ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی نخواهند بود. پس از حکم دادگاهی در فلوریدا در این هفته، تمدید اجباری ماسک که توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) در 18 آوریل اعمال شده بود، لغو شد. ، قطارها و در تاکسی ها، وسایل نقلیه مشترک یا مراکز حمل و نقل. در آن زمان، CDC گفت که برای ارزیابی افزایش اخیر موارد کووید در سراسر کشور، که توسط نوع BA.2 ایجاد شده است، به زمان نیاز دارد.

با توجه به این حکم، CDC در روز دوشنبه دستورالعمل‌های خود را به‌روزرسانی کرد و بیان کرد که دستور ماسک آن در وسایل حمل‌ونقل عمومی و در مراکز حمل‌ونقل دیگر قابل اجرا نیست. این آژانس همچنان توصیه می کند که مردم در این زمان از ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی سرپوشیده استفاده کنند.

بلافاصله پس از اعلام این خبر، خطوط هوایی بزرگ از جمله امریکن ایرلاینز، یونایتد ایرلاینز و دلتا ایر لاین و همچنین خط قطار ملی آمتراک الزامات ماسک خود را در خطوط هوایی و فرودگاه ها کاهش دادند. اداره امنیت حمل و نقل می گوید دیگر از ماموران امنیتی برای اجرای دستورات ماسک نیازی نخواهد داشت.

علاوه بر این، Uber و Lyft خود را لغو کردند الزامات ماسک صورت برای سواران و رانندگان در ایالات متحده، مطابق با تغییر CDC در دستورالعمل آن. قابل ذکر است، هر دو شرکت فرم‌های تمرکز برنامه‌های خود را که به محض تایید مشتریان ظاهر می‌شوند، حذف خواهند کرد. این شرکت در وب‌سایت خود اعلام کرده است که اوبر همچنان توصیه می‌کند در صورتی که فردی دارای فاکتورهای پرخطر خاصی است یا سطح انتقال در منطقه او بالا است، از ماسک استفاده کنید. هر دو شرکت در وب سایت خود می گویند که مقررات محلی و ایالتی در مورد ماسک ها جایگزین قوانین خودشان می شود.

برخی از ایالت‌ها ترجیح می‌دهند که ماسک‌های خود را برای افرادی که در سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی خاص هستند، حفظ کنند، به‌عنوان مثال، اداره حمل‌ونقل مترو شهرستان کینگ در سیاتل، TriMet در پورتلند، اورگان، و آژانس حمل‌ونقل متروپولیتن در شهر نیویورک.

با این حال، چنین حرکتی در سطح فدرال هنوز پیامدهای زیادی برای مشاغل دارد. این نشانه آن است که کشور به سمت یک وضعیت بومی پیش می رود و ادعا می کند که کووید یک تهدید مداوم است نه تهدیدی فوری که نیاز به توجه مداوم دارد. و برای مشاغلی که دستورات ماسک خود را حفظ کرده اند، این حرکت ممکن است به تضعیف قوانین آنها کمک کند. از آنجایی که مشتریان در سراسر جهان با الزامات کمتری مواجه می شوند، کمتر به سیاست های فروشگاه توجه می کنند.

تغییر در دستورالعمل CDC اندکی پس از آن صورت گرفت که یک قاضی فدرال در روز دوشنبه حکم داد که CDC از اختیارات خود برای تمدید این سیاست پس از تاریخ غروب 18 آوریل فراتر رفته است. حکم کاترین کیمبال میزل، قاضی منطقه ای ایالات متحده به اوج خود رسید شکایتی که سال گذشته در تامپا تنظیم شد. این شکایت توسط صندوق دفاع از آزادی سلامت ارائه شده است، یک گروه مدافع که، به گفته وب سایت خود، برای آنچه که آن را “اصلی ترین حقوق بشر، یعنی استقلال بدن” می نامد، مبارزه می کند.

[ad_2]