72 درصد از کارگران از استعفای خود پشیمان هستند – و این تقصیر آنها نیست

[ad_1]

صاحبان مشاغل ممکن است با اطلاع از این موضوع که بر اساس نظرسنجی فاکس نیوز، 72 درصد از کارمندانی که در طول استعفای بزرگ استعفا داده اند، احساس پشیمانی می کنند. اما شما نباید schadenfreude را تجربه کنید. کسب‌وکارها باید شیوه‌های استخدام خود را بررسی کنند، زیرا این عامل آشکاری در این نارضایتی است. در اینجا پنج راه برای تشخیص اینکه آیا شما بخشی از مشکل هستید وجود دارد.

مدیران استخدامی و استخدام کنندگان شما فقط در مورد مزایای کار در کسب و کار شما صحبت می کنند.

احتمالاً چیزهای خوبی در مورد کار برای شرکت شما وجود دارد. اما، چیزهای وحشتناکی نیز در مورد هر شغلی وجود دارد. مشتریان بداخلاق، ضرب‌الاجل‌های غیرواقعی، مدیران خرد، و همه چیز به خوبی پیش نمی‌رود. آیا آنها را مطرح می کنید؟

تو باید. همه می‌دانند که شغل‌ها بی‌نقص نیستند، و خوب است که در مورد نوع مشکلاتی که باید در این شغل جدید انتظار داشته باشیم، آگاه شویم. بله، برخی از کاندیداها را از خود دور می کند – اجازه دهید به رقیب رنگین کمان و تک شاخ بروند و سپس شش ماه بعد کناره گیری کنند زیرا مشکلات را پنهان کردید.

از پرداخت حقوق های بالاتر ناراحت هستید.

تورم برای کسی خوشایند نیست. وقتی کارمندان شما کار را ترک کردند و مجبور شدند افراد جدیدی را برای جایگزینی آنها استخدام کنند، باید حقوق بیشتری پرداخت می کردید. و شما باید آنها را آموزش دهید. ناعادلانه به نظر می رسد که مجبور شوید برای کمتر از قبل هزینه بیشتری بپردازید. اما این رنجش به کارمندان جدید شما وارد می شود. آنها می توانند تشخیص دهند که چه زمانی فکر می کنید ارزش چک کردنشان را ندارند. در اینجا یک بررسی واقعیت وجود دارد: هیچ کس به درستی پرداخت نمی کند ارزش چک دستمزد خود را برای ماه اول یا بیشتر ندارد. یادگیری سیستم ها و فرآیندهای جدید و کمک واقعی به زمان نیاز دارد.

برنامه حضور شما شامل ارائه HR و یک ناهار با رئیس است.

ورود به سیستم بسیار فراتر از صرف مزایا و ملاقات با تیم است. Onboarding به معنای آماده کردن کارمند جدید شما برای موفقیت است. معنی از شرکتی به شرکت دیگر و شغلی به شغل دیگر متفاوت است. با این حال، حداقل، نیاز به آموزش، توجه، بازخوردهای زیادی – مثبت و منفی – دارد و مدیر درک می کند که نصب یک کار است.

طعمه و سوئیچ کشیدی.

آیا برنامه های منعطف را تبلیغ می کردید؟ کار از راه دور چطور؟ و بعد از اینکه آن شخص این کار را پذیرفت، آن چیزها را مهار کردید؟ برخی از مشاغل فقط انعطاف پذیر نیستند – و این اشکالی ندارد، اما صادق باشید. برخی از کارها باید در محل انجام شوند. این هم اشکالی ندارد. اما به نامزدها قول هایی ندهید که به آنها عمل نمی کنید. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 80 درصد از Millennials و Gen Z می‌گویند که ترک چنین شغلی در عرض شش ماه اشکالی ندارد. بنابراین، طعمه و سوئیچ شما به این معنی است که باید سعی کنید در مدت کوتاهی شخص دیگری را استخدام کنید.

شما به حرف کارمندان طولانی مدت خود گوش نمی دهید.

اگر می‌خواهید بدانید چرا استخدام‌های جدیدتان اینقدر بدبخت هستند، می‌توانید از آنها بپرسید. یا قبل از اینکه آنها را استخدام کنید، از کارمندان طولانی مدت خود بپرسید که چه مشکلاتی وجود دارد و سپس آنها را برطرف کنید.

اکنون بخش دشوار این کار این است که کارمندان شما باید باور کنند که شما به آنها توجه خواهید کرد، به خاطر اخبار بد آنها را تلافی نمی‌کنید و مشکلات را برطرف می‌کنید – همه اینها قبل از اینکه از آنها بپرسید. اگر این رابطه را با کارمندان خود ندارید، مشکل اصلی شما خودتان هستید. این خبر عالی است زیرا می توانید خودتان را اصلاح کنید! درمان شخصی مربیگری کسب و کار را دریافت کنید و در نظر داشته باشید که یک مدیر باتجربه را جایگزین خود کنید. شرم آور نیست که بگوییم: «من یک آدم ایده‌آل هستم، اما مدیری بدجنس هستم» و کاری برای آن انجام دهید.

از دست دادن کارمندان به اندازه کافی بد است. استخدام افراد ناراضی برای جایگزینی آنها کار را بدتر می کند. هر کاری که می توانید برای حفظ کارکنان فعلی خود و رفع مشکلات انجام دهید، بنابراین استخدام های جدید شما آن را مکانی عالی برای کار می دانند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]