7 دلیل برای جلوگیری از رفتن به روستا به محل کار از خانه

[ad_1]

اکنون که بیماری همه گیر ثابت کرده است که بیشتر مشاغل یقه سفید را می توان از راه دور انجام داد، بسیاری از کارفرمایان به فکر نقل مکان به یک منطقه روستایی هستند که مسکن ارزان تر است. در اینجا مواردی وجود دارد که ممکن است بخواهید قبل از رفتن به بونی ها در نظر بگیرید:

1. اسلحه.

هیچ چیز مانند نشستن زیر آفتاب روی یک عرشه در خانه ای راحت در وسط جنگل با نسیم ملایمی که صدای تیراندازی مداوم را به همراه دارد، وجود ندارد. من درباره شلیک گاه به گاه تفنگ شکاری صحبت نمی کنم. من صحبت می کنم همسایه هایی که از حق خود برای تبدیل ملک خود به میدان تیراندازی غیررسمی استفاده می کنند. ساعت ها متوالی: تپانچه ها و سپس تفنگ های تهاجمی به تپانچه ها برمی گردند. و البته اگر شکایت کنید، ممکن است متوجه شوید که به لوله تفنگ خیره شده اید. به پلیس محلی شکایت کنید؟ خخخخخخخ

2. کامیون.

همسویی با فرهنگ تفنگ روستایی فرهنگ پیکاپ روستایی است. رانندگان کامیون در مناطق روستایی آمریکا با چراغ‌های روشن رانندگی می‌کنند، دائماً در صندوق عقب خودرو می‌زنند و به سختی بوق می‌زنند، اگر کاری انجام دهند که برایشان آزاردهنده باشد، مثلاً منتظر بمانند تا زمانی که وارد ترافیک شوند. رانندگان وانت قبل از همه گیری یک ** حفره بودند. از سال 2020، آنها غیر قابل تحمل و غیرقابل تحمل شده اند. حتی فکرش را هم نکنید که به آنها بوق بزنید یا خدای ناکرده انگشتشان را بدهید. زنی که هفته گذشته ملاقات کردم این کار را کرد و عمداً به سمت ترافیک روبرو شد، ضربه زد و فرار کرد. او هفته ها در بیمارستان بود.

3. غذا.

وقتی غذای چینی سفارش می‌دهید، می‌دانید که در روستایی آمریکا هستید و اولین چیزی که به میز می‌خورد یک سبد نان است. بسته به جایی که زندگی می کنید، ممکن است بتوانید به عنوان مثال، یک سوشی بار به سختی قابل قبول در عرض نیم ساعت رانندگی پیدا کنید، اگر به تنوع و کیفیت غذاهای موجود در یک شهر بزرگ عادت دارید، تقریباً متأسفانه ناامید شدن هر چند نگران نباشید. احتمالاً می توانید یک باغ خرچنگ قرمز یا باغ زیتون را در جایی نزدیک پیدا کنید.

4. زندگی شبانه.

احتمالاً یک بار محلی وجود دارد که در شب‌های آخر هفته یک اجرای زنده دارد. البته، اگر چیزی پیچیده‌تر از مد قدیمی سفارش دهید، متصدی بار به شما خیره می‌شود و وقتی آواز خواندن متوقف می‌شود، تلویزیون‌های بالای نوار یا در حال ورزش هستند یا فاکس نیوز. اگر کنجکاو هستید که یک مهره MAGA جهان را چگونه درک می کند، با مرد کنارتان صحبت کنید. سپس یک دوتایی سفارش دهید زیرا تا آن مرحله شما می خواهید بیهوش شوید.

5. فرهنگ.

اگر مجبور شدید به خود اطمینان دهید که مکتب نقاشی باب راس هنوز به اندازه دهه 1970 تأثیرگذار است، یک نمایش هنری در تالار شهر برگزار می شود.

6. آموزش و پرورش.

کافی است بگویم همسرم که در یک مدرسه ابتدایی معمولی روستایی تدریس می کند، دیروز یک گلوله گلوله روی زمین پیدا کرد. کمی غوغا به پا کرد، اما جای تعجب نداشت، زیرا همه کاملاً می‌دانند که بسیاری از این کودکان در خانه‌هایی زندگی می‌کنند که پر کردن اسلحه‌های گرم در آن‌ها کاملاً طبیعی است. همچنین شماره 1 را در بالا ببینید.

7. اشکالات.

مطمئناً، ساختمان‌های شهر سوسک‌هایی دارند، اما شما خزنده‌های خزنده را نمی‌شناسید تا زمانی که حوله‌ای را در حمام طبقه‌ی پایین‌تان بردارید و 25 عنکبوت باغی را پیدا کنید که از وسعت نیم اینچ تا اندازه کف دست کودک نوپای شما متغیر است. آنها به دنبال پوشاندن می چرخند، از جمله زیر پاهای برهنه شما. یا ناگهان با بیوه سیاه پوستی به بزرگی یک توپ گلف مواجه می شوید که به نظر می رسد به یک فیلم ترسناک تعلق دارد تا پیشخوان آشپزخانه. یا درب ورودی خود را باز کنید تا یک عصای 6 اینچی با چشمان آبی روشن که به شما خیره شده است پیدا کنید.

من نمی گویم که زندگی در مناطق دورافتاده مزایای جبران کننده ای ندارد، فقط این که اگر به مهاجرت فکر می کنید، ممکن است بخواهید به این فکر کنید که چه چیزی را از دست خواهید داد.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]