3 کاری که می توانید برای تبدیل شدن به یک کارآفرین بهتر انجام دهید

[ad_1]

تنشیا کار، سردبیر All the Hats، با او به گفتگو نشست جانیس اومادکه، 94 امین زن سیاه پوست به حداقل 1 میلیون دلار سرمایه مخاطره‌آمیز جمع آوری کرد و موسس شرکت نرم‌افزاری به روش منتور، که به شرکت‌ها کمک می‌کند برنامه‌های مربیگری فراگیر را در مقیاس کمتر از یک ساعت بسازند.

در اینجا سه ​​نکته مهم از گفتگو آورده شده است.

چیزهایی را که شما را متفاوت می کند در آغوش بگیرید.

اومادکه می‌گوید تنها زمانی می‌توانید ابرقدرت‌های خود را مهار کنید که بدانید آن‌ها چیستند. او می‌گوید تفاوت‌ها باعث می‌شود در بازار متمایز شوید و به شما کمک می‌کند سریع‌تر مقیاس کنید و خیلی زودتر به اهدافتان برسید. به‌علاوه، اومادکه می‌گوید، هر چه زودتر آنچه را که شما را از دیگران متمایز می‌کند بپذیرید، زودتر سرمایه‌گذاران، شرکا و مشتریان همفکر خود را جذب خواهید کرد.

تعادل را پیدا کنید

اومادکه می داند که بنیانگذار و مدیر عامل بودن چقدر می تواند دشوار باشد. از تکامل مداوم محصولش و ایجاد انگیزه در تیمش گرفته تا برنامه ریزی یک رویداد آینده در SXSW، او اغلب به جهات مختلف کشیده می شود. یکی از راه هایی که او تعادل خود را حفظ می کند، مراقبت از خود است. و این می تواند به سادگی اطمینان از استراحت و هیدراته بودن او باشد. به این ترتیب، او می گوید: “من می توانم 1000 درصد از خودم را به تجارت و تیمم بدهم.”

جامعه خود را پرورش دهید

اومادکه به این نکته توجه می کند که مرتباً دوستانش را چک کند. او می‌گوید که این می‌تواند به سادگی یک «پیام متنی ارسال یک میم یا چیز دیگری باشد، فقط برای داشتن آن لحظه انسان‌ساز». بخش مهم ایجاد روابط متقابل و نشاط بخش است. اومادکه می گوید این چیزی است که به او و سایر بنیانگذاران اجازه می دهد تا 1000 مایل در ساعت به سمت اهداف خود بدویند.

[ad_2]