9 ایده قابل اجرا برای تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی بهتر

[ad_1]

اکثر مدیران عامل برای مدیر عامل شدن آمادگی نداشتند. این یک تغییر بزرگ است. شما از تعقیب رویای خود به مسئولیت معیشت کارمندان خود می رسید.

بنابراین چگونه شرکت خود را از طریق پیچیدگی های رشد هدایت می کنید و تأثیر خود را چند برابر می کنید؟ یک سیستم شخصی بسازید که به شما امکان می دهد پیشرفت کنید. اگر به عنوان یک رهبر در حال پیشرفت هستید، شرکت شما نیز پیشرفت خواهد کرد.

اینها 9 ایده قابل اجرا هستند که به من به عنوان یک مدیر عامل کمک کردند.

روتینی را تمرین کنید که به شما امکان می دهد از نظر جسمی، ذهنی، عاطفی و معنوی پیشرفت کنید. روال صبحگاهی من را از زنجیر نگرانی و نمایش رها می کند. من ساعت 5 صبح از خواب بیدار می شوم، وقت خود را روی تردمیل می گذرانم، یک دوره آموزشی تماشا می کنم، قهوه می خورم و مدیتیشن می کنم. تا ساعت 7 صبح، من آماده هستم که به دنیا انرژی بدهم زیرا زمانی را صرف سوختن انرژی خودم کرده ام.

2. یک چارچوب 25 ساله ایجاد کنید.

اگر می خواهید تمام اقدامات خود را برای رشد خود هماهنگ کنید، به یک چشم انداز بلند مدت نیاز دارید. این به شما امکان می‌دهد تا به سرعت از چالش‌هایی که در طول مسیر با آن‌ها روبرو هستید، رهایی یابید. من این را از دن سالیوان یاد گرفتم چارچوب 25 ساله. اگر صد ربع برای انجام آن دارید چگونه شرکت خود را به طور استراتژیک برنامه ریزی می کنید و استراتژی روزانه خود را اجرا می کنید؟

3. پیشرفت های شخصی ایجاد کنید.

پیشرفت های شخصی توانایی شما برای رهبری را افزایش می دهد. اینها از چهار عنصر خاص ناشی می شوند: تعهد، شجاعت، ظرفیت و اعتماد.

4. از تمرین هایی برای کمک به تعریف اهداف و ارزش های خود استفاده کنید.

دو ابزار تمرین ذهنی به من کمک کردند تا تیمم را با وضوح رهبری کنم.

اولین ابزار ابزار آماده سازی است – صفحه گسترده ای با سه ستون عمودی. در ستونی که برای اهداف در نظر گرفته شده است، فهرستی از افراد / چیزهایی که در زندگی برای شما مهم هستند بنویسید. در ستون بعدی یک جمله مثبت به زمان حال مربوط به هر هدف بنویسید. یک معیار برای اندازه گیری موفقیت در آن جنبه اختصاص دهید و سپس تمام این جملات را در یک پاراگراف جمع آوری کنید و آن را یادداشت کنید. این پاراگراف را روزانه بخوانید تا هر روز به شما الهام بخشد و مجدداً تنظیم کنید.

ابزار بعدی ابزار top-5 است. در ابتدای هر هفته، پنج اولویت اصلی خود را برای هر روز برنامه ریزی کنید. به عنوان یک مدیر عامل، روزهایی را خواهید داشت که یک بحران به توجه شما نیاز دارد.
ابزار برتر 5 تضمین می کند که شما در مسیر چشم انداز شخصی خود باقی بمانید و به یک ادغام سالم کار و زندگی دست یابید.

5. تمرین عمدی داشته باشید.

تصور کنید دو نفر به نام های پیتر و جین در حال تمرین برای ماراتن هستند. پیتر متعهد می شود که هر روز بدود و بهتر غذا بخورد. جین تصمیم می گیرد یک مربی استخدام کند که یک برنامه دقیق تغذیه و تمرین برای او می سازد. به نظر شما چه کسی در ماراتن عملکرد بهتری دارد؟

اگر به جین پاسخ دادی، درست می گویی. جین طبق توصیه شخصی با تخصص بیشتر در این زمینه، تمرین عمدی را دنبال کرد. شما می توانید با یادگیری از متخصصان و هدف گذاری برای تمرین عمدی در اهداف خود، به طور مداوم تأثیر خود را گسترش دهید.

6. از سه تایم فریم برای ساختار هفته خود استفاده کنید.

کتاب دن سالیوان چگونه بهترین ها بهتر می شوند یک سیستم کارآفرینی از سه بازه زمانی در هفته را توضیح می دهد: روزهای اجرا، روزهای آماده سازی و روزهای آزاد. هدف من حداکثر سه روز اعدام در هفته است. برای مثال اجرای وبینارها برای روزهای اعدام من است. سپس دو روز را برای آماده سازی اختصاص می دهم. روزهای باقیمانده روزهای آزاد است. این بازه‌های زمانی، شما را به یک رهبر بسیار مؤثرتر بدون فرسودگی تبدیل می‌کند. توصیه می‌کنم برای قطع ارتباط و استراحت حداقل سه روز از دفتر خارج شوید.

7. دفتری در دفتر نداشته باشید.

من فضای اداری خود را در دفتر موسسه رشد ندارم. این به این دلیل است که نقش من به عنوان مدیر عامل اجرا کردن نیست – بلکه رهبری و ارائه استراتژی است در حالی که تیم من اجرا می کند. داشتن یک دفتر در دفتر شما را از نقش واقعی خود به عنوان مدیر عامل منحرف می کند. اجرای خود را در جای دیگری، بدون حواس پرتی، انجام دهید و زمانی که با تیم خود در دفتر هستید، بر رهبری و استراتژی تمرکز کنید.

8. شطرنج بازی کنید نه چکرز.

هنگامی که تیم خود را به عنوان چکرز می بینید، هر قطعه یک فرم است – به همان اندازه و با همان قابلیت. شما به سادگی تمام قطعات و نحوه حرکت آنها را مدیریت می کنید. وقتی تیم خود را به عنوان مهره های شطرنج می بینید، متوجه می شوید که هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. نحوه استراتژی شما به طرز چشمگیری تغییر می کند.

برای اینکه مدیر اجرایی بهتری باشید، مدیریت تیم خود را متوقف کنید و شروع به رهبری آنها کنید. نقاط قوت خود را رشد دهند و کار گروهی را تقویت کنند که ضعف یک فرد را با قدرت فرد دیگر جبران کند.

9. داشبورد

داشبوردی داشته باشید که معیارهای کلیدی عملکرد را نشان دهد که هر کسی در شرکت بتواند به آن دسترسی داشته باشد. داشبوردها به شما این امکان را می دهند که به سرعت ببینید چه چیزی خوب پیش می رود و چه چیزی به توجه شما نیاز دارد.

در روزهای اعدام، اولین کاری که انجام می‌دهم این است که داشبورد خود را باز می‌کنم و ارزیابی می‌کنم که “امروز باید وقتم را کجا بگذرانم؟” استفاده از داشبوردها به شما کمک می کند عاقلانه اولویت بندی کنید و تیم خود را متمرکز کنید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]