5 راه برای فراگیرتر کردن محل کار برای جمعیتی که اکنون بزرگترین اقلیت هستند

[ad_1]

تخمین زده می‌شود که از هر چهار آمریکایی، یک نفر دارای معلولیت است – افراد دارای معلولیت را به بزرگترین جمعیت اقلیت در ایالات متحده تبدیل می‌کند. اکنون، با بازگشایی دفاتر، جامعه معلولان مجدداً از کارفرمایان می‌خواهد که نحوه دسترسی به فرهنگ را در نظر بگیرند – می‌گویند که طرح دفتر «بازگشت به حالت عادی» احتمالاً یک رویکرد قدیمی و حتی مضر است.

طبق آمار وزارت کار ایالات متحده، افراد دارای معلولیت با نرخ بیکاری بیش از دو برابر میانگین ملی روبرو هستند. موانعی وجود دارد – از محل اقامت در محل کار تا غلبه بر تعصب ناخودآگاه – کارفرمایان را از استخدام و نگه داشتن افراد دارای معلولیت باز می دارد. این چیزی است که مرکز شمال غربی، یک سازمان غیرانتفاعی ملی که از افراد دارای معلولیت حمایت می‌کند، دهه‌ها با آن مبارزه کرده است.

جن رامیرز رابسون، معاون خدمات استخدامی مرکز شمال غربی، می‌گوید در این زمان از بازسازی سیاست‌های دفتر، کارفرمایان فرصتی واقعی برای اولویت‌بندی دسترسی دارند. رامیرز رابسون و تیمش از کارفرمایان بزرگ مانند آمازون گرفته تا مشاغل کوچک مادر و پاپ، پشتیبانی اشتغال معلولان را به شرکت‌هایی در هر اندازه ارائه می‌کنند. من با رامیرز رابسون ارتباط برقرار کردم تا از مشاوره او در مورد ایجاد دسترسی به سیاست‌ها، پروتکل‌ها و شیوه‌های اداری استفاده کنم.

1. برنامه ای برای گنجاندن معلولیت در تلاش های DEI خود داشته باشید

در حالی که بسیاری از شرکت‌ها از طرح‌های تنوع، برابری، و گنجاندن (DEI) استقبال می‌کنند، ناتوانی اغلب نادیده گرفته می‌شود. رامیرز رابسون به تحقیقی از گروه بازگشت به معلولیت اشاره می کند، که نشان می دهد در حالی که 90٪ از شرکت ها ادعا می کنند تنوع را در اولویت قرار می دهند، تنها 4٪ معلولیت را در طرح های متنوع خود در نظر می گیرند.

رامیرز رابسون گفت: “مطمئن شوید که نمایندگانی از افراد دارای معلولیت در کمیته DEI خود دارید.” “همچنین تنوع گسترده ای را که در جامعه معلولان وجود دارد را بشناسید. این بدان معناست که افراد دارای ناتوانی جسمی، شناختی، حسی و روانی، و افراد دارای معلولیتی که خود را سیاه پوست، بومی یا رنگین پوست می دانند، درگیر شود.”

2. فرآیند طراحی جهانی را درک کنید

آیا فونت های عرشه شما برای افراد دارای اختلالات بینایی قابل دسترسی است؟ آیا ویدیوهای جلسه کارکنان شما دارای شرح باز هستند؟ طراحی جهانی (UD) تلاش می‌کند تا طراحی اصلی یک محیط را با فراگیرتر کردن و در دسترس‌تر کردن آن برای همه افراد، صرف‌نظر از سن، اندازه، توانایی یا ناتوانی‌شان، بهبود بخشد. هفت اصل برای این فرآیند وجود دارد.

رامیرز رابسون می‌گوید: «شرکت‌ها اغلب حول محور زیبایی‌شناسانه‌ترین یا متداول‌ترین روش طراحی می‌کنند، اما به ندرت در دسترس‌ترین رویکرد است. طراحی جهانی حول محور سادگی، انعطاف‌پذیری و کارایی است، بنابراین وقتی با این ملاحظات پیشرو هستید، در واقع تجربه را برای همه بهبود می‌بخشید.

3. مدل های کار از راه دور و ترکیبی را ارائه دهید

سال‌ها قبل از همه‌گیری، افراد دارای معلولیت برای مدل‌های کاری انعطاف‌پذیر می‌جنگیدند.

رامیرز رابسون گفت: “افراد دارای معلولیت اغلب برای به حداقل رساندن یا پنهان کردن ناتوانی خود در محیط های اداری سنتی فشار می آورند.” “در خانه، جایی که نیازی به تنظیم ندارید، راحتی بیشتری وجود دارد.”

رامیرز رابسون توضیح می‌دهد که محل‌های کار از راه دور همچنین بسیاری از موانع موجود در محیط‌های اداری سنتی (تنظیمات فناوری کمکی بهتر، بدون نیاز به پیمایش گزینه‌های حمل و نقل اغلب پیچیده و غیره) را کاهش می‌دهند.

4. در مورد وظایف هر شغل عمدی و روشن باشید

رامیرز رابسون گفت: “ما تمایل داریم از کلمات کلیدی زیادی مانند “سریع” و “انرژی بالا” در شرح شغل استفاده کنیم. “این نوع عبارات در واقع می توانند توانمند باشند و ممکن است کارمندان آینده نگر واجد شرایط را از درخواست برای یک موقعیت باز بازدارند.”

رامیرز رابسون به محض شروع کار، مدیران را تشویق می کند که مراقب نحوه راهنمایی کارکنان خود باشند. به جای اینکه مردم را دیکته کنید که چگونه کارها را انجام دهند، توضیح دهید که موفقیت چگونه است و سپس با کارمندان برای رسیدن به آن نتایج کار کنید.

5. کار با یک مربی شغلی را در نظر بگیرید

سازمان‌های زیادی وجود دارند که خدماتی از کاریابی تا پشتیبانی در حین کار را برای کارگران دارای معلولیت ارائه می‌دهند، از جمله مرکز شمال غربی. این شرکت ها با کارفرمایان در مورد چگونگی رفع موانع برای استخدام و حفظ کارمندان دارای معلولیت مشورت می کنند.

رامیرز رابسون می‌گوید برداشتن گام‌ها برای ایجاد یک محل کار فراگیر – و دریافت بازخورد منظم از کارمندان در مورد تلاش‌هایتان – فقط “کار درستی نیست”، بلکه حس تجاری خوبی است. او به داده‌های Accenture اشاره می‌کند که نشان می‌دهد شرکت‌هایی که فعالانه به دنبال استخدام افراد دارای معلولیت هستند، ۲۸ درصد درآمد بالاتر، درآمد خالص بالاتر و بازده سهام‌داران بالاتر گزارش می‌دهند. او گفت: «یک محل کار واقعاً فراگیر، نوآوری، بهره‌وری و روحیه را در بین همه کارمندان ایجاد می‌کند. از این زمان بازسازی برای ایجاد فرهنگ دسترسی استفاده کنید.»

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]