4 راه برای تبدیل شدن به یک رهبر احیا کننده در دنیای پیچیده

[ad_1]

همانطور که دنیای ما به طور فزاینده ای پیچیده می شود، رهبری احیا کننده مفهومی است که در بسیاری از حوزه ها از جمله کشاورزی، پزشکی و تجارت جا افتاده است.

بیشتر شرکت‌ها طبیعتاً با مولد بودن شروع می‌کنند و چیزی با ارزش را در اکوسیستم بزرگ‌تر کسب‌وکار خلق می‌کنند. انحطاط زمانی شروع می شود که رهبران ارتباط ذاتی در محیط پیچیده کسب و کار امروز را از دست بدهند، زمانی که هدف از بین برود، و زمانی که طمع بر خوبی ها غلبه کند.

راه حل ایده آل برای این، رهبری احیاکننده است، با تعهد نه تنها به حفظ آنچه هست، بلکه برای بهبود آن به روشی متعادل که همه ذینفعان، از جمله سیاره ما را ارتقا دهد. این یک آگاهی متفاوت و نمونه بارز کسب و کار amare است که قدرت عشق را به کار می گیرد تا تأثیری مثبت و بلندمدت داشته باشد.

  • آیا برای شما ارزشی قائل هستید که چگونه کسب و کار شما با سایر مشاغل و سیستم ها مرتبط است؟

  • واکنش شما به ایده اداره یک کسب و کار که به طور سودآوری همه سهامداران شما را به روشی پایدار ارتقا می دهد چیست؟

  • آیا از حرکت بین مولد، انحطاط‌آمیز و احیاکننده در رویکرد خود به رهبری آگاه هستید؟

4 روش آماره برای تبدیل شدن به یک رهبر احیا کننده در یک دنیای پیچیده

  1. متفاوت فکر کن هر روز در نظر داشته باشید که به عنوان یک رهبر به سطحی از آگاهی نیاز دارید که با بهترین منافع مردم، سود و سیاره تصمیم گیری کند. یک مانترای ساده ایجاد کنید تا به شما پیوندهای زیبا را یادآوری کند.

  2. جلوگیری از فرسودگی شغلی سیاست‌ها و سیستم‌های پاداشی را تنظیم کنید که از کار بیش از حد دلسرد می‌شوند و از انجام سطوح پایداری از تلاش حمایت می‌کنند که به جای کاهش، ارتقاء می‌یابد. سپس به عادات کاری خود از این منظر نگاه کنید.

  3. جدایی را رها کن یک تصویر «جعبه‌ها و فلش‌ها» بکشید که شرکت شما را با بی‌شمار کسب‌وکارها و سیستم‌هایی که با آنها تعامل دارید، از جمله منابع طبیعی، تأمین‌کنندگان، بازارها، فناوری اطلاعات و غیره، مرتبط می‌کند. قدردانی را برای همه این نهادهایی که از شما حمایت می کنند بیابید.

  4. همسویی کامل را هدف بگیرید. از خود بپرسید که آیا ارزش‌های شخصی شما و ارزش‌های شرکت هر دو به نفع اصول مشارکتی و خلاقانه رهبری احیاکننده هستند؟ اگر نه، تصمیم بگیرید که برای دستیابی به همسویی کامل چه چیزی باید تغییر کند.

رهبری احیا کننده به معنای بزرگ اندیشی و در نظر گرفتن تأثیر بلندمدت است، با این درک که شما اینجا هستید تا بهترین را برای شرکت خود و برای جهان انجام دهید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]