AAA می گوید مخزن خالی بنزین ممکن است هزینه بیشتری نسبت به پر کردن آن داشته باشد

[ad_1]

شهرستان چسترفیلد، ویرجینیا (WRIC) – رانندگان بیشتری در جاده ها با کمبود بنزین مواجه می شوند زیرا سعی می کنند از پرداخت قیمت های بالاتر سوخت اجتناب کنند.

AAA گزارش می دهد که میانگین قیمت بنزین ویرجینیا، برای مثال، 4.86 دلار در هر گالن روز سه شنبه بود. در ژانویه 1، 3.15 دلار بود. میانگین ملی قیمت روز سه شنبه 5.01 دلار بود، در مقایسه با 3.28 دلار در آغاز ژانویه.

این آژانس گفت رانندگانی که شش ماه پیش 10 دلار بنزین در مخازن خود می ریختند، بیش از سه گالن در پمپ دریافت می کردند. همین 10 دلار امروز آنها را کمی بیش از دو گالن در مخزن خود می آورد.

داگلاس لئوکادیو، که بعد از ظهر دوشنبه در پمپ بنزین شهرستان چسترفیلد، ویرجینیا، پمپ بنزین را پر کرد، تنها چند دلار در پمپ خرج کرد.

او گفت: «من فقط کمی اینجا گذاشتم چون بنزینم واقعاً کم بود و ماشینم مثل گاز می‌خورد. سعی می کردم به پمپ بنزین های دیگری بروم که معامله بهتری دارند.

AAA می گوید وقتی رانندگان پر کردن باک خود را به تعویق می اندازند، این خطر باعث می شود که در جاده هزینه بیشتری برای آنها به همراه داشته باشد. از آوریل تا 7 ژوئن سال جاری، 1168 راننده ویرجینیا بنزین تمام کردند و درخواست تحویل سوخت کردند.

این تعداد نسبت به سال گذشته که AAA 1166 تماس برای تحویل سوخت برای اعضا داشت، اندکی افزایش یافته است – و 10 درصد بیشتر از تعداد تماس هایی است که در سال 2019 در مدت مشابه دریافت کرده است.

مردی که در اکسون در چسترفیلد پر می شود (8News)

Geico روز دوشنبه گفت که از زمانی که قیمت ها افزایش یافته است، این شرکت روزانه حداقل پنج تماس بدون گاز در سراسر ایالات متحده دریافت می کند.

برخی از مشتریان آنها ممکن است ندانند که برخی از بیمه‌گذاران می‌توانند تا 5 دلار سوخت یا یک یدک‌کش به نزدیک‌ترین پمپ بنزین برسانند.

Geico اضافه کرد که میانگین زمان پاسخگویی آن یک ساعت است و اگر راننده در مکانی ناامن گیر کند، این شرکت آنها را تشویق می‌کند تا با مجریان قانون برای کمک تماس بگیرند.

مورگان دین، مدیر امور عمومی و دولتی AAA Mid-Atlantic، افزود که تمام شدن بنزین نه تنها ناراحت کننده است، بلکه می تواند خطرناک باشد، “به خصوص اگر بنزین خودرو در وسط یک بزرگراه شلوغ تمام شود.”

او گفت که ممکن است پرهزینه نیز باشد: “تمام بنزین همچنین می تواند به سیستم سوخت خودرو آسیب برساند که صدها دلار برای تعمیر آن هزینه خواهد داشت.”

برای جلوگیری از تمام شدن بنزین، AAA گفت رانندگان باید باک را پر کنند زمانی که نشانگر سوخت به یک چهارم باک رسید.

لئوکادیو گفت که در حال یافتن راه های دیگری برای صرفه جویی در مصرف بنزین خود است. او گفت: “سعی می کنم وزن زیادی را روی ون خود حمل نکنم. سعی می کنم تا حد امکان کمتر رانندگی کنم.”

وی افزود: به نظر نمی رسد قیمت بنزین به این زودی ها کاهش یابد.

او گفت: “انتظار کاهش قیمت دارید؟ من فکر می کنم این یک مدینه فاضله است.”

[ad_2]

Leave a reply