5 روش بسیار موثر برای ایستادن و حفظ ارتباط

[ad_1]

موضع گیری مسئولیت کلیدی رهبران است. این به معنای گرفتن تصمیمات بزرگ، تعیین اولویت های روشن، دادن جهت قطعی – و پایبندی به آن – حتی زمانی که محبوب نیست. وقتی از موضع گیری اجتناب می کنید، افراد شما گیج می شوند و در این فکر می مانند که چه چیزی مهم است، چه کاری باید انجام شود و چرا.

رهبرانی که ذاتاً بسیار مشارکت‌کننده هستند، ممکن است از اتخاذ موضع خودداری کنند، زیرا می‌ترسند که ممکن است دیکتاتوری به نظر برسد، آنها را منفور کند، یا سازمان را به مسیر اشتباه هدایت کنند. رهبرانی که به صورت افراطی مسئولیت را بر عهده می گیرند، ممکن است از در نظر گرفتن اینکه مردمشان در هنگام موضع گیری چگونه تحت تأثیر قرار می گیرند غافل شوند.

پاسخ این است که به طور مؤثر موضع بگیرید و ارتباط خود را با افراد و خودتان حفظ کنید. انجام هر دو روش آماره است و در واقع رویکردی عاشقانه تر به رهبری است. شما به آنچه مهم‌تر است متعهد می‌شوید و آنچه را که به عنوان یک رهبر لازم است انجام می‌دهید، در حالی که از راه‌هایی باز و شفاف هستید که از روابط سالم حمایت می‌کند.

به این سوالات فکر کنید:

  • ایده موضع گیری چه چیزی را برای شما به ارمغان می آورد؟

  • اگر قرار باشد در مورد یک موضوع موضع بگیرید و آن را غیرقابل مذاکره کنید، آن یک چیز چه خواهد بود؟

  • وقتی موضعی می گیرید، چگونه می توانید آن را به گونه ای بیان کنید که اعتماد و احترام را افزایش دهد؟

5 روش Amare برای ایستادگی و حفظ ارتباط

  1. به درون نگاه کن هنگام تصمیم گیری در مورد موضع گیری، ابتدا خود را آرام کنید و سپس بررسی کنید تا مطمئن شوید که با آنچه که واقعاً معتقدید برای سازمان بهترین است، مطابقت دارد و برای شما معتبر است.

  2. داستان هایی را که اختراع می کنید انتخاب کنید. به خودتان اجازه دهید تصور کنید که وقتی شما یک موضع خاص، از جمله بدترین ترس‌هایتان، چه واکنشی نشان می‌دهند. سپس کمی ارتفاع بگیرید و آن تخیلات را آنچه که هستند بنامید – داستان های شما. حالا نتایج مثبت بیشتری را تصور کنید.

  3. اجازه بدبختی بده به طور منظم به خود یادآوری کنید که همه از هر تصمیمی که می گیرید یا هر موضعی که می گیرید راضی نخواهند بود. و این اشکالی ندارد.

  4. گفتگوهای سخت را انجام دهید وقتی موضعی منفور یا بحث برانگیز اتخاذ می کنید، تصدیق کنید که می دانید ممکن است برخی افراد آن را دوست نداشته باشند. و این همان کاری است که سازمان انجام خواهد داد. مطمئن شوید که به گزینه های دیگر توجه کرده اید و چرا موضعی که دارید مهم است.

  5. به خاطر بسپارید چرا در مورد اینکه موضعی که اتخاذ می‌کنید چگونه از دیدگاه سازمان حمایت می‌کند صریح باشید. به افراد کمک کنید تا با هدف بالاتر مشترک ارتباط برقرار کنند، خواه با موضع خاصی که شما اتخاذ می کنید موافق باشند یا نه.

خبر خوب این است که شما می توانید یاد بگیرید که چگونه موضع محکمی بگیرید و عمیقاً با افراد خود – و خودتان – در ارتباط باشید. انجام این کار راهی عالی برای کسب احترام و نمایش قدرتمند عشق در عمل است.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]