4 زن متهم به سرقت 17000 دلار کالا در مدیسون

[ad_1]

مدیسون، خانم (WJTV) – پلیس مدیسون چهار زن باتون روژ، لوئیزیانا را به اتهام سرقت بیش از 17000 دلار کالا از دو تجارت دستگیر کرد.

پلیس گفت که توسط همکاران Best Buy در 7 دسامبر در مورد دو زن که در داخل فروشگاه بودند و اقلامی را پنهان می کردند مطلع شدند. هنگامی که مأموران رسیدند، دو زن دیگر را مشاهده کردند که از فروشگاه خارج می شدند.

به گفته بازرسان، زنان اقلام را پنهان کرده و سپس وارد Ulta Beauty شده و اقلام بیشتری را برداشتند. هنگامی که زنان از پارکینگ خارج شدند، پلیس گفت که یک توقف ترافیکی انجام داده و اقلام دزدیده شده را از Best Buy و Ulta Beauty کشف کرده است.

در حالی که این توقف ترافیک ادامه داشت، پلیس گفت که زنان اصلی از Best Buy خارج شدند و مشاهده شدند که کالاهای خود را در داخل خودروی دیگری در پارکینگ مخفی کرده بودند. آنها دستگیر شدند و ماموران اقلام مسروقه را کشف کردند.

پلیس گفت در طول تحقیقات خود، آنها متوجه شدند که این زنان مسئول یک سرقت در Best Buy در اوایل دسامبر بودند.

مظنونان میکیارا ویلیامز، دیمسیا ویلیامز، لاکوتا ادواردز و راشل بیندون شناسایی شدند. هر چهار زن به جرم سرقت از مغازه و تبانی برای ارتکاب جرم متهم شدند.

به میکیارا ویلیامز وثیقه داده نشد، زیرا برای یک آژانس خارج از ایالتی بازداشت شده بود. دیمسیا ویلیامز و ادواردز به هر کدام یک وثیقه 150000 دلاری دادند. اوراق قرضه بیندون 75000 دلار تعیین شد.

این پرونده برای پیگرد قانونی به دادستانی منطقه مدیسون و رانکین ارائه خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply