4 مرد در پرونده های جداگانه استثمار کودکان در می سی سی پی محکوم شدند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دادستان کل لین فیچ (R-Miss.) اعلام کرد که چهار مرد در پرونده های جداگانه استثمار کودکان در می سی سی پی محکوم شده اند.

در 1 اوت، متیو آر استرمپلر، از Bay St. لوئیس به گناه خود اعتراف کرد و توسط قاضی منطقه هنکوک، لیزا پی. دادسون، در مورد یک مورد سوء استفاده از کودکان محکوم شد. او به 40 سال حبس تعزیری با 18 سال خدمت و پنج سال نظارت پس از آزادی محکوم شد.

در 30 ژوئن، میکل پی. کارلسون، از استون وال، اعتراف به گناه کرد و توسط قاضی منطقه کلارک، رابرت “بو” بیلی، به دو اتهام جداگانه در اختیار داشتن مواد بهره کشی از کودکان محکوم شد. در اولین مورد، کارلسون به 40 سال زندان با پنج سال خدمت و پنج سال نظارت پس از آزادی محکوم شد. در دومین فقره، وی به 40 سال حبس تعزیری با 10 سال خدمت و پنج سال نظارت پس از آزادی محکوم شد. مدت حبس متوالی خواهد بود.

در 29 ژوئن، کالب اسکلی، از ممفیس، تنسی، اعتراف کرد که گناهکار است و توسط قاضی منطقه دسوتو، سلست امبری ویلسون، به دلیل یکی از اتهامات سوء استفاده از کودکان (تغییر یک کودک برای ملاقات برای اهداف صریح جنسی) محکوم شد. اسكلي به 40 سال حبس با 15 سال خدمت، 5 سال حبس مشروط تحت نظارت و 20 سال حبس بدون گزارش محكوم شد.

در 27 ژوئن، کریستوفر آ. دین، از شهرستان کاوینگتون، به جرم خود اعتراف کرد و توسط قاضی منطقه کاوینگتون، استانلی سوری، به دو اتهام بهره کشی از کودکان محکوم شد. در اولین مورد، دین به 20 سال زندان با 10 سال خدمت و پنج سال نظارت پس از آزادی محکوم شد. در دومین مورد، دین به همین ترتیب محکوم شد و این احکام به صورت همزمان اجرا می شود.

دستگیری اسکلی در آوریل 2021 نتیجه عملیات باران آبی بود، یک عملیات چند حوزه قضایی که توسط بخش جرایم سایبری دفتر دادستانی کل هماهنگ شده بود.

هر چهار مرد باید به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کنند.

اگر اطلاعاتی در مورد سوء استفاده جنسی از کودک به صورت آنلاین دارید، لطفاً آن را به 1-800-843-5678 گزارش دهید. همچنین می توانید به صورت آنلاین در www.cybertipline.org گزارش تهیه کنید.

[ad_2]

Leave a reply