5 کلید برای تبدیل شدن به بهترین مربی خود در حین اداره یک تجارت

[ad_1]

پس از بسیاری از جلسات مربیگری طولانی با کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک، متوجه شدم که آیا ارزش افزوده من چیزی بیشتر از چیزی است که شما می توانید با خود مربیگری به دست آورید.

البته، سال‌ها تجربه من در کسب‌وکار به من بینش‌هایی داده است که شاید هنوز آن‌ها را نداشته باشید، اما دریافته‌ام که ارزش اصلی مربیگری از این است که شما را به طرز فکری درست وارد کنید.

من هنوز مقداری ارزش را از یک مربی خارجی می بینم، اما تنها پس از اینکه تمام تلاش خود را به کار گرفتید تا خود را به طرز فکر بهتری برسانید، و ایده مشخصی در مورد اینکه کجا به جزئیات و دیدگاه خارجی نیاز دارید، داشته باشید. مزیت این رویکرد این است که شما را تشویق می کند تا مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید، همانطور که در کتاب جدید ذکر شده است. مسئولیت شما را بر عهده بگیرید، توسط دیوید نواک و جیسون گلداسمیت.

علاوه بر احساس بهتر نسبت به خود، ممکن است متوجه شوید که آمادگی بیشتری برای رویارویی با تعداد نامحدودی از چالش‌های آینده هر کسب‌وکاری را دارید، بدون اینکه نیاز دائمی به زمان و هزینه یک مربی کسب‌وکار خارجی داشته باشید.

من با نکات کلیدی که این نویسندگان برای خود کوچینگ بیان می‌کنند موافقم، از تجربه فراوانشان در کسب و کار و مربیگری عملکرد.

1. سوالات کلیدی را که هر مربی می پرسد را از خود بپرسید.

همانطور که هر مربی می‌پرسد، شما باید به طوفان فکری بپردازید و فهرست کوتاهی از چیزهایی را بنویسید که مانع شادی و رضایت شما در کار می‌شوند، و همچنین بزرگترین چیزی که شادی شما را در زندگی تجاری و شخصی افزایش می‌دهد. تصور کنید و روی رسیدن به آن مقصد تمرکز کنید.

برای مثال، ممکن است متوجه شوید که رئیس خودتان بودن یک نیروی محرکه در زندگی شماست. بنابراین آماده‌سازی و اتخاذ تصمیم‌های سخت کسب‌وکار، به جای بار منفی که تا این لحظه احساس کرده‌اید، منجر به رضایت و یادگیری مثبت‌تر می‌شود.

2. برای رشد خود باز شوید و از پیش داوری خودداری کنید.

“نه” های خود را به “هنوز نه” تغییر دهید. هدف بالاتر خود را مشخص کنید و آنچه را که در کسب و کارتان بیشتر ارزش قائل هستید، اولویت بندی کنید. اجازه دهید این باورها شما را به سمت یک اقدام «مسئولیت برعهده بگیرید» سوق دهند، و تمرکز خود را به نکات مثبتی معطوف کنید که نکات منفی را که مانع شما شده است، نادیده گرفته شود و آنچه را که نیاز دارید یاد بگیرید.

یکی از تکنیک‌هایی که در این زمینه مفید یافتم، تمرین مجدد قالب‌بندی نکات منفی به موارد مثبت، با افزودن آنچه برای تبدیل شدن یک نتیجه غیرمحتمل به یک نتیجه محتمل نیاز است، است. همه چیز در مورد این است که ذهن خود را به روشی جدید بیندیشید و سپس به موفقیت ادامه دهید.

3. تکالیف خود را انجام دهید تا نقاط ضعف خود را برطرف کنید.

منحنی یادگیری خود را با درخواست و گوش دادن به بینش اطرافیانتان و از جمله خودتان شروع کنید. ذهنیت خود را به حالت حل مسئله تغییر دهید. از آنچه بزرگترین چیزی که به شما می گوید برای غلبه بر موانع عاطفی استفاده کنید و نقاط ضعف خود را به عنوان فرصتی برای رشد مجدد در نظر بگیرید.

رویکرد دیگر این است که نگاه دقیقی به نحوه برخورد با موانع در گذشته بیندازید. هرچه بیشتر از اینکه غرایز گذشته شما را به کجا رسانده اند آگاه باشید، بیشتر می توانید تمرکز خود را به جایی که باید بروید تغییر دهید. همه چیز در مورد تغییر یک ذهنیت منفی است.

4. اقدامات افزایشی را انجام دهید که به اهداف شما نزدیک می شود.

بینش هایی را که جمع آوری کرده اید به لیستی از اقداماتی تبدیل کنید که شما را به جلو می برد. یک نقشه راه از واقعیت فعلی به مقصد مورد نظر ایجاد کنید. پیشرفت خود را با نقاط عطف مکرر، معیارها و بررسی فیزیکی موارد خارج از لیست دنبال کنید. هر مرحله از پیشرفت را جشن بگیرید.

شگفت‌انگیز است که چقدر می‌توان از پاداش‌های کوچک و بازخوردهای مثبت، حتی از خودتان، نیرو و انگیزه مثبت به دست آورد. این همان چیزی است که برای مقابله با موضوع تجاری بزرگ بعدی، به جای نادیده گرفتن آن یا فرار کردن و منتظر ماندن یک روز دیگر، اکنون به آن نیاز دارید.

5. متعهد به بهبود مستمر و مداوم باشید.

با یادآوری مداوم آنچه مهم است، ارتباط با چشم انداز آینده و به اشتراک گذاشتن قصد و پیشرفت خود با تیم، انگیزه مثبت ایجاد کنید. پیروزی‌های خود را جشن بگیرید، ذهنیتی انعطاف‌پذیر داشته باشید و مرتباً سطح خود را بالا ببرید. به مشارکت و مربیگری دیگران کمک می کند.

اهمال کاری دشمنی است که باید اینجا بجنگید. اجازه ندهید ناراحتی، سردرگمی و حواس پرتی شما را از حرکت به جلو باز دارد. اغلب در تجارت، هر تصمیمی بهتر از عدم تصمیم گیری است. با خود متعهد شوید که همه مسائل را در یک زمان مشخص برطرف کنید.

پیروی از این توصیه‌ها همیشه به شما کمک می‌کند تا قدرت مقابله با مهم‌ترین مسائل کسب‌وکارتان و همچنین زندگی‌تان را پیدا کنید. من متقاعد شده‌ام که هنوز جایی برای مربیان تجاری مانند من وجود خواهد داشت، برای مسائل هدفمندتر که تجربه من راه حل شما را میانبر خواهد کرد. باور کنید، اگر شما با طرز فکر درست شروع کنید، برای هر دوی ما مفیدتر خواهد بود.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]