30000 کارمند دولتی و معلمان تحت برنامه دولتی پوشش نسخه نام تجاری خود را از دست خواهند داد

[ad_1]

بیش از 30000 کارمند مدارس دولتی و دولتی در این هفته نامه‌هایی دریافت کردند که به آنها اطلاع داده بود داروهایشان دیگر تحت پوشش برنامه داروهای تجویزی ایالتی از اول ژوئیه قرار نخواهد گرفت – نتیجه تلاش رهبران ایالتی برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها.

طبق صورتجلسات جلسه، هیئت کمی شناخته شده متشکل از 14 رهبر دولت ایالتی در آگوست 2021 به ایجاد تغییراتی در برنامه نسخه نویسی رأی دادند. سخنگوی وزارت امور مالی و اداری می سی سی پی گفت که این تغییر پس از کووید-19 ایجاد شد که باعث افزایش هزینه ها شد. به گفته DFA، این تغییر باعث صرفه جویی در حدود 15 تا 18 میلیون دلار در ایالت می شود.

در اوایل سال جاری، قانونگذاران 60 میلیون دلار بودجه قانون طرح نجات آمریکا را به طرحی برای جبران خسارات ناشی از کووید اختصاص دادند.

تقریباً 197000 کارمند دولتی، افراد تحت تکفل، همسران و بازنشستگان از مزایای بیمه درمانی دولتی برخوردار می شوند. مزایای سلامتی توسط Blue Cross & Blue Shield از می سی سی پی اداره می شود و CVS Caremark مدیر مزایای داروخانه برای برنامه داروهای تجویزی است.

مارسی اسکاگینز، سخنگوی DFA در بیانیه ای ایمیلی گفت: “این راهی برای کاهش این هزینه ها و ادامه ارائه پوشش عالی به کارکنان ایالتی است.” یک هیئت مشاوره خارجی متشکل از پزشکان و داروسازان به CVS Caremark توصیه می کند که چه جایگزین هایی (دارویی) مجاز است. در اکثر موارد، جایگزین با هزینه کمتر همان کارایی را دارد.

اما برخی از افراد تحت پوشش این طرح معتقد نیستند که داروی جایگزینی که CVS Caremark برای آنها پیشنهاد شده است کارساز باشد و احساس می کنند که دولت بین آنها و پزشکشان قرار می گیرد.

یکی از مدیران مدرسه که به دلیل شغلش نمی‌خواست نامش استفاده شود، نامه‌ای درباره داروهایی دریافت کرد که چند ماه پیش برای بیماری تیروئید شروع به مصرف کرده بود. در نامه CVS Caremark و DFA آمده است که طرح او دیگر از اول جولای آن را پوشش نمی دهد.

قیمت دارو، Armor Thyroid، حدود 100 دلار در هر بطری است. او قبلاً 25 دلار کپی پرداخت می کرد.

او گفت: “وقتی آنها چنین داروهایی را تغییر می دهند، شما باید این روند را از اول شروع کنید و ادامه دهید، “خب این دوز کافی نیست، این دوز خیلی زیاد است” و هر چند وقت یکبار سطح خود را کاهش دهید.”

او گفت که نمی‌داند چرا کسی غیر از پزشکش به او دیکته می‌کند که چه دارویی مصرف کند.

“من فقط ناراحتم. مثل اینکه فکر می‌کنند بهتر از چیزی که دکترم می‌دانند، می‌دانند.»

معلمی که از ترس انتقام نمی خواست نامش در داستان استفاده شود، ابتدا اخطاریه ای از CVS Caremark به تاریخ 11 مه دریافت کرد مبنی بر اینکه اوزمپیک، داروی او برای مقاومت به انسولین، دیگر پوشش داده نخواهد شد. این شرکت نوشت که “… از اول ژوئیه 2022، باید به داروی ترجیحی تغییر دهید.”

او گفت که داروی ترجیحی ذکر شده متفورمین بود، اما او در حال حاضر آن دارو را برای نزدیک به یک دهه مصرف کرده است.

او با اشاره به Ozempic تزریقی هفته‌ای یک‌بار گفت: «در مورد متفورمین به تنهایی، ما هیچ موفقیتی نداشتیم… بنابراین (دکتر) گفت: «بیایید این را امتحان کنیم، «و مثل جادو بود.

قیمت خرده فروشی این دارو حدود 1000 دلار است. با پوشش بیمه، معلم در حال حاضر 25 دلار کپی پرداخت می کند.

پس از صحبت با پزشکش در مورد ارائه یک فرم مجوز قبلی – که شرکت می تواند آن را تأیید یا رد کند و به پوشش Ozempic ادامه دهد – هفته بعد نامه دیگری دریافت کرد.

از اول جولای 2022، محدودیتی در میزان دارویی که طرح شما پوشش می دهد وجود خواهد داشت. هنگامی که به حد مجاز رسیدید، باید کل هزینه داروهای اضافی را که از حد مجاز فراتر رفته است، بپردازید.

مقدار محدود آن چیزی را که او می گیرد را پوشش می دهد، اما او می گوید که هنوز کمی گیج است.

او گفت: “می ترسم در اواسط سال فرش را از زیر من بیرون بیاورند و نامه دیگری بفرستند مبنی بر اینکه داروهای من پوشش داده نمی شود.”

یک کارمند در مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی، که به دلیل شغلش نمی خواست نامش استفاده شود، به مدت 10 سال از زمان برداشتن تیروئیدش از Synthroid استفاده می کند. او عمومی که CVS Caremark برای او پیشنهاد کرده است را امتحان کرده است، اما کار نمی کند.

او گفت: «ما انواع مختلف هورمون‌های جایگزین و دوزهای مختلف را امتحان کردیم، و اکنون در یکی از آنها ثابت هستم و نمی‌خواهم دوباره تغییر کنم. به نظر من این که تصور می‌کنند همه می‌توانند از Synthroid به نسخه عمومی تغییر کنند، به نظر من بد به نظر می‌رسد.

او گفت که قصد دارد برای یک برنامه پس انداز ویژه با شرکت واجد شرایط شود. اگر موفق نشد، او قصد دارد با دوستی صحبت کند که پزشکش دارو را با قیمتی کمتر از داروخانه ای در کانادا سفارش می دهد.

آخرین باری که تغییرات مشابهی در پوشش نسخه کارمندان ایالتی ایجاد شد، طبق DFA در سال 2019 بود. DFA به سؤالات بعدی می سی سی پی امروز درباره تعداد افرادی که تحت تأثیر قرار گرفتند و مقدار پول ذخیره شده در آن سال پاسخی نداد.

طبق ارائه ارائه شده توسط سیندی برادشاو، مدیر بیمه ایالتی، به کمیته آموزش سنا در سپتامبر 2021، ذخایر طرح بیمه سلامت دولتی از 274 میلیون دلار در سال 2015 به 113 میلیون دلار در سال 2020 کاهش یافته است.

ادعای مواد مخدر هر سال در همان بازه زمانی به جز یک مورد افزایش یافته است که آخرین افزایش 5 درصدی آن در سال 2020 اتفاق افتاده است.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]