4 نشانه علمی که نشان می دهد رابطه شما ممکن است دچار مشکل شود

[ad_1]

اگر شما مانند اکثر کارآفرینان و رهبران تجاری موفق هستید، کار خود را دوست دارید – چیز خوبی است، زیرا ساعت های زیادی را صرف آن می کنید. شما همچنین عاشق همسر، شریک زندگی یا فرد مهم خود هستید. شما قبلاً می دانید که احتمال پایان یافتن یک ازدواج یا رابطه به جدایی در بهترین حالت 50-50 است و فشار اضافی برای راه اندازی یک شرکت می تواند این احتمال را حتی بیشتر کند.

برای شکست دادن این شانس ها چه کاری می توانید انجام دهید؟ با توجه کردن شروع کنید. هنگامی که شما به طور کامل در راه اندازی یک شرکت یا حل یک مشکل سخت تجاری جذب شده اید، به راحتی می توانید رابطه خود را از نظر ذهنی در پشت مشعل قرار دهید، با این فرض که زمانی که آماده باشید توجه خود را روی آن متمرکز کنید، همچنان وجود خواهد داشت. ممکن است نباشد. بنابراین با توجه دقیق به آنچه که شریک زندگی تان فکر و احساس می کند – و حتی بیشتر به احساسات و اعمال خود توجه کنید.

در پستی در mindbodygreen، الیزابت ارنشاو، درمانگر ازدواج و خانواده دارای مجوز از تحقیقات جان گاتمن برای شناسایی عاداتی که احتمال جدایی یک زوج را افزایش می دهد، استفاده می کند. فهرست کامل ارزش بررسی را دارد، اما در اینجا چهار مورد از آنها به ویژه برای کارآفرینان مهم است. اکثر افراد دارای ازدواج شاد – از جمله من – همه این کارها را حداقل چند بار انجام داده اند. اما اگر متوجه شدید که خودتان یا شریک زندگیتان هر یک از آنها را با هر فرکانسی انجام می دهند، وقت آن است که اقدام فوری انجام دهید.

1. فورا حالت دفاعی شدن.

همسر یا شریک زندگی شما به تازگی شروع به صحبت با شما کرده است، یا ممکن است سر شما فریاد بزند، در مورد کاری که انجام داده اید یا نتوانسته اید انجام دهید. شما قبلاً آن را شنیده اید و به خوبی از شکایت آنها آگاه هستید، بنابراین به جای اینکه اجازه دهید آنها در مورد هر چیزی که هستند ادامه دهند، آنها را با توضیح یا توجیه خود برای هر کاری که انجام دادید قطع کنید.

این ممکن است برای شما کارآمدی مکالمه به نظر برسد – شما دائماً برای زمان تحت فشار هستید، بنابراین می خواهید به تعقیب و گریز ادامه دهید. اما این احتمال وجود دارد که نسبت به همسرتان احساس بی احترامی و بی احترامی کنید. گاتمن حالت تدافعی را در میان آنچه او «چهار سوارکار» نامید – سبک‌های ارتباطی که طلاق را پیش‌بینی می‌کنند، قرار داد.

حتی اگر نسبتاً مطمئن هستید که می‌دانید شریک زندگی‌تان چه می‌گوید، حداقل چند دقیقه وقت بگذارید تا او را بشنوید و واقعاً گوش دهید. فقط ممکن است آنها چیز غیر منتظره ای بگویند. حتی اگر نه، آن‌ها می‌دانند که شما آنقدر اهمیت می‌دهید که واقعاً گوش کنید. این به رابطه شما کمک می کند، و ممکن است به شما کمک کند هر مشکلی که هست را حل کنید.

2. سنگ تراشی.

به‌طور باورنکردنی آسان است که درگیر رفتار سنگ‌اندازی شوید، به‌خصوص اگر در حال حاضر احساس می‌کنید تحت تأثیر کار قرار گرفته‌اید. شریک زندگی شما احساسات خود را تخلیه می کند و به شما نشان می دهد که چقدر ناراحت هستند و شما مانند سنگ آرام هستید. ممکن است احساس برتری داشته باشید یا از تشدید مشاجره جلوگیری می کنید، اما در واقع سنگ اندازی یکی دیگر از چهار سوارکار است که می تواند پایان یک رابطه را پیش بینی کند. انجامش نده

اگر در حال حاضر نمی توانید وارد بحثی شوید، زیرا احساس می کنید تحت فشار هستید، یا کاملاً باید کار کنید، این را بگویید. یک استراحت بخواهید و به شریک زندگی خود بگویید که چه زمانی برای گفتگو در مورد این موضوع با او در دسترس خواهید بود. هرگز گزینه قابل قبولی نیست. بهتر از این، زمانی که هر دو احساس آرامش می‌کنید و در حال دعوا نیستید، شما و شریک زندگی‌تان می‌توانید در مورد سیگنالی به توافق برسید که یکی از شما می‌توانید از آن برای گفتن اینکه نیاز به استراحت دارید و مدت زمان استراحت استفاده کنید. خواهد بود.

اگر شریک زندگی شما سنگ اندازی می کند، عاقلانه است که در آن لحظه مشاجره را ادامه ندهید – ممکن است شریک زندگی شما بیش از حد غرق در پاسخگویی باشد و احتمالاً اوضاع را بدتر خواهید کرد. درعوض، یک استراحت را خودتان شروع کنید، و سپس زمانی که هر دوی شما فرصت خنک شدن را داشتید، به بحث بازگردید.

3. بجنگید یا فرار کنید.

این طبیعی است که در هر ازدواج یا شراکت طولانی مدت لحظاتی داشته باشید که آرزو می کنید همسرتان از بین برود. اما اگر اغلب می‌خواهید از شریک زندگی‌تان کناره‌گیری کنید یا او را کنار بگذارید، جای نگرانی است. ممکن است سیل را تجربه کنید – واکنشی که زمانی بروز می‌کند که شما و شریک زندگی‌تان مکرراً با هم درگیر می‌شوید، به طوری که اولین نشانه‌ی اختلاف، هورمون‌های استرس را در سیستم‌تان ترشح می‌کند و باعث می‌شود بخواهید فرار کنید و پنهان شوید، یا در غیر این صورت با پرخاشگری کافی به مقابله بپردازید. شریک زندگی شما فرار کنید و پنهان شوید.

قبل از اینکه اوضاع به آن مکان بسیار بد برسد، یاد بگیرید که اختلافات خود را مدیریت کنید تا هرکدام از شما توانایی توقف و استراحت و مراقبت از خود را داشته باشید. این ممکن است کمک کند تا تعارضات شما قابل کنترل باشد و نه طاقت فرسا.

4. تلاش های ناموفق (یا گمشده) برای تعمیر.

چگونه اغلب این اتفاق می افتد؟ شما در وسط مشاجره با شریک زندگی خود هستید، و یکی از شما چیزی شبیه این می گوید: “یک لحظه صبر کنید. نمی خواستم این موضوع تبدیل به دعوا شود. آیا می توانیم یک قدم به عقب برداریم و شاید این گفتگو را شروع کنیم. بر فراز؟ “

و هنگامی که این اتفاق می افتد، محتمل ترین پاسخ چیست؟ آیا طرف مقابل می گوید: “من هم نمی خواهم دعوا کنم. بیایید سعی کنیم در این مورد با آرامش بیشتری صحبت کنیم یا شاید کمی استراحت کنیم.” یا می گویند: “اوه حالا می خواهی از آن خلاص شوی؟ این را تبدیل به دعوا کردی و نمی خواهی با عواقبش کنار بیایی!”

هر زوجی دعوا می کنند. اما گاتمن مشاهده کرد که در زوج‌هایی که احتمال طلاق پایینی داشتند، تلاش‌ها برای ترمیم تعارض بیشتر اتفاق می‌افتد و احتمال بیشتری وجود داشت که طرف مقابل آن را بپذیرد. اگر در طول مشاجره با شریک زندگی خود هرگز تلاشی برای تعمیر نکردید، شاید وقت آن رسیده است که شروع کنید. و اگر شریک شما تلاشی برای تعمیر کرد، حتماً آن را بپذیرید.

تعداد فزاینده‌ای از مخاطبان خوانندگان Inc.com وجود دارد که هر روز یک متن از من دریافت می‌کنند که شامل یک چالش یا ایده مراقبت از خود یا انگیزشی است. (علاقه مند به پیوستن هستید؟ اطلاعات بیشتر و دعوت به یک دوره آزمایشی رایگان طولانی در اینجا آمده است.)

بسیاری از مشترکین، کارآفرینان یا رهبران تجاری هستند، و اغلب در مورد کار، زندگی یا بزرگترین جاه طلبی هایشان به من پیامک می دهند. اما آنها همچنین به من می گویند که شریک زندگی و خانواده آنها چقدر مهم هستند، نه تنها برای رفاه آنها بلکه برای موفقیت آنها. خیلی آسان است که اجازه دهید رابطه تان به سمت جنوب پیش برود، در حالی که روی ایجاد یا اداره شرکت خود متمرکز هستید. مطمئن شوید که اجازه نمی دهید این اتفاق بیفتد.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]