9 سرباز بر اثر سقوط 2 هلیکوپتر بلک هاوک در حین ماموریت آموزشی در کنتاکی کشته شدند.

[ad_1]

تریگ کانتی، کی. (WKRN) – سخنگوی ارتش گفت که 9 نفر در سقوط دو بالگرد بلک هاوک ارتش در کنتاکی جان خود را از دست دادند.

نوندیس تورمن، سخنگوی فورت کمبل، صبح پنجشنبه گفت که مرگ شب گذشته در جنوب غربی کنتاکی در حین یک مأموریت آموزشی معمول رخ داد.

دو 101Stهلیکوپترهای بخش هوابرد (حمله هوایی) حدود ساعت 10 شب در شهرستان تریگ، کنتاکی، نزدیک بزرگراه 68 سقوط کردند.

در بیانیه خبری از فورت کمبل، مقامات گفتند: “فرماندهی در حال حاضر بر مراقبت از نیروهای نظامی و خانواده های آنها متمرکز است.”

اندی بشر فرماندار کنتاکیاعلام کرد که در فورت کمبل خواهد بودصبح پنج شنبه “برای حمایت از سربازان خود و خانواده های آنها در پی حادثه غم انگیز شب گذشته.”

پلیس ایالت کنتاکی با فورت کمبل، مدیریت اورژانس کنتاکی و مقامات محلی در محل کار کرد. آنها یک سد راه را در نزدیکی محل سقوط ایجاد کردند.

به گفته پلیس، میدان آوار قابل توجه است. سربازان و سایر واکنش‌های سریع باید یک منطقه جستجوی بزرگ را ایمن می‌کردند.

سارا برگس، سرباز ایالت کنتاکی در یک نشست خبری گفت: «سقوط در یک مزرعه رخ داد، به نوعی منطقه‌ای جنگلی. در حال حاضر گزارشی از خسارت وارده به خانه ها گزارش نشده است.»

فورت کمبل در نزدیکی مرز تنسی، در حدود 60 مایلی (97 کیلومتری) شمال غربی نشویل واقع شده است و سقوط در شهرستان کادیز، کنتاکی رخ داده است.

نیک توماشفسکی که حدود یک مایل دورتر از محل سقوط هواپیما زندگی می کند، گفت که لحظاتی قبل از سقوط دو هلیکوپتر را دیده است که بر فراز خانه اش پرواز می کنند.

او گفت: “به دلایلی دیشب من و همسرم آنجا نشسته بودیم و روی عرشه عقب نگاه می کردیم و گفتم “وای، آن دو هلیکوپتر پایین به نظر می رسند و امشب کمی به هم نزدیک هستند.”

هلیکوپترها پرواز کردند و برگشتند و لحظاتی بعد “ما چیزی را دیدیم که شبیه آتش بازی در آسمان بود.”

تمام چراغ های هلیکوپترشان خاموش شد. توماشفسکی گفت: مثل این بود که آنها فقط بیرون زدند … و سپس ما یک درخشش عظیم مانند یک گلوله آتشین دیدیم.

او گفت که پروازهای بیش از حد برای تمرینات آموزشی تقریباً هر روز اتفاق می افتد و هلیکوپترها معمولاً در ارتفاع پایین پرواز می کنند اما نه چندان نزدیک به یکدیگر.

«دو نفر پشت سر هم بودند. معمولاً یکی را می‌بینیم و چند دقیقه بعد دیگری را می‌بینیم و همین دیشب دو نفر از آنها را در حال پرواز با هم دیدیم.»

اعضای مجلس سنای کنتاکی صبح پنجشنبه برای احترام به قربانیان این سانحه یک دقیقه سکوت کردند.

رابرت استیورز، رئیس‌جمهور سنا در اتاق غم‌انگیز گفت: «ما نمی‌دانیم که چه اتفاقی افتاده است، اما می‌دانم که این اتفاق بد است و تلفات جانی قابل توجهی در میان ارتش ما وجود دارد.»

ماه گذشته، دو خلبان گارد ملی تنسی بر اثر سقوط هلیکوپتر بلک هاوک آنها در بزرگراهی در آلاباما در حین تمرین آموزشی کشته شدند.

به گفته مرکز پشتیبانی اکتساب ارتش ایالات متحده، HH-60 Black Hawk یک هلیکوپتر «حمل و نقل تاکتیکی کاربردی» است که توسط ارتش مورد استفاده قرار می گیرد.

USAASC می‌گوید: «حمله هوایی، پشتیبانی عمومی، تخلیه هوایی، فرماندهی و کنترل، و پشتیبانی عملیات ویژه برای عملیات‌های نبرد، پایداری و پایداری را ارائه می‌کند».

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

Leave a reply