Applebees Exec: قیمت بالای گاز به این معنی است که می توانیم دستمزد کمتری بپردازیم

[ad_1]

“بیشتر پایه کارمندان ما و کارمندان بالقوه ما از حقوق و دستمزد به چک پرداخت می کنند. هر گونه افزایش در کاهش قیمت گاز به درآمد قابل تصرف آنها کاهش می یابد.” این بیانیه از سوی یکی از مدیران Applebee آمده است. به نظر می رسد که این آغاز یک پیام دلسوزانه است، و در واقع، ایمیل او با این پایان می یابد:

“کارهایی را انجام دهید تا مطمئن شوید که کارفرمای انتخابی خود هستید. برنامه ها را زودتر تکمیل کنید تا آنها بتوانند سایر مشاغل خود را در اطراف شما برنامه ریزی کنند. مهمتر از همه فرهنگ و محیطی داشته باشید که مردم را جذب کند.”

این چیزی که در وسط است مشکل ساز است. ایمیلی که در زیرردیت Anti-Work Reddit به بیرون درز کرده است، مدیر اجرایی را تنها زمانی شناسایی می‌کند که وین بر این موضوع تمرکز می‌کند که چگونه آزمایش‌های کارمندان چیز خوبی برای Applebee است. منطق او چنین است:

  • چک های بیکاری دولتی در حال پایان است و مردم را مجبور به شغل می کند.
  • افزایش قیمت ها به دلیل تورم باعث تعطیلی مشاغل کوچک شده است.
  • قیمت بالای بنزین به این معنی است که مردم باید بیشتر کار کنند.
  • کسب و کارهای کمتری باز خواهند شد، بنابراین افراد بیشتری به دنبال شغل خواهند بود.
  • بنابراین، Applebee’s می تواند افراد را با دستمزد کمتر استخدام کند.

در اینجا دلیل این مشکل است.

مشکلات مالی کارمندان شما به نفع شما نیست

دستمزدها پرهزینه هستند و بسیاری از شرکت ها با حاشیه سود پایین کار می کنند. همه می‌دانند که کسب‌وکارها نمی‌خواهند بیش از آنچه باید برای کارمندان بپردازند. با این حال، دیدن تلاش مردم، زندگی از حقوق به چک و افزایش هزینه های آنها دلیلی برای خوشحالی نیست.

در همان ایمیل، نمی توانید بگویید که نگران روحیه کارکنان و جشن گرفتن دستمزدهای کمتر هستید.

گردش مالی فوق العاده گران است.

همیشه فرض کنید هر چیزی که می نویسید در اینترنت به پایان می رسد. حتی اگر وین در پیش‌بینی‌هایش درست باشد و قیمت‌های بالاتر بنزین در نهایت به معنای دستمزد کمتر (مشکوک) باشد، او یک هزینه هنگفت را کنار گذاشته است: گردش مالی.

در سال 2016، مرکز تحقیقات هتلداری در کرنل هزینه استخدام و آموزش کارکنان رستوران خط مقدم را 5864 دلار برای هر کارمند برآورد کرد. گردش مالی رستوران همیشه بالا است و در حال حاضر بالاترین میزان در بین هر صنعت است. در حالی که وین با خوشحالی در حال شمردن سکه های خود است، باید به دلارهایی که در صورت ترک کارمندانش از دست می دهد فکر کند.

رفتار خوب با کارکنان و دستمزد بالاتر از حد متوسط ​​به آنها ارزانتر از استخدام و آموزش افراد جدید است.

اتحادیه ها در حال افزایش هستند.

فروشگاه‌های استارباکس به سرعت در حال تشکیل اتحادیه هستند و هفتمین فروشگاه آن‌ها با رای 9-0 در 22 مارس 2022 به اتحادیه رای دادند. چرا باید Applebee مراقبت کند؟

زیرا برگزارکنندگان استارباکس به کافی شاپ راضی نیستند. یکی از فعالان گفت: «ما می‌خواهیم در کل صنعت خدمات غذایی را زیر پا بگذاریم». اتحادیه ها متوقف نمی شوند و Applebee بهتر است آماده باشد.

وکیل کار و شریک Wickens Herzer Panza Jon Hyman هشدار می دهد: “استارباکس شروع این جنبش است، نه نقطه پایان.”

چنین رفتاری با کارمندان خود – حتی پشت درهای بسته که فکر می کنید – احتمال اینکه اتحادیه ها درب خانه شما را بزنند را افزایش می دهد. بهترین گزینه برای جلوگیری از تشکیل اتحادیه این است که کارکنان خود را راضی نگه دارید.

عدم حفظ یک پیام یکپارچه

کوین کارول، مدیر عملیات Applebee، می‌گوید این نظر Applebee نیست، بلکه تنها نظر وین است. او می گوید

“این نظر یک فرد است، نه Applebee. این موضوع به صورت داخلی توسط فرنچایز گیرنده ای که این فرد را استخدام می کند و مالک و اداره کننده رستوران ها در این بازار است، بررسی می شود. اعضای تیم ما رگ حیات رستوران های ما هستند، و امتیاز گیرندگان ما هستند. همیشه به دنبال پاداش و تشویق اعضای تیم، جدید و فعلی، برای ماندن در خانواده Applebee است.

در حالی که قوانین بین مسئولیت شرکتی و مسئولیت حق رای هر از گاهی تغییر می کند، یک چیز روشن است: هیچ کس در این نوع خرابکاری به فکر مالک حق امتیاز نیست – آنها به شرکت مادر فکر می کنند.

شما باید مطمئن شوید که تمام تیم های مدیریتی شما در همه جا روی راضی نگه داشتن کارمندان تمرکز می کنند، نه اینکه امیدوار باشید بتوانید کمتر به آنها پرداخت کنید. این اصل در مشاغل کوچک و غول های جهانی صادق است. شما دیگر نمی توانید روابط عمومی شرکت خود را کنترل کنید. همه صدایی دارند و گاهی اوقات آن صدا در فضای مجازی پخش می شود.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]