Byram فرآیند یافتن چاه های آب را آغاز می کند

[ad_1]

بایرام، خانم. (WJTV) – شهر بایرام در حال حاضر در حال یافتن مکان هایی برای چاه های آب شخصی خود جدا از منبع آب شهر جکسون است.

“این سومین دوره من به عنوان شهردار بیرم است و من هشت سال قبل از این دوره سوم که انتخاب کردم، با این وضعیت آب دست و پنجه نرم می کنم. سیستم آب برای مدت طولانی به هم ریخته است. شما تاریخ را باور نمی کنید. از این خبر،” شهردار ریچارد وایت گفت.

شهر در حال حاضر در حال بررسی چندین آدرس برای این چاه های آب جدید است تا به همراه یک مخزن در داخل محدوده شهر قرار گیرند. ساختمان‌های تجاری و مشاغل در طول بحران آب جکسون بدون آب مانده‌اند. شهر بایرام همچنین به شهر جکسون برای آب سالم ساکنانش پرداخت می کند.

“وقتی شما خدماتی ارائه می دهید، باید تعمیر و نگهداری و مراقبت از کارها را در زمان فراخوانی انجام دهید. این مدت طولانی است. نصف روز طول می کشد تا تمام کارهایی را که در سه یا سه سال گذشته انجام داده ایم به شما بگویم. وایت گفت چهار سال.

در حال حاضر، شهر بایرام در تلاش است تا یک شرکت را برای یافتن بهترین آب موجود در شعاع 22 مایلی در محدوده شهر بیابد و استخدام کند.

شهردار وایت و شهردار جکسون Chokwe A. Lumumba قبلاً در مورد مسائل جاری آب در شهر در تماس بوده‌اند. شهر جکسون در حال حاضر مالک لوله هایی است که از یک توسعه دهنده به Byram ارسال شده است.

رهبران Byram در حال در نظر گرفتن سه مکان برای چاه های آب هستند. این سایت ها در دریاچه داکری و جاده سیول واقع شده اند. مکان دیگر نیز نزدیک است، که یک مکان اضافی متعلق به شهر است.

“ما باید فردی را استخدام کنیم که بداند در اینجا چه چیزی در زیر زمین وجود دارد و چه منطقه ای بهترین آب را تامین می کند. من در مورد بتن و آب بیشتر از آنچه می خواستم بدانم یاد گرفته ام، اما این بخشی از کار من است. وزارت بهداشت گفت. ما می‌توانستیم این کار را انجام دهیم، بنابراین این همان چیزی است که روی آن کار می‌کردیم. روزی نیست که ما با آب مشکلی نداشته باشیم و به اندازه جکسون نباشیم.”

شهر بایرام آماده است تا از 2 میلیون دلار به اضافه بودجه طرح نجات آمریکا (ARPA) برای رفع مشکلات آب خود برای همسایگان استفاده کند. به گفته مسئولان، 80 درصد از ساکنان بیرم قبوض آب خود را برآورد می کنند. چاه های جدید یک تا دو سال طول می کشد تا برای ساکنان بیرم به واقعیت تبدیل شود.

[ad_2]

Leave a reply