Better Men Society پس از یک هفته خشونت آمیز در جکسون، راه حلی می خواهد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پلیس جکسون در حال بررسی تیراندازی های متعددی است که در روزهای اخیر در شهر رخ داده است.

حداقل شش تیراندازی در سه روز گذشته رخ داده است. تیراندازی ها یکشنبه شب زمانی آغاز شد که پلیس می گوید بوکر تاروین 26 ساله در آپارتمان های پاین ریج گاردنز در ریبل وودز درایو هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

صبح روز سه شنبه، پلیس گفت چارلز بلکمن 20 ساله در حالی که داخل یک وسیله نقلیه پارک شده در پارکینگ وافل هاوس در بزرگراه 18 بود، از ناحیه دو پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. او به بیمارستان منتقل شد و گفته می شود که حالش خوب است.

پلیس همچنین در حال تحقیق در مورد جسد یک نوجوان پس از اصابت گلوله در تختخوابش در خانه ای در خیابان مایرز در روز سه شنبه است. این نوجوان به نام لاگاوین جنکینز 18 ساله شناسایی شده است.

Better Men Society، سازمانی که به مبارزه با جرم و جنایت اختصاص دارد، گفت که توقف خشونت با اسلحه از خانه آغاز می شود.

اولین نکته این است که ما باید همچنان عشق را در قلب آنها قرار دهیم، تا آنها بتوانند عشق به خود داشته باشند و بتوانند به دیگران عشق بورزند. بنابراین، شماره دو این است که بتوانیم تضاد پیدا کنیم. کریستوفر کوپر، رئیس انجمن مردان بهتر، گفت: «می‌دانید، می‌دانید، ما باید به آنها یاد بدهیم که دشمن نیستیم.» “شماره سه این است که ما باید چیزهایی غیر از اسلحه را در دستانشان بگذاریم، مانند یک قلم مو، یک ماشین چمن زنی یا یک اره برقی یا چیزی شبیه به آن، تا بتوانیم به آنها مجموعه مهارتی بدهیم، تا آنها بتوانند به جای آن باشند. آنها می توانند کار کنند و برای خود تأمین کنند.»

در این تیراندازی ها دستگیری صورت نگرفته است. همچنین در این هفته تیراندازی در خیابان الیس و خیابان لینچ و همچنین خیابان لانیر گزارش شد.

[ad_2]

Leave a reply