7 روش تحقق برای بقا و شکوفایی به عنوان یک رهبر تجاری

[ad_1]

اکثر کارآفرینان و صاحبان مشاغلی که من با آنها کار می‌کنم می‌دانند که باید یک موقعیت رهبری اصلی را اشغال کرده و آن را تمرین کنند، اما بسیاری از آنها اعتراف می‌کنند که در این نقش موفق نیستند.

آنها تاثیری را که انتظار داشتند را ندارند و رضایت شخصی که برای سطح بعدی انگیزه نیاز دارند را احساس نمی کنند. این یک چالش سخت برای هر مربی و مربی است.

من هرگز فهرست قطعی از توصیه‌ها برای غلبه بر این نگرانی‌ها نداشته‌ام، بنابراین از دیدن بینش‌ها در یک کتاب جدید خوشحال شدم.رسیدن و پیشرفت“توسط سوزان مک کنتی برادی، جانت فوتی، و لین پری ووتن. اگرچه تمرکز آنها در درجه اول بر رهبران زن در تجارت است، من متقاعد شده ام که بینش ها و توصیه های یکسانی برای همه رهبران مشتاق کسب و کار اعمال می شود.

این نویسندگان طیف گسترده ای از تجربه و تمرین را در رهبری کسب و کار، به عنوان مدیران اجرایی، مشاوران در دنیای واقعی، و محققان دانشگاهی به ارمغان می آورند. آن‌ها به ما اطمینان می‌دهند که ترس‌ها و نگرانی‌های شما طبیعی است، اما قدم بعدی در سفر شما بیش از حد ممکن است اگر روی این مجموعه کلیدی از تمرین‌ها با قصد کامل، آگاهی و چابکی در عمل تمرکز کنید:

1. از بهترین استعدادها و نقاط قوت خود استفاده کنید.

همه ما نقاط قوت و ضعف خود را می دانیم، و بسیاری از شما انرژی زیادی را صرف ناله کردن از نقاط ضعف می کنید، نه اینکه از نقاط قوت استفاده کنید. قدرت نقاط قوت تأثیر مثبت بر هر آنچه می گویید و انجام می دهید، افزایش رفاه و انعطاف پذیری پایدار است.

در عین حال، اما به عنوان اولویت دوم، متوجه شدم که کاهش نقاط ضعف کلیدی مفید است. حتی اگر شما هرگز در همه کارها عالی نخواهید بود، برخی از آنها به اندازه کافی مهم هستند که ارزش تلاش بیشتر برای یادگیری بیشتر، تمرین و دستیابی به حداقل شایستگی را دارد.

2. شما واقعی را به عنوان مزیت رقابتی خود بپذیرید.

این واقعیت را بپذیرید که اصالت برای اثربخشی رهبری ضروری است. تمایل به اشتراک گذاری خود به روش های مناسب و صادقانه باعث ایجاد اعتماد، احترام و پیروی می شود. اگر اشتباهی مرتکب شدید، صاحب آن شوید و برای بهتر کردن اوضاع تلاش کنید. از روابط قابل اعتماد برای بازخورد و راهنمایی استفاده کنید.

در تجربه من، ارزش هایی که نشان دهنده واقعیت هستند، می توانید و باید با یادگیری تغییر کنید، سپس واکنش نشان دهید و با موقعیت های دنیای واقعی سازگار شوید. تیم شما به سرعت بینش و صمیمیت شما را درک خواهد کرد که منجر به تأثیر و رضایت بیشتر همه می شود.

3. شجاعت انجام درون نگری صادقانه را در خود پرورش دهید.

پشتیبانی ارائه شده در حال حاضر توسط خدمات محصول می تواند برای جلب رضایت مشتریان جدید ناکافی باشد، زیرا رشد و تصویر شما بهتر شناخته می شود. برای ایجاد و آموزش یک گروه پشتیبانی اختصاصی آماده باشید که بتواند با پایگاه نصب بزرگتر و رو به رشد شما از مشتریان خواستار همراه باشد.

همچنین توجه داشته باشید که مشتریان امروز به دنبال یک تجربه به یاد ماندنی کامل در تعامل با شرکت شما هستند، نه صرفاً پشتیبانی محصول. شما به شجاعت و درون نگری نیاز دارید تا علیرغم چالش ها، تیم خود را به این سطح جدید از انتظارات هدایت کنید.

4. فعالانه برای موارد غیر منتظره در تجارت آماده شوید.

برای شکوفایی به عنوان یک رهبر تجاری، باید تصور کنید که تغییرات و بحران‌هایی وجود خواهد داشت و انعطاف‌پذیری را برای بازگشت و سازگاری ایجاد کنید. اجازه دهید تغییر کسب و کار به شما تمرینی در زمینه توانمندسازی، اطمینان از خود و همسویی بدهد. برای کمک و حمایت از شما روابط مشترکی ایجاد کنید.

5. دیگران را در الهام بخشیدن به دیدگاهی جسورانه از تغییر درگیر کنید.

چشم انداز الهام بخش به معنای توجه به آنچه باید تغییر کند، و آنچه شما خودتان به آن اعتقاد دارید، توجه داشته باشید. اعتماد ایجاد کنید و دیگران را در آن چشم انداز ثبت نام کنید. در مواقع بحران، این چشم انداز به عنوان رهبری تلقی می شود و مردم از شما پیروی می کنند و به آینده فکر می کنند و نتیجه آن پیشرفتی است که شما می خواهید.

6. محیط تیمی سالم، ایمن و کم خطر ایجاد کنید.

صداقت و همدلی برای ایجاد اعتماد و احترام اعضای تیم ضروری است که منجر به تعامل، ارتباط واقعی و تعهد به رهبر می شود. همکاری و حمایت از تیم خود را تمرین کنید تا آنها احساس امنیت و قدردانی کنند و با شما و کسب و کار ارتباط برقرار کنند.

7. متعهد شوید که یک رهبر فراگیر، متحد برای همه باشید.

آگاه باشید و با تعصباتی که ممکن است در هر محیطی ظاهر شود یا از پیشینه شخصی شما نشات می گیرد، مبارزه کنید. با شنیدن آشکارا از صداهای متنوع و گوناگون، ضد گروه فکر کنید. با همکارانی از گروه‌هایی که نمایندگی کمتری دارند شریک شوید، از موفقیت آن‌ها حمایت کنید و به آن‌ها اجازه دهید تا وارد شوند و پیشرفت کنند.

از آنجایی که خود را در موقعیت‌هایی با مسئولیت، ریسک و پاداش بیشتر می‌بینید، شیوه‌های ذکر شده در اینجا زمینه‌ای را برای انتخاب‌های مؤثرتر و همچنین رضایت‌بخش‌تر برای خود، تیم و حتی جامعه‌تان فراهم می‌کنند.

این به شما بستگی دارد که با سرعت تغییرات در اطراف خود و در تجارت امروز همگام باشید و در عین حال پیشرفت کنید و تیم خود را نیز همراه کنید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]