4 پرچم قرمز که فوراً رئیسان بد را آشکار می کنند، با حمایت تحقیقات

[ad_1]

وقتی رهبری به ابتدایی‌ترین و ساده‌ترین شکلش تقسیم می‌شود، می‌توان آن را در یک جمله کوتاه خلاصه کرد: ایجاد شرایط لازم برای پیروزی افراد در محل کار.

بنابراین، هنگامی که لاستیک به جاده برخورد کرد، به دنبال این چهار پرچم قرمز باشید تا نشان دهد که مدیران شما – در هر سطحی در سلسله مراتب – فقط آن را قطع نمی کنند.

1. وقتی مردم احساس بی احترامی می کنند.

در یک نظرسنجی در سال 2020 که توسط ResumeLab در مورد اینکه چه چیزی یک فرد را به یک رهبر بد تبدیل می کند، انجام شد، مشخص شد که 72 درصد جمعیت مورد بررسی با رفتاری بی ادبانه یا بی احترامی توسط یک رئیس مواجه شده اند. علاوه بر این، نزدیک به 70 درصد از پاسخ دهندگان در مقابل همسالان خود مورد انتقاد قرار گرفتند و 83 درصد از آنها نسبت به آن احساس بدی داشتند. در نهایت، و شاید بدترین حالت، 42 درصد از رهبران بد، دیگران را مقصر شکست های خود دانستند، که 84 درصد از کارمندان احساس کردند که ناعادلانه است.

2. زمانی که رئیس ها احساس می کنند هرگز اشتباه نمی کنند.

آیا تا به حال برای مدیری کار کرده اید که همیشه حق با شماست و شما همیشه اشتباه می کنید؟ شاید کسی که برای مقصر دانستن یا مالکیت چیزها مشکل دارد و هرگز به اشتباه خود اعتراف نمی کند؟ خوب، این یک رئیس خود خدمت است که بیشتر به فکر حفظ آبروی خود است تا نیازهای تیم. این نوع رفتار همچنین یک پرچم قرمز بزرگ است که نمی توانید آن را نادیده بگیرید.

3. زمانی که روسا رفتارهای توهین آمیز یا قلدرانه از خود نشان می دهند.

تحقیقات نشان می‌دهد که یکی از رایج‌ترین شکل‌های رفتارهای رهبری ناکارآمد و مخرب، «رهبری منحرف شده» است.. رهبری منحرف شده توسط رهبرانی که ممکن است قلدری، تحقیر، دستکاری یا فریبکاری را نشان دهند، نمونه است. آنها همچنین اغلب در عمل غایب هستند (غیبت) و در رفتارهایی مانند کلاهبرداری یا دزدی شرکت می کنند. در مطالعات مشابهی که “سمت تاریک” رهبری را آشکار می کند، محققان دریافتند که رهبران ممکن است “از ویژگی های کاریزماتیک خود برای منافع شخصی استفاده کنند و با سوء استفاده از آنچه که برای پیروان و سازمان خوب است مخالفت کنند.”

4. زمانی که روسا تمام اعتبار را می گیرند.

یک نظرسنجی BambooHR از بیش از 1000 کارمند مستقر در ایالات متحده خواسته است تا 24 «رفتار معمول رئیس» را از «کاملاً قابل قبول» به «کاملاً غیرقابل قبول» ارزیابی کنند. بدترین رفتاری که یک رئیس می تواند در محل کار داشته باشد؟ این به گرفتن اعتبار برای کار یک کارمند خلاصه شد. BambooHR دریافت که 63 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که اعتبار هجومی غیرقابل قبول است، یا چیزی که آنها ارزش ترک آن را دارند. به‌ویژه زنان احساس بدتری نسبت به گرفتن اعتبار توسط رئیس‌هایشان داشتند و 71 درصد آن‌ها آن را بدترین رفتار نامیدند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]