5 نوع محتوا برای تقویت استراتژی بازاریابی شما

[ad_1]

تا به حال، احتمالاً قدرت بازاریابی محتوا را می دانید. هنگامی که شروع به تولید محتوای ارزشمند در وبلاگ، پادکست یا وبلاگ شرکت خود می کنید، سایر اشکال بازاریابی و رشد سریعاً اجرا می شوند. محتوا نه تنها به بهینه‌سازی موتور جستجو کمک می‌کند، بلکه به روابط عمومی، توسعه کسب‌وکار، رسانه‌های اجتماعی و حتی جمع‌آوری سرمایه نیز کمک می‌کند.

چیزهای کمی به اندازه محتوای صنعت نوشته شده و تولید شده توسط شما در تثبیت برند شما به عنوان یک اقتدار موثر است. همانطور که کیفیت محتوا مهم است، کمیت نیز بسیار مهم است. مردم ثبات را دوست دارند، بنابراین شما نباید شروع کنید، مگر اینکه آماده ادامه دادن باشید.

حالا که متوجه شدید محتوا چقدر مهم است، سوال بعدی این است که چه نوع محتوایی تولید کنید. در اینجا پنج نمونه از محتوای خوب وجود دارد که می توانید اکنون تولید کنید که برای علاقه مندان به فضای شما ارزشمند است.

روندهای داغ در صنعت خود را پوشش دهید.

هر کاری که در فضای محتوا انجام می دهید، باید با یک هدف انجام دهید: شرکت را به عنوان یک رهبر فکری تأسیس کنید. اگر نوع محتوایی که می نویسید این هدف را برآورده نمی کند، آن را ننویسید.

چه راهی بهتر از این که به مخاطبان خود اطلاع دهید که روندهای داغ در فضای شما چیست؟ اگر مثلاً در حال ساخت شرکتی در فضای واقعیت مجازی هستید، به من بگویید به چه چیزی توجه کنم. برخی از هیجان انگیزترین اتفاقات در دنیای VR چیست؟ اگر من یک شخص یا شرکتی هستم که به VR علاقه مند است، هدف این است که وبلاگ شما را به عنوان مرجع اصلی در همه چیزهای VR درک کنم.

آخرین اخبار را مرور کنید.

علاوه بر روندهای کلی، برخی از جدیدترین اتفاقات در فضای شما چیست؟ هدف را در اینجا به خاطر بسپارید: خود را به عنوان یک مرجع تثبیت کنید.

با پوشش دادن همه اخبار در فضای خود، به مخاطبان خود می گویید که منبع نهایی اطلاعات در مورد صنعت خود هستید. شاید این پست را در اولین روز هفته بنویسید تا بتوانید مخاطبان خود را در جریان اتفاقاتی که در حال رخ دادن است مطلع کنید.

با یک رهبر در فضای خود مصاحبه کنید.

من طرفدار بزرگ مصاحبه هستم. وقتی با شخصی در فضای خود مصاحبه می کنید، سه چیز بسیار مهم را انجام می دهید. ابتدا، با ارائه یک مرحله به او، رابطه را با آن شخص برقرار یا تقویت می کنید. دوم، وقتی آنها مصاحبه را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند، ترافیک هدفمندی به دست می آورید. و سوم، با همراهی با آن رهبر، برند خود را ارتقا می دهید.

جادوی مصاحبه ها این است که آنها به بازگشت سرمایه بسیار فوری دست می یابند و تلاش کمی می کنند. فکر کنید چقدر طول می کشد تا ده سوال از طریق ایمیل برای کسی ارسال شود. نه چندان طولانی، اما بازگشت، همانطور که در بالا ذکر شد، بسیار زیاد است.

فهرستی از مقامات بازار خود ایجاد کنید.

وقتی فهرستی از 20 سرمایه‌گذار، روزنامه‌نگار، مدیر عامل یا هر دسته دیگر در فضای خود ایجاد می‌کنید، تمام موارد ذکر شده در نقطه بالا را انجام می‌دهید، اما در مقیاس.

هر یک از این سرمایه گذاران یک پینگ دریافت می کنند که در وبلاگی که هرگز درباره آن نشنیده اند نشان داده می شود. آنها به وبلاگ شما می روند تا آن را بررسی کنند. به محض اینکه آنها این کار را انجام می دهند، شما وارد رادار آنها شده اید. سپس آن‌ها آن را به اشتراک می‌گذارند، که ترافیک مرتبط را به شما هدایت می‌کند. بالاخره اینها رهبران فضای شما هستند. و دوباره، شما با ارتباط با این رهبران، برند خود را ارتقا می دهید.

ایجاد چنین فهرستی ممکن است زمان بیشتری نسبت به مصاحبه داشته باشد، اما همچنان زمان کمتری نسبت به نوشتن یک مقاله معمولی نیاز دارد. هر فرد در لیست باید یک تصویر کوچک از چهره خود و یک خط توضیح دهد که چرا آنها برجسته شده اند. در بالای لیست، یک کولاژ از همه چهره‌ها در نظر بگیرید تا وقتی فهرست را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید، همه افرادی که معرفی کرده‌اید چهره‌شان را ببینند و تمایل بیشتری به اشتراک‌گذاری آن با مخاطبان خود داشته باشند.

راه حل یا محصول جدیدی را که با آن مواجه شده اید مرور کنید.

در نهایت، علاوه بر روندها، اخبار، مصاحبه ها و فهرست ها، راه حل های دیگری را نیز در این فضا به اشتراک بگذارید. شاید، و این نیاز به جرات دارد، به اشتراک گذاری آنچه رقبای شما انجام می دهند را در نظر بگیرید. بله، درست خواندید – رقبای خود را مشخص کنید. هیچ چیز بیشتر از داشتن شجاعت برای تبلیغ رقبای خود، اعتماد به نفس را فریاد نمی‌زند. پس از همه، تراوش کردن اعتماد به نفس چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

وقتی مردم می بینند که شما از تبلیغ رقابت خود نمی ترسید، به طور خودکار شما را به عنوان یک رهبر واقعی می دانند که می داند محصول آنها به اندازه کافی قوی است که بتواند رقبا را شکست دهد.

اینها فقط برخی از ایده های محتوا هستند، اما موارد بسیار بیشتری وجود دارد. شما می توانید نظرات، مقالات رهبری فکری توسط مدیران شرکت یا حتی مقاله ای در مورد اینکه صنعت شما در یک دهه آینده کجا خواهد بود را امتحان کنید. اقتدار در فضا

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]