5 دلیل که ممکن است تصمیم درستی برای کوچک نگه داشتن کسب و کار شما باشد

[ad_1]

به نظر می رسد هر کارآفرین و صاحب کسب و کاری که من ملاقات می کنم به شدت بر رشد سریع یک تجارت بزرگ و تبدیل شدن به تک شاخ بعدی متمرکز است.

آنها نمی دانند که اداره یک کسب و کار بزرگ مجموعه جدیدی از مشکلات را به همراه دارد و ممکن است در مقایسه با نقش کسب و کار کوچک آنها چندان سرگرم کننده نباشد. اگر امروز از نقش خود لذت می برید، به اعتقاد من حفظ آن به همین شکل منطقی تر است.

شما اغلب مواردی را که توسط مشاوران توصیه می‌شود پیدا نمی‌کنید، بنابراین از دیدن نکات کلیدی برجسته‌شده در کتاب جدیدی به نام «رئیس خودساخته» نوشته جکی رزس و لورن واینبرگ شگفت‌زده شدم. این نویسندگان از موقعیت‌های رهبری در شرکت‌های بزرگ و همچنین شرکت‌های کوچک برخوردار بوده‌اند و توصیه‌های خود را از مصاحبه با ده‌ها صاحب کسب‌وکار در هر اندازه در سراسر کشور استخراج می‌کنند.

همانطور که از جایی که امروز هستید منتظر هستید، توصیه می کنم هر یک از شما نکات زیر را در نظر بگیرید که نویسندگان و من با آن موافقیم کلید رضایت شما و همچنین موفقیت شما در تجارت است:

1. ایجاد راه حل را بیشتر از مدیریت کسب و کار دوست دارید.

بیشتر شما کارآفرینان برای راه حل خود اشتیاق دارید و برخی کسب و کار را تنها یک بار ضروری می دانند. باید بدانید که نقش تجاری، از جمله امور مالی، بازاریابی، پرسنل و تیم سازی، تنها در طول زمان رشد می کند و نقش خلاق شما کاهش می یابد.

من متقاعد شده‌ام که دلیل نرخ بالای شکست استارت‌آپ‌ها، که بیش از نیمی از آن پنج سال طول نمی‌کشد، این نیست که راه‌حل‌ها نوآورانه نیستند، بلکه تمرکز کارآفرین بر روی محصول است تا کسب و کار جذب و مدیریت. مشتریان

2. هیچ کس دیگری نمی تواند مانند شما ارائه راه حل را انجام دهد.

ممکن است بتوانید دیگران را برای انجام کاری که انجام می‌دهید آموزش دهید، اما آنها ممکن است علاقه یا کیفیت منحصر به فرد شما را نداشته باشند. اما هر چه بیشتر درگیر آموزش و آموزش باشید، زمان کمتری برای لذت بردن از فرآیند خلاقانه خواهید داشت. اگر شما صاحب کسب و کار هستید، بی‌معنی است که روی افزایش آن فشار بیاورید.

واقعیت دیگری که من می بینم این است که برخی از شما مدیران خرد هستید. اگر تحمل تفویض هیچ تصمیم اساسی به تیم خود را ندارید، آنگاه رشد کسب و کار استرس‌زاتر و رضایت‌بخش‌تر خواهد شد. کوچک نگه داشتن کسب و کار شما پاسخ مناسبی برای شماست.

3. شما چالش های بزرگ تجاری را نمی خواهید.

حتی یک کسب‌وکار موفق بزرگ‌تر، مسئولیت‌های اضافی، رقابت جدید و تقاضاهای بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. می توانید به اینها به عنوان فرصت های یادگیری نگاه کنید و از بازده مالی بیشتر لذت ببرید، یا آنها را به عنوان یک بار بزرگتر یا تجاوز به علاقه و رضایت شخصی خود ببینید.

به عنوان مثال، سطح کاملاً جدیدی از مهارت های ارتباطی مورد نیاز است. از آنجایی که دیگر نمی توانید با هر یک از افراد شرکت کننده به صورت انفرادی ملاقات کنید، باید یاد بگیرید که از کانال های ارتباطی جدید، از جمله سخنرانی عمومی، شبکه سازی و روابط عمومی استفاده کنید.

4. مدل کسب و کار شما در انحصار رشد می کند.

اگر برند خود را به عنوان یک بوتیک سطح بالا می بینید، بزرگتر همیشه بهتر نیست. با رشد کسب‌وکارها، ارائه آن استاندارد بالای خدمات شخصی‌شده سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. قبل از اینکه به مشکل برخورد کنید، به استراتژی رشد خود و همچنین نیازها و اهداف شخصی خود نگاهی دقیق بیندازید.

همه ما به برندهای لوکس، از جمله رولکس و آرمانی، حسادت می کنیم که با حاشیه سود بالا و تعداد مشتریان محدود خود پیشرفت می کنند. در عین حال، ما می دانیم که موفقیت آنها به طور کامل داشتن بهترین محصول نیست، بلکه ایجاد روابط است.

5. شما می خواهید تعادل بین کار و زندگی را حفظ کنید.

بسیاری از شما، رهبران کسب و کارهای کوچک، مسئولیت مراقبت از عزیزان خود را بر عهده دارید، یا زمانی را که می توانید برای سفر و گذراندن وقت با دوستان و خانواده خود قدردانی کنید. شما باید تصمیم بگیرید که زندگی می کنید تا کار کنید یا کار کنید تا زندگی کنید. قبل از وقوع یک بحران تجاری، این تصمیمات را فعالانه بگیرید.

اصطلاح جدیدی که در این عرصه می‌شنوم، ادغام کار و زندگی است. مفهوم اینجا این است که زندگی شخصی و حرفه ای شما نباید رقیب یکدیگر باشند. برای مثال، اگر اشتیاق شما صرفه جویی در محیط زیست است، می توانید آن را به کسب و کار خود و همچنین تمرکز شخصی خود تبدیل کنید.

من از طریق تجربه واقعی آموخته ام که راه اندازی یک کسب و کار سخت است، و گسترش آن می تواند حتی سخت تر باشد، به همین دلیل است که شما باید کوچک بمانید و از زندگی خود بیشتر لذت ببرید.

داشتن یک کسب و کار کوچک در مقابل یک کسب و کار بزرگ شرم آور نیست، و در واقع اکثر شرکت های کوچک که من می شناسم می توانند با مشتریان خود بهتر رفتار کنند و همچنین میراث مثبت تری را حفظ کنند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]