7 تیراندازی، 2 نفر در خارج از رستوران تنسی با ارتباط با خواننده رپ یو گوتی کشته شدند

[ad_1]

ممفیس، تن (WREG) — پلیس می گوید در تیراندازی چهارشنبه شب در رستورانی در تنسی مرتبط با خواننده رپ یو گوتی، دو نفر کشته و پنج نفر زخمی شدند.

به گفته پلیس، تیراندازی در رستوران پرایو اندکی پس از بسته شدن آن رخ داده است. دو مرد مجروح در محل پیدا شدند. اعلام شد که یکی فوت کرده و دیگری به بیمارستان محلی منتقل شده و بعداً درگذشت.

پنج نفر دیگر، چهار مرد و یک زن با خودروهای شخصی وارد بیمارستان شدند. مردان 37، 35، 31 و 30 ساله هستند. زن 25 ساله است. مقامات می گویند که تیراندازی ناشی از مشاجره در رستوران بوده است.

به نظر می رسد یک وانت در محل حادثه دارای یک سوراخ بزرگ گلوله در شیشه سمت راننده بود.

رستورانی که یو گوتی خواننده رپ – که نام اصلی او ماریو سنتل گیدن میمز است – برای مادرش خرید، توسط پلیس محاصره شد، اما مردم در حال توقف در آنجا دیده می شدند، از جمله برخی که گریه می کردند.

آرتور هورنای، وکیل مالک، گفت که آنها ویران شده اند. او گفت: “از طرف Prive، آنها 10 سال است که در تجارت بوده اند و هرگز چنین چیزی در تاسیسات آنها اتفاق نیفتاده است.”

هورن گفت که درگیری بین دو گروه مرد رخ داده است، اما گفت که آنطور که مقامات گفته اند در رستوران اتفاق نیفتاده است.

وی گفت: این اتفاق در پارکینگ رخ داد و به تیراندازی ختم شد. هیچ اتفاقی در داخل رستوران نیفتاده است، با وجود همه گزارش‌های متناقض، آنها در حال تعطیل شدن بودند و این اتفاق در اواخر عصر در پارکینگ رخ داد.

مالکان نیز با خانواده قربانیان ابراز همدردی کردند.

تیراندازی در رستوران تنها چند روز پس از آن رخ داد که شش نفر از جمله سه دانش آموز در تیراندازی در مدرسه The Covenant در نشویل کشته شدند. پلیس گفت تیراندازی حدود 14 دقیقه طول کشید و فرد مسلح نیز کشته شد.

[ad_2]

Leave a reply