AAA نکاتی را برای رانندگان پیش از روز کارگر ارائه می دهد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – رانندگان در سرتاسر کشور در آستانه روز کارگر شاهد آرامش در پمپ ها هستند. در می سی سی پی، AAA گزارش داد که میانگین هزینه هر گالن گاز در حال حاضر 3.61 دلار است که 60 سنت ارزان تر از یک ماه پیش است. بالاترین قیمت برای می سی سی پی در ژوئن 2022 با 4.55 دلار در هر گالن تعیین شد.

AAA رانندگان می سی سی پی را تشویق می کند تا قبل از رفتن به سفر در روز کارگر، وسایل نقلیه خود را چک کنند.

“اگر در انجام معاینه خود احساس راحتی نمی کنید، به یک مکانیک مراجعه کنید. معمولاً با هزینه بسیار کمی، آنها آن را بررسی می کنند. آنها تسمه ها، شیلنگ ها، تمام مایعات و سطح روغن شما را بررسی می کنند. دان ردمن، سخنگوی AAA می سی سی پی توضیح داد.

با نزدیک شدن به آخر هفته روز کارگر، در اینجا چند نکته برای به خاطر سپردن رانندگان وجود دارد:

  • لاستیک ها را باد نگه دارید
  • در بزرگراه ها سرعت خود را کم کنید
  • اجازه ندهید مخزن شما کمتر از یک چهارم پر شود
  • جستجو برای معامله در مورد سوخت

قیمت گاز در ابتدا در ماه مارس و در بحبوحه حمله روسیه به اوکراین شروع به افزایش کرد. در نتیجه، موجودی انبارها کاهش یافت و قیمت ها را به سطوح بی سابقه رساند. به گفته GasBuddy، برخی از مناطق کالیفرنیا در اوج قیمت‌های بالا تا 7 دلار در هر گالن جهش کردند، در حالی که گازوئیل بالاترین نسبت خود را به گاز معمولی داشت.

در حال حاضر، آن قیمت ها تغییر کرده است.

“با دیدن برخی از این تقاضاها، ممکن است نوعی معامله را مشاهده کنید. همانطور که مردم کم کرده اند، ممکن است در برخی از شهربازی ها معاملاتی داشته باشید یا چه چیزهایی دارید که دزدی می کنید. آن پنجره هنوز بسته نشده است، اما دوباره اگر می خواهید بیرون بروید، لطفاً فقط به یاد داشته باشید که حداقل 15 تا 20 دقیقه ماشین خود را چک کنید. اکثر خودروهای ما بین 50 تا 55 مایل در ساعت بیشترین مصرف سوخت را دارند. همچنین، لاستیک کم باد می تواند به همان اندازه برای شما هزینه داشته باشد. ردمن گفت: 30 درصد در راندمان سوخت.

GasBuddy برای یافتن بهترین قیمت بنزین، خرید در اطراف را توصیه می کند.

[ad_2]

Leave a reply