7 روشی که رهبران می توانند در زمان بحران رهبری کنند

[ad_1]

وینی هارت، مدیر هیئت مدیره جهانی سازمان کارآفرینان (EO) و عضو هیوستون، نویسنده، سخنران اصلی، استراتژیست برند و مدیر عامل TwinEngine و Brand in the Box است. ما از وینی در مورد تجربه اش با رهبران پیشرو در بحران پرسیدیم. این چیزی است که او باید بگوید.

1. با هسته خود ارتباط برقرار کنید.

زمانی که جهان در بحران است، از رهبران انتظار می رود که وارد عمل شوند. چشم پیروان شما به شماست و به دنبال راهنما هستند. گفتار و اعمال شما در این زمان بسیار مهم است. قبل از صحبت یا عمل، زمانی را برای ارتباط با حقایق شخصی، ارزش های درونی و هدف خود اختصاص دهید. چیزهایی که شما را همان چیزی که هستید می سازد، بیشتر از آن ها باشید. آن ویژگی هایی که مردم قبلاً در شما به عنوان یک رهبر قدردانی می کنند و به آنها احترام می گذارند، افکار و انرژی شما را با آن هماهنگ می کنند. هنگامی که از جایی با هدف عمیق و مأموریت بالاتر صحبت می کنید و عمل می کنید، با قدرت و ثباتی ارتباط برقرار می کنید که الهام بخش و انگیزه عظمت دیگران است.

2. آرام باشید. حضور داشته باشید.

خونسردی شما به عنوان یک رهبر بر پیروان شما و همه کسانی که با آنها در تعامل هستید تأثیر می گذارد. برای کمک به دیگران، از نظر روحی و جسمی از خود مراقبت کنید تا بتوانید کاملاً حضور داشته باشید و کاملاً مؤثر باشید. هر زمانی را که نیاز دارید برای یافتن مکان آرامش و آرامش درونی خود صرف کنید. هنگامی که دنیای اطراف شما در هرج و مرج و بحران است، قدرت و آرامشی را که در درون خود دارید به نمایش بگذارید و گفتار و کردار شما آرامش را به دیگران القا می کند.

3. حقیقت را بگویید. عمل بر روی حقایق.

در هر بحران جهانی، ممکن است ارتباطات نادرست و سردرگمی وجود داشته باشد. نقش شما به عنوان یک رهبر این است که منبعی از اطلاعات واضح، صادقانه و واقعی باشید که دیگران می توانند به عنوان واقعی و عملی به آن تکیه کنند زیرا کلمات شما سفر می کنند، تکرار می شوند و بر اساس آنها عمل می شود. شرایط را همانطور که می دانید، به روشی ساده و با تمرکز بر گام های مثبتی که شما و دیگران می توانید برای مقابله با آن بردارید و شرایط را پشت سر بگذارید، توضیح دهید. کلمات خود را مدبرانه و هدفمند انتخاب کنید و واضح و مرتب با هم ارتباط برقرار کنید.

4. آنچه را که نمی دانید نمی دانید.

شما همیشه نمی توانید بحران در حال توسعه را مشاهده کنید، بنابراین شرایطی وجود دارد که در آن باید تصمیم بگیرید حتی اگر احساس می کنید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را ندارید. با این حال، می‌دانید که هستید، می‌دانید برای چه چیزی ایستاده‌اید، و می‌توانید به قطب‌نمای شهودی درونی خود اعتماد کنید. پدرم به من و خواهر دوقلویم می گفت: “وینی و لوری، شما نمی دانید آنچه را که نمی دانید.” او هر روز آن را تکرار می کرد و ما نمی دانستیم منظورش چیست. اکنون، به عنوان یک بزرگسال و یک رهبر تجاری، بالاخره آن را دریافت می کنم. شما هرگز نمی توانید تمام اطلاعاتی را که می خواهید داشته باشید، اما اگر از صمیم قلب و دانش و خرد شخصی خود صادقانه صحبت کنید و عمل کنید، می توانید با اطمینان از دانسته ها بر ترس از ناشناخته غلبه کنید.

5. مثبت اندیش باشید. روی تصویر بزرگ تمرکز کنید.

برای رهبران بسیار مهم است که خوشبین باشند. افکار و سخنان شما تأثیر موجی بر افراد اطراف شما ایجاد می کند. آنچه می گویید و نحوه عمل شما در زمان های آشفته می تواند تأثیر بیشتری داشته باشد. افکار و اعمال مثبت بر نقاط قوت، موفقیت ها، فرصت ها و همکاری متمرکز هستند. انرژی مثبت، اعتماد به نفس و هدف را فرافکنی کنید تا به ایجاد اعتماد، امید و خوش بینی در دیگران کمک کنید. در هر بحرانی، به جای تمرکز بر جزئیات، عقب نشینی کنید، تصویر بزرگتر را مشاهده کنید و روی آن تمرکز کنید و در مورد تأثیری که می خواهید ایجاد کنید، وضوح خواهید داشت.

6. با ذهن باز گوش کنید.

برای درک دیگران و نیازهای آنها، گوش دهید. گوش دادن واقعی مستلزم تمرکز، تمرکز و تمایل به پذیرفتن اطلاعات و بازخورد جدید است. گوش دادن به دیگران نشان می دهد که شما واقعاً به دیدگاه آنها اهمیت می دهید و با آنها ارتباط برقرار می کنید. به رفتارهای مخاطبان خود توجه کنید و احساسات آنها را بپذیرید. به یاد داشته باشید، گوش دادن به این نیست که شما چه می خواهید یا چگونه می خواهید درک شوید. این در مورد آنچه دنبال کنندگان شما نیاز دارند و آنچه می شنوند و می فهمند است. تماس چشمی برقرار کنید و صحبت کسی را قطع نکنید. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی شنیده اید، سؤال بپرسید. سوالات دقیق نشان می دهد که شما گوش می دهید و آنچه را که طرف مقابل گفته است دریافت می کنید و در نظر می گیرید.

7. رهبري باشيد كه قرار است باشيد – رهبر.

در نهایت، به عنوان یک رهبر، این نقش و مسئولیت شماست که رهبری کنید. این همان کاری است که شما قرار است انجام دهید. و این همان چیزی است که دیگران انتظار دارند. هنگامی که با یک بحران یا آینده ای نامعلوم روبرو می شوید، تصمیمات لازم را بگیرید و از درون خود عمل کنید و از شجاعت، شهود، هوش هیجانی و صداقت خود به عنوان قطب نما برای گذر از زمان های آشفته استفاده کنید. رهبران وحشت نمی کنند. آنها برنامه ریزی می کنند خونسردی خود را حفظ می‌کنند، ذهنی باز دارند و بر اساس واقعیت‌ها و تجربه تصمیم می‌گیرند در حالی که در خدمت دیگران هستند. رهبران مؤثر در زمان‌های پر دردسر به دنبال فرصت‌هایی هستند تا با کمک کسانی که به آنها خدمت می‌کنند، دنیای اطراف خود را به چیزی بهتر تبدیل کنند.

امروز، بیش از هر زمان دیگری، جهان به رهبران بهتری نیاز دارد – آیا مایلید بایستید، حقیقت خود را بگویید، از هرج و مرج فراتر بروید و تغییر مثبتی باشید که می خواهید در جهان ببینید؟

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]