8 جزییات مالی که اگر می خواهید کسب و کاری بخرید باید در نظر بگیرید

[ad_1]

خریدها در بازار امروز داغ هستند، اما تعداد کمی از کارآفرینان می دانند که برای بستن یک معامله واقعاً چه چیزی لازم است و واقعاً چقدر مقرون به صرفه است. به دست آوردن یک کسب و کار در حال حاضر یک گزینه عالی برای بسیاری از کارآفرینان است. اگر قبلاً صاحب یک کسب‌وکار هستید، می‌توانید از یک کسب‌وکار برای رشد حضور خود در صنعت فعلی‌تان یا گسترش در صنعت جدید استفاده کنید.

برای کارآفرینانی که تازه شروع به کار کرده اند، می تواند راه بسیار خوبی برای شروع با یک طرح کسب و کار از قبل اثبات شده باشد. به عنوان مثال، من و شرکت من اخیراً به مشتری کمک کردیم که به دنبال توسعه شرکت حسابداری خود به یک نهاد بزرگتر بود. ما یک شرکت حسابداری مشابه پیدا کردیم و مدیر عامل این شرکت را فرصتی مناسب برای توسعه دید. این اکتساب برای به دست آوردن کارمندان باتجربه و تعداد بیشتری از مشتریان استفاده شد. این خرید همچنین جای پای آنها را گسترش داد و به آنها کمک کرد تا به یک شرکت مجازی تبدیل شوند و تجارت خود را برای آینده مدرن کنند.

همه گفته‌ها، در اینجا برخی از نکات و ترفندهای برتر من پس از یک دهه فعالیت در این کسب‌وکار، اگر به دنبال تامین مالی خرید شخصی خود هستید، آورده شده است.

1. SBA بهترین گزینه شماست.

هیچ محصول وام متعارف دیگری وجود ندارد که به غیر از SBA 7 (a) در هنگام خرید یک دارایی غیر منقول، وام 10 ساله کاملا مستهلک کننده را بدهد. شما می توانید تا 5 میلیون دلار دریافت کنید، اما می توانید تراکنش های بزرگتر از آن را با SBA به عنوان بخشی از آن انجام دهید، در حالت ایده آل با همان بانک.

2. SBA وام دهنده شما نیست.

SBA درصد معینی از وام متعارف را برای بانک تضمین می کند. برنامه SBA 7 (a) یک بیمه نامه برای وام دهنده است، از بانک محافظت می کند و قرار گرفتن آنها در معرض وام را محدود می کند.

ممکن است یک بانک به شما بگوید که واجد شرایط دریافت وام SBA نیستید یا اینکه وام شما واجد شرایط وام SBA نیست، اما ممکن است این درست باشد یا نباشد. درک کنید که چرا آنها به این نتیجه می رسند و نظر دوم را دریافت کنید. SBA رویه‌های عملیاتی استانداردی دارد که هر بانک باید از آن پیروی کند تا وام‌هایی با پشتیبانی SBA بدهد، اما وام‌دهنده الزامات خود را در کنار این موارد قرار می‌دهد.

3. به دنبال وام دهندگان ترجیحی SBA باشید.

این وام دهندگان در فرآیند وام SBA به خوبی آشنا هستند و می توانند هفته ها وقت شما را کاهش دهند. آنها با معاملاتی که فاقد املاک و مستغلات یا وثیقه قابل توجه هستند راحت تر هستند.

4. الزامات وثیقه را در نظر بگیرید.

معاملات خرید معمولاً فاقد املاک و مستغلات به‌عنوان وثیقه هستند و بانک‌ها معمولاً نمی‌خواهند در معرض قرار گرفتن ناشی از کسب سرقفلی یا جریان نقدی یک تجارت قرار گیرند. SBA قبل از هر چیز بر جریان نقدی کسب و کار برای تامین مالی وام تمرکز می کند، نه انحلال وثیقه.

با توجه به آنچه گفته شد، همه افراد با مالکیت 20 درصد یا بیشتر در نهاد وام گیرنده باید شخصاً وام را تضمین کنند و مایل به وثیقه باشند. اگر مبلغ وام بیش از 350000 دلار باشد، وام دهنده خانه شما را نیز وثیقه می گیرد. کشورهایی که توسط قانون Homestead محافظت می شوند، نیازی به گرو اقامت اولیه به عنوان وثیقه ندارند.

5. شرایط پیش پرداخت را بدانید.

الزامات پرداخت می تواند به اندازه 10 درصد کاهش یابد و فروشنده می تواند 5 درصد از 10 درصد مورد نیاز را در یادداشت فروشنده ارائه دهد، اما باید در حالت آماده باش کامل باشد (بدون پرداخت برای طول عمر وام).

6. شرایط را یاد بگیرید.

وام های SBA که برای خرید دارایی های غیر منقول استفاده می شود به عنوان وام های مدت دار 10 ساله، با پیش پرداخت صفر ارائه می شود. اگر املاک و مستغلات بیش از 51 درصد از کل هزینه پروژه باشد، می توانید بیش از 25 سال سرمایه گذاری کنید. اگر مالک فعلی کسب و کاری هستید که به دنبال خرید شریک یا شریک خود هستید، صد درصد تامین مالی در دسترس است.

7. جریان نقدی و عملکرد کسب و کار را در نظر بگیرید.

کسب و کارها معمولاً به صورت چندگانه (3 تا 4 برابر درآمد) ارائه می شوند. شما می خواهید عملکردی را بر اساس تاریخی ببینید که به اندازه کافی از آن وام با ضریب 3x-4x حمایت می کند. اگر کمتر از 3 برابر باشد، معامله خوبی دریافت می کنید. اگر بیش از 4 برابر باشد، جریان نقدی محدودتر می شود و چالش برانگیزتر می شود.

8. کار روزانه خود را رها نکنید.

بدون درآمد خارجی مستمر، بانک غرامت مالک جدید را ایجاد می کند، که اغلب بیشتر از آن چیزی است که مالک فعلی خودش می پردازد. اگر شریک یا همسر شما درآمد خارجی مستمری داشته باشد، مفید است، اما آنها باید شخصاً وام را تضمین کنند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]