Black Caucus برای احیای ابتکارات، گسترش Medicaid تلاش می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – گروه سیاه قانونگذاری می سی سی پی امسال برای احیای یک روند ابتکاری، تسهیل احیای حق رای برای زندانیان سابق، گسترش Medicaid، نظارت بر هزینه های رفاهی و اطمینان از دسترسی تمام بخش های ایالت به موارد بالا فشار خواهد آورد. رئیس این گروه روز چهارشنبه گفت: اینترنت پرسرعت و آب آشامیدنی سالم.

سناتور “ما می خواهیم کیفیت زندگی مردم می سی سی پی را بهبود بخشیم.” آنجلا ترنر فورد در حالی که از سوی دیگر اعضای گروه در جریان کنفرانس خبری کنگره حمایت شد، گفت.

این کمیته دارای 14 عضو در مجلس سنا 52 نفره و 39 عضو در مجلس 122 نفره است و یک کرسی خالی در ناحیه اکثریت کاخ سیاهپوست دارد. اکثر اعضای حزب دموکرات هستند و جمهوری خواهان اکثریت گسترده ای را در هر دو مجلس دارند.

چندین بیمارستان می سی سی پی به دلیل مشکلات مالی در تلاش برای باز ماندن هستند. ترنر فورد، یک دموکرات از وست پوینت، گفت که گسترش Medicaid پول را به سیستم مراقبت های بهداشتی وارد می کند.

او گفت: «می سی سی پی تقریباً در هر پیامد بهداشتی پیشرو در رتبه آخر یا نزدیک به آخر قرار دارد. “این خوب نیست.”

می سی سی پی یکی از 11 ایالتی است که Medicaid را به افرادی که در مشاغل کم دستمزد که بیمه درمانی ارائه نمی دهند، توسعه نداده اند. توسعه یک گزینه تحت بازنگری اساسی مراقبت های بهداشتی است که در سال 2010 توسط باراک اوباما رئیس جمهور وقت آمریکا در سال 2010 به قانون امضا شد. تیت ریوز و بسیاری دیگر از مقامات جمهوری خواه در می سی سی پی می گویند که نمی خواهند افراد بیشتری را در برنامه ای با بودجه دولت قرار دهند.

دادگاه عالی می سی سی پی در ماه مه 2021 حکم داد که روند ابتکاری این ایالت که به مردم اجازه می داد برای قرار دادن مسائل در صندوق رای دادخواست بدهند، نامعتبر است. این روند در دهه 1990 به قانون اساسی ایالت اضافه شد و درخواست کنندگان را ملزم به جمع آوری یک پنجم امضاها از هر ناحیه کنگره کرد. می سی سی پی در آن زمان دارای پنج ناحیه کنگره بود، اما پس از سرشماری سال 2000 به چهار منطقه کاهش یافت. زبانی که با فرآیند ابتکار سروکار دارد هرگز به روز نشد.

فیلیپ گان، رئیس مجلس نمایندگان و ستوان. دولت دلبرت هوزمن، هر دو جمهوریخواه، هفته گذشته گفت که می خواهند روند ابتکاری را احیا کنند. مجلس نمایندگان و سنا باید در مورد تعداد امضاهای مورد نیاز به توافق برسند.

می سی سی پی حق رای را از افرادی که به دلیل جرایم خاص از جمله جعل، آتش زدن و دو همسری محکوم شده اند سلب می کند. اعضای گروه سیاهپوستان و سایر قانونگذاران دموکرات سال ها تلاش کرده اند تا پس از پایان دوره محکومیت افراد محکوم به جرایم محرومیت از حقوق، به طور خودکار حق رای را بازیابی کنند. برای به دست آوردن مجدد حق رای در می سی سی پی اکنون، یک فرد باید عفو فرماندار را دریافت کند یا باید از دو سوم مجلس و سنا ایالت اجازه بگیرد. قانونگذاران در چند سال گذشته این حقوق را به تنها چند نفر بازگردانده اند.

ترنر فورد روز چهارشنبه گفت که گروه سیاهپوست خواهان پاسخگویی بیشتر در مورد نحوه خرج کردن پول توسط وزارت خدمات انسانی می سی سی پی است که برای کمک به برخی از نیازمندترین افراد در ایالات متحده در نظر گرفته شده است. پول از طریق برنامه کمک موقت برای خانواده های نیازمند (TANF).

شاد وایت، حسابرس ایالتی، یک جمهوری خواه، روز چهارشنبه به خبرنگاران در مدرسه ای در نزدیکی جکسون گفت که ایالت نتوانسته است نتایج مربوط به اینکه چگونه دریافت کنندگان TANF تحت تأثیر نحوه خرج کردن پول توسط ایالت قرار می گیرند، ردیابی کند.

وایت گفت: «ما به عنوان یک کشور باید کار بهتری انجام دهیم و از سازمان‌های دولتی که دلارهای رفاهی را مدیریت می‌کنند بخواهیم به ما بگویند به چند نفر با این دلارها کمک می‌شود و چگونه به آنها کمک می‌شود.»

[ad_2]

Leave a reply