4 اقدامی که کارکنان از راه دور می توانند برای بهبود امنیت سایبری خانه انجام دهند

[ad_1]

بیشتر تنظیمات کار از خانه بر جنبه های عملی ایجاد یک فضای کاری فیزیکی در خانه تمرکز می کنند. وقتی فناوری مطرح می شود، معمولاً در رابطه با مواردی مانند ابزارهای ارتباطی و همکاری از راه دور است.

اما در مورد امنیت سایبری چطور؟ هنگامی که یک کارمند در محل حضور ندارد، حفظ همان سطح امنیت دیجیتالی که ممکن است در یک دفتر فیزیکی داشته باشد برای او دشوار است.

اگر نگران ایمنی دفتر خانه یا کارمندان خود هستید، در اینجا چند نکته برای کمک به افزایش امنیت سایبری خانه آورده شده است.

1. با یک شبکه امن شروع کنید

شبکه شما اولین خط دفاعی شما در برابر مجرمان سایبری است. هر دستگاه دارای سیستم های حفاظتی خاص خود است، اما این سیستم ها از یک مورد به مورد دیگر متفاوت است.

به عنوان مثال، ممکن است یک لپ‌تاپ کاری کاملاً زره‌دار سایبری در دفتر کار خود داشته باشید، اما تلویزیون هوشمند شما ممکن است در خطر باشد. Plume، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های امنیتی و وای‌فای مجهز به هوش مصنوعی گزارش می‌دهد که تنها در ماه می سال ۲۰۲۱، تهدیدات سایبری مسدود شده علیه تلویزیون‌های هوشمند در خانواده‌های آمریکایی افزایش ۴۳۳ درصدی داشته است.

مهم است که از هر دستگاهی در خانه خود محافظت کنید، و شبکه شما دروازه ورود همه آنها است. این گلوگاهی است که می توانید تلاش های امنیت سایبری خود را در اولویت قرار دهید. مطمئن شوید که یک راه‌حل Wi-Fi با امنیت قوی و ارائه‌دهنده‌ای دارید که به‌روزرسانی‌ها را مرتباً انجام می‌دهد.

2. مرزهای فنی کار و زندگی را حفظ کنید

یکی دیگر از راه‌های کلیدی برای حفظ امنیت سایبری خانه شما، حفظ مرزهای واضح بین کار و دستگاه‌های شخصی است.

از رایانه کاری خود برای گشت و گذار در شبکه های اجتماعی یا شرکت در بحث های Reddit استفاده نکنید. در عین حال، در برابر اصرار برای دانلود برنامه های کاری در رایانه شخصی یا دستگاه های دیگر مقاومت کنید.

حفظ خطوط مشخص بین فعالیت های آنلاین شخصی و حرفه ای آسیب احتمالی در صورت هک شدن دستگاه را کاهش می دهد. آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که یک هکر فقط از طریق ایمیل کاری وارد شود تا به مواردی مانند اسناد پزشکی یا رمزهای عبور بانکی دسترسی پیدا کند، زیرا آنها در یک رایانه مشترک هستند.

3. بهداشت سایبری خوب را مطالعه کنید

بهداشت سایبری به تلاش برای حفظ بهترین شیوه ها در هنگام استفاده از فناوری اشاره دارد. این شامل انواع مختلفی از فعالیت‌های معمولی است که می‌تواند تلاش‌های امنیتی سایبری شما را به حداکثر برساند و تعداد تهدیداتی را که ممکن است در غیر این صورت خود را در معرض آن قرار دهید، کاهش دهد.

پیشکسوتان امنیت سایبری در نورتون چندین عادات بهداشتی سایبری خوب را پیشنهاد می کنند که می تواند به ویژه هنگام کار در خانه مفید باشد. به همراه فایروال شبکه و روتر ایمن که در نوع اول پوشش داده شد، این موارد نیز عبارتند از:

  • نصب نرم افزارهای مخرب و آنتی ویروس معتبر.

  • استفاده از رمزهای عبور قوی و احراز هویت چند عاملی در صورت وجود.

  • اطمینان حاصل کنید که دستگاه های شما داده های شما را رمزگذاری می کنند.

  • پشتیبان گیری از اطلاعات حساس اغلب

رعایت منظم عادات بهداشتی سایبری خود راهی عالی برای به حداقل رساندن خطر قربانی شدن شما در جرایم سایبری است.

4. همه چیز را اغلب به روز کنید

یکی از راه‌های ایمن ماندن آنلاین، استفاده از نرم‌افزارهای به‌روز است. اغلب افراد در نصب آخرین نسخه یک برنامه تردید دارند. این می تواند به دلایل متعددی باشد. به عنوان مثال، آنها ممکن است نخواهند رابط کاربری را که به آن عادت کرده اند تغییر دهند یا با اشکالاتی که اغلب با تکرارهای جدید یک نرم افزار همراه هستند، مقابله کنند.

با این حال، تنها چیزی که با آخرین نسخه یک برنامه ارائه می شود، به روز رسانی های امنیتی است. چه این یک وصله سریع یا یک ارتقای کامل به یک سیستم عامل جدید باشد، اگر یک به‌روزرسانی در دسترس قرار گیرد، می‌توانید شرط ببندید که شامل نوعی امنیت و حفاظت است. اگر می‌خواهید تا زمانی که آنلاین هستید، ایمن باشید، مطمئن شوید که هر به‌روزرسانی را به‌محض دردسترس شدن نصب می‌کنید.

کار از خانه برای بسیاری از کارمندان یک امتیاز عالی است. با این حال، خطرات جرایم سایبری کاهش نمی یابد زیرا موقعیت جغرافیایی خود را تغییر می دهید.

برای کارمندان کار از خانه مهم است که اقداماتی را برای بهبود امنیت سایبری خانه خود انجام دهند. به این ترتیب آنها می توانند با خیالی آسوده کار کنند که داده های کارفرما یا خودشان را در معرض خطر قرار نمی دهند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]