4 دلیل برای اینکه تجارت الکترونیک شما باید ارز دیجیتال را بپذیرد

[ad_1]

در حالی که رمزارز به دلیل استفاده از رمزگذاری برای تأیید تراکنش ها نامگذاری شده است، نقش و عملکرد رمزآلود آن در تجارت امروزه این نام را بیش از پیش مناسب کرده است. و در حالی که مدتی طول می کشد تا مصرف کننده معمولی درک درستی از این ارز دیجیتال داشته باشد، چیزی که مشخص است – به ویژه برای هر کسی که امسال تبلیغات Super Bowl را تنظیم کرده است – این است که ارز دیجیتال راه خود را به جریان اصلی باز کرده است.

اگر می خواهید تجارت الکترونیکی خود را در لبه پیشرفت نگه دارید، وقت آن است که به فکر اضافه کردن ارز دیجیتال به لیست گزینه های پرداخت پذیرفته شده برای فروشگاه آنلاین خود باشید. در اینجا دلیل آن است.

پذیرش مصرف کننده در حال افزایش است.

در حالی که هنوز سردرگمی و رمز و راز قابل توجهی در مورد اینکه رمزارز چیست و چگونه کار می کند وجود دارد، ارز دیجیتال از آنچه تصور می کنید محبوب تر است. بر اساس نظرسنجی Consumer Crypto Survey از بیش از 2000 مصرف‌کننده آمریکایی، در واقع، تقریباً نیمی (48 درصد) از مصرف‌کنندگان آمریکایی گزارش کردند که در نیمه اول سال 2021 در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

از نظر مصرف کنندگان جهانی، مطالعه ویزا در سال 2021 نشان داد که 21 درصد آنها مالکان فعال هستند – به این معنی که حداقل یک بار از ارز دیجیتال برای ارسال یا دریافت پول، خرید کالا یا پذیرش پرداخت استفاده کرده اند. گروه کوچکتری (11 درصد) گزارش دادند که ارز دیجیتال را به عنوان سرمایه گذاری خریداری کرده اند اما هیچ معامله ای انجام نداده اند.

بنابراین، در حالی که بیشتر مصرف‌کنندگان هنوز فعالانه در بازار شرکت نمی‌کنند، آگاهی و کنجکاوی قابل‌توجهی وجود دارد، و تغییر از حالت غیرفعال به فعال می‌تواند در یک سکه اتفاق بیفتد.

شما نمی خواهید دیر به مهمانی بروید.

فروشگاه‌ها، پلتفرم‌ها و سیستم‌های پرداخت پیشرو تجارت الکترونیک در حال حاضر فعال هستند. از جمله پلتفرم‌ها و فروشگاه‌های تجارت الکترونیکی که در حال حاضر ارزهای دیجیتال مختلف را می‌پذیرند، می‌توان به Shopify، Overstock.com، WooCommerce، BigCommerce، Magento و eGifter اشاره کرد. سال گذشته، PayPal Checkout را با Crypto معرفی کرد و به کاربران خود این امکان را داد که از ارز دیجیتال برای خرید با تاجرانی که PayPal را می‌پذیرند استفاده کنند – تا سه ماهه چهارم سال 2021، این تعداد 426 میلیون کاربر فعال است. و Venmo که متعلق به PayPal است، اکنون به بیش از 76 میلیون نفر اجازه می دهد تا از داخل برنامه به ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

در حالی که اکثر مصرف کنندگان در حال حاضر با ارزهای رمزنگاری شده درگیر نیستند، بیشتر آن را در قالب پاداش به دست می آورند. مشتریان شرکت من عمدتاً از مارک‌های زیبایی تشکیل شده‌اند که اتفاقاً یک دسته بسیار محبوب در Lolli است، یک برنامه پاداش که به کاربران امکان می‌دهد هنگام خرید آنلاین بیت کوین کسب کنند. با بیش از 1000 تاجر که با این پلتفرم شریک شده‌اند، اکنون صدها هزار خریدار فعال هستند که ارز دیجیتالی را در کیف پول‌های دیجیتالی آن‌ها به دست می‌آورند و آماده خرج کردن هستند.

سریع است.

وقتی صحبت از تجارت الکترونیکی می شود، سریعتر معمولاً بهتر است و پردازش پرداخت ها نیز از این قاعده مستثنی نیست. این مورد مورد علاقه ارزهای دیجیتال است، زیرا تراکنش ها بلافاصله پردازش می شوند، در حالی که سیستم های کارت اعتباری چند روز طول می کشد. به عنوان یک صاحب کسب و کار که از منظر جریان نقدی به چیزها نگاه می کند، دسترسی سریع تر به وجوه یک ویژگی کاملاً جذاب است.

بازار شما را باز می کند.

از آنجایی که هنوز برای پذیرش ارزهای دیجیتال در فروشگاه‌های تجارت الکترونیکی زود است، انجام این کار ممکن است گروه‌های جمعیتی جدیدی را جذب کند که مشتاق هستند در لبه‌های برتر باشند. و از نظر برخی از تحقیقاتی که گزارش شده است، این گروه ها برای خرج کردن اینجا هستند.

یک مطالعه Forrester در سال 2020 نشان داد که پذیرش Crypto مشتریان جدیدی را جذب می‌کند و میانگین ارزش سفارش را افزایش می‌دهد، با مقدار خرید دو برابر خرید با کارت اعتباری. و در سال 2021، گزارش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال نشان داد که 31 درصد از دارندگان ارزهای دیجیتال در محدوده 100 تا 1000 دلار خرید می‌کنند، در حالی که 19 درصد خریدهایی با ارزش بیش از 1000 دلار انجام می‌دهند.

افزودن یک گزینه پرداخت – به خصوص یک گزینه جدید – تصمیمی نیست که بتوان آن را ساده گرفت. ارزهای دیجیتال با انواع انتقادات از جمله استفاده از آنها در فعالیت‌های غیرقانونی، نوسانات نرخ ارز و آسیب‌پذیری زیرساخت‌های اساسی خود مواجه هستند. و از آنجایی که آنها مجازی هستند، هیچ پایگاه داده مرکزی برای ذخیره آنها وجود ندارد، به این معنی که در صورت گم شدن یا از بین رفتن هارد دیسکی که روی آنها ذخیره شده اند، ممکن است از بین بروند. آنچه ارز دیجیتال را به عنوان نوعی پرداخت تجارت الکترونیک جذاب می کند، توانایی آن در انتقال آسان وجوه از مکانی به مکان دیگر بدون نیاز به یک موسسه مالی شخص ثالث است.

هنوز مشخص نیست که آیا ارز دیجیتال واقعاً آینده تجارت اصلی است یا خیر، اما مانند بسیاری از فناوری‌های در حال رشد، تغییر به آرامی و سپس به یکباره اتفاق می‌افتد. بهتر است که آماده باشید تا اینکه پشت سر بگذارید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]