8.1 میلیارد دلار کمک وام دانشجویی تحت برنامه بازسازی شده تایید شده است: آیا واجد شرایط هستید؟

[ad_1]

(NEXSTAR) – آخرین داده های وزارت آموزش نشان می دهد که تقریباً 145,000 وام گیرنده وام دانشجویی فدرال به لطف تغییرات در برنامه بخشش وام فدرال 8.1 میلیارد دلار کمک دریافت کرده اند.

وال استریت ژورنال گزارش می دهد که از اکتبر زمانی که وزارت آموزش تعدادی از تغییرات را در برنامه بخشودگی وام خدمات عمومی اعمال کرد، 8.1 میلیارد دلار کاهش بدهی تصویب شده است.

برنامه بخشودگی وام خدمات عمومی یا PSLF در سال 2007 با هدف کمک به کارمندان غیرانتفاعی و سازمان‌های دولتی ایجاد شد تا وام‌های دانشجویی آن‌ها پس از ده سال پرداخت (مجموع 120 پرداخت) بخشوده شود. بر اساس گزارشی از واشنگتن پست در سپتامبر 2021، میزان تایید کلی در میان متقاضیان پایین بوده است – تنها 1 نفر از 1.3 میلیون وام گیرنده ای که به دنبال تخلیه بدهی از طریق PSLF هستند، در مسیر کاهش تا سال 2026 بودند.

در سال 2021، وزارت آموزش ایالات متحده تغییری را اعلام کرد که به طور موقت از الزامات خاص PSLF برای اعطای اعتبار به وام گیرندگان برای لغو وام صرف نظر از نوع وام فدرال آنها یا در صورتی که در یک طرح پرداخت خاص ثبت نام کرده بودند، چشم پوشی کرد. این معافیت در حال حاضر قرار است پس از 31 اکتبر 2022 منقضی شود.

گزارش اخیر مرکز حمایت از وام گیرندگان دانشجویی نشان می‌دهد که بیش از نه میلیون کارمند خدمات عمومی احتمالاً واجد شرایط لغو بدهی از طریق برنامه PSLF هستند، اما هنوز مدارک لازم را برای شروع فرآیند ثبت نکرده‌اند. بر اساس گزارش SBPC، کالیفرنیا، تگزاس، فلوریدا و نیویورک بیشترین کارکنان خدمات عمومی با بدهی وام دانشجویی را دارند.

مدارک PSLF

همانطور که در بالا توضیح داده شد، PSLF در نظر گرفته شده است که پس از انجام تعداد مشخصی از پرداخت ها، بدهی کارکنان خدمات عمومی واجد شرایط را ببخشد.

وام گیرندگان واجد شرایط باید:

  • در یک دولت فدرال، ایالتی، محلی یا قبیله ای یا سازمان غیرانتفاعی ایالات متحده استخدام شده باشید (خدمات فدرال شامل خدمت نظامی ایالات متحده می شود)
  • تمام وقت برای آن آژانس یا سازمان کار کنید
  • وام های مستقیم داشته باشید (یا سایر وام های دانشجویی فدرال را در یک وام مستقیم ادغام کنید)
  • 120 پرداخت واجد شرایط انجام دهید

بر اساس معافیت فعلی PSLF، وام گیرندگان واجد شرایط می توانند برای پرداخت های انجام شده در سایر انواع وام، تحت هر طرح پرداخت، قبل از ادغام یا پس از سررسید، اعتبار دریافت کنند. کسانی که بخشش وام معلم را دریافت کرده اند، می توانند دوره خدمتی را که منجر به واجد شرایط بودن آنها برای PSLF شده است، اعمال کنند، در صورتی که بتوانند استخدام PSLF را برای آن دوره گواهی کنند.

چگونه تشخیص دهیم که واجد شرایط هستید یا خیر

اولین قدم برای تعیین واجد شرایط بودن، بازدید از وب سایت FSA و ورود به حساب کاربری خود است. شما می توانید کارفرمای خود را در پایگاه داده FSA جستجو کنید و اطلاعات مربوط به شغل خود را اضافه کنید. هنگامی که کارفرمای خود را پیدا کردید، می توانید ببینید که آیا تحت PSLF واجد شرایط است یا خیر.

در مرحله بعد، طبق راهنمای راهنمای SBPC، باید نوع وام های دانشجویی فدرال را تعیین کنید. وام های مستقیم واجد شرایط PSLF هستند در حالی که سایر وام ها باید در یک وام تلفیق مستقیم ادغام شوند. تا پایان اکتبر 2022، پرداخت‌های واجد شرایط قبلی که در یک وام غیرمستقیم انجام داده‌اید، برای 120 پرداخت PSLF لازم برای بخشش محاسبه می‌شود.

پس از تکمیل مراحل بالا، باید استخدام خود را تأیید کنید. سپس باید بتوانید فرم PSLF خود را ارسال کنید.

FSA ابزاری برای راهنمایی وام گیرندگان از طریق تکمیل فرم ایجاد کرده است.

چه کسی واجد شرایط بخشودگی وام دانشجویی تایید شده قبلی است؟

در حالی که بخشش گسترده وام های دانشجویی هنوز به واقعیت تبدیل نشده است، برخی از وام گیرندگان ایالات متحده قبلاً برخی از بدهی های خود را دریافت کرده اند. از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن، تقریباً 1.3 میلیون وام گیرنده شاهد بخشودگی 25 میلیارد دلاری بدهی دانشجویان بوده اند.

علاوه بر هزاران وام گیرنده ای که تحت برنامه بازسازی شده PSLF ابطال بدهی دریافت کرده اند، 690000 وام گیرنده دیگر در مجموع 7.9 میلیارد دلار وام دانشجویی از طریق تخلیه به دلیل دفاع از وام گیرندگان و تعطیلی مدارس حذف شده اند. بیش از 400000 وام گیرنده بیش از 8.5 میلیارد دلار بخشودگی بدهی را از طریق ترخیص از کارافتادگی کامل و دائم دریافت کرده اند.

هفته گذشته، دولت بایدن موافقت کرد که 6 میلیارد دلار از بدهی دانشجویان فدرال را برای حدود 200000 وام گیرنده به عنوان بخشی از طرح پیشنهادی حل و فصل اقدام گروهی لغو کند. وام گیرندگان ادعا می کنند که کالج آنها از آنها کلاهبرداری کرده است و درخواست آنها برای معافیت از وزارت آموزش سال ها به تعویق افتاده است.

انتظار می رود بایدن در ماه ژوئیه یا آگوست برنامه های خود را در خصوص بخشودگی گسترده تر بدهی دانشجویان اعلام کند.

[ad_2]

Leave a reply