5 کشته و 2 زخمی در تیراندازی دسته جمعی رالی; تحقیقات پلیس روز جمعه ادامه دارد

[ad_1]

رالی، NC (WNCN) – پنج نفر از جمله یک افسر پلیس رالی خارج از وظیفه در تیراندازی دسته جمعی در رالی کشته شدند.

دو نفر دیگر نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و با جراحات به بیمارستان منتقل شدند. به گفته مری آن بالدوین، شهردار رالی، یکی از دو مجروح یک افسر Raleigh K-9 است.

شهردار بالدوین در بیانیه‌ای عمومی درست بعد از ساعت 9 شب گفت: «درست بعد از ساعت 5 بعد از ظهر امروز، چندین نفر در مسیر گرین‌وی Neuse River در نزدیکی زیربخش Hedingham مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

از ساعت 8:13 بعد از ظهر پنجشنبه، ستوان پلیس رالی جیسون بورنئو تایید کرد که مظنون مرد جوان بازداشت شده است. پلیس به CBS 17 گفت که مظنون تیراندازی فعالی که در جستجوی او بودند یک نوجوان 15 ساله بود.

در یک جلسه توجیهی اولیه در رسانه ها در حدود ساعت 9 شب، تایید شد که او در داخل یک خانه نگهداری می شود.

“[The] اداره پلیس رالی پنج کشته را تایید کرده است. یکی از آنها افسر پلیس رالی خارج از وظیفه بود. دو نفر دیگر نیز به بیمارستان منتقل شدند. یکی از افسران پلیس K9 رالی است. بالدوین گفت: خوشبختانه او جراحات خطرناکی نداشت.

منابع پلیس تایید کردند که افسر کشته شده در منطقه مک کانل الیور درایو و جاده کلاب ترهیل بوده است. شهردار بالدوین تعداد کل قربانیان را 5 نفر در جریان کنفرانس رسانه ای درست بعد از ساعت 9 شب پنجشنبه تایید کرد.

شهردار همچنین در اظهار نظر خود گفت: “ما باید بیشتر کار کنیم.”

او گفت: “ما باید جلوی این خشونت های بی فکر در آمریکا را بگیریم. ما باید به خشونت با اسلحه بپردازیم. کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و امشب ما چیزهای زیادی برای سوگواری داریم.”

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8074066″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p1″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”:”wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”Video”،”cs_ucfr”:””}} “dfp”:{“adTagUrl”:”

حضور چشمگیر پلیس برای اولین بار در منطقه گرین وی رودخانه Neuse درست بعد از ساعت 5 بعد از ظهر در نزدیکی Osprey Cove Drive و Bay Harbor Drive در شمال شرقی رالی گزارش شد.

پلیس همچنین در ساعت 5:40 بعد از ظهر اعلام کرد که تمام ساکنان این منطقه در منازل خود بمانند و در صورت مشاهده افراد یا موارد مشکوک با 911 تماس بگیرند.

از ساعت 6:50 بعد از ظهر، پلیس رالی همچنین از ساکنان مناطق مک کانل الیور درایو، ترهیل کلاب درایو و جاده قدیمی میلبورنی خواست که در خانه بمانند. از رانندگان خواسته شد که از منطقه اجتناب کنند زیرا Milburnie نیز تعطیل شده است.

آن. بورنئو گفت در ساعت 9:37 شب، مظنون 15 ساله توسط اداره پلیس رالی بازداشت شد. وی همچنین گفت که حال یک نفر وخیم است و افسر K-9 که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود از بیمارستان مرخص شد.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8074033″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p2″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”: “wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”Video”،”cs_ucfr”:””}} “dfp”:{“adTagUrl”:”

علاوه بر این، فرماندار کارولینای شمالی روی کوپر با مری آن بالدوین، شهردار رالی در مورد ارائه کمک به وضعیت صحبت کرد.

فرماندار: “من با شهردار بالدوین صحبت کرده‌ام و به مجریان قانون ایالت دستور داده‌ام که برای پاسخگویی به تیرانداز فعال در شرق رالی کمک کنند. افسران ایالتی و محلی در زمین هستند و برای متوقف کردن تیرانداز و حفظ امنیت مردم تلاش می‌کنند.” کوپر در ساعت 6:54 بعد از ظهر توییت کرد

او بعداً در یک کنفرانس مطبوعاتی با شهردار در ساعت 10:45 شب حاضر شد

«امشب وحشت به آستان ما رسیده است. فرماندار کوپر گفت که کابوس هر جامعه ای به رالی آمده است.

روی کوپر فرماندار NC در یک کنفرانس مطبوعاتی عصر پنجشنبه پس از اینکه یک تیرانداز فعال در رالی پنج کشته و دو نفر مجروح کرد صحبت می کند. (ویرجیل پرایس/CBS 17)

مقامات تأیید کردند که پلیس محیط اطراف بیمارستان WakeMed را ایمن کرده است که در آن چندین قربانی تحت درمان قرار گرفته اند. وضعیت قربانیان خارج از تیراندازی دو افسر رالی تا ساعت 4 صبح جمعه منتشر نشده است.

اداره ایمنی عمومی کارولینای شمالی به پلیس رالی کمک کرد. نیروی هوایی گشت بزرگراه ایالتی و اعضای گشت محلی، افسران پلیس کنگره ایالتی و ماموران ویژه اجرای قانون الکل همگی پاسخ داده اند. آنها از ساعت 11:30 شب پنجشنبه و تا جمعه به کمک پلیس رالی ادامه دادند.

لورین فریمن، دادستان ناحیه ویک کانتی بیانیه زیر را منتشر کرد:

“در حالی که جامعه ما از اعمال وحشتناک و غم انگیز خشونت امروز بعدازظهر غمگین است، چندین آژانس مجری قانون برای ایمن سازی صحنه، شناسایی همه قربانیان و اطلاع رسانی های لازم به عزیزان و شروع به پاسخ دادن به سوالات سخت در مورد چگونگی این کار تلاش می کنند. ممکن است در جامعه ما اتفاق بیفتد. همانطور که مجریان قانون و دفتر ما شروع به جمع آوری قطعات می کنند، ما از صبر مردم قدردانی می کنیم. از آنجایی که مقامات در موقعیتی هستند که بیشتر به صورت عمومی به اشتراک بگذارند، اطلاعات در طی چند روز و هفته آینده منتشر خواهد شد. ، ما با شرکای امنیت عمومی خود همکاری خواهیم کرد تا به سوالات بسیاری که همه داریم پاسخ دهیم و به دنبال عدالت برای جامعه خود باشیم. با توجه به اینکه مظنون در بازداشت است و تهدید اکنون به پایان رسیده است، جامعه ما باید برای امشب تمرکز خود را به این موضوع معطوف کند. خانواده هایی که عزیزان خود را از دست داده اند. دلم برای آنها می سوزد.”

پلیس رالی روز جمعه ساعت 8:30 صبح با رسانه ها صحبت خواهد کرد. پلیس گفت که تحقیقات فعال است.

[ad_2]

Leave a reply