3 مرد و 1 زن در قتل های جداگانه جکسون کشته شدند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پلیس جکسون در حال بررسی چهار قتل جداگانه است که در طی دو روز رخ داده است.

اولین تیراندازی در بلوک 200 پارسل درایو درست قبل از ساعت 5 صبح روز یکشنبه 23 اکتبر رخ داد.

دریک هرن، معاون رئیس پلیس گفت که قربانی، کاجارویس آموس، به مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی (UMMC) منتقل شد و در آنجا جان باخت. هرن گفت یک وسیله نقلیه در Parcel Drive کشف شد.

تیراندازی دوم بعد از ساعت 11 صبح روز یکشنبه 23 اکتبر در بلوک 300 Audubon Place رخ داد. هرن گفت که قربانی مرد ناشناس در صحنه جسد پیدا شد.

سومین تیراندازی در خیابان تری در نزدیکی خیابان دونا در ساعت 7 بعد از ظهر روز دوشنبه 24 اکتبر رخ داد. قربانی مرد 39 ساله در محل حادثه جسد پیدا شد.

هرن گفت که کارآگاهان مقتول را شناسایی کرده اند، اما نام او تا زمانی که نزدیکانش به او اطلاع داده نشود، مخفی است. در حال حاضر هیچ مظنون یا انگیزه ای وجود ندارد.

تیراندازی چهارم نیز روز دوشنبه، 24 اکتبر رخ داد. هرن گفت که کارآگاهان پس از دریافت تماسی مبنی بر زخمی شدن یک زن با شلیک گلوله به بیمارستان مریت سلامت اعزام شدند. او در مکان نامعلومی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

این زن به UMMC منتقل شد و درست قبل از ساعت 20:00 بعد از ظهر به دلیل جراحات وارده جان باخت. هیچ مظنون یا انگیزه ای در این مورد وجود ندارد و قربانی نیز شناسایی نشده است.

هر کسی که اطلاعاتی در مورد این چهار قتل دارد می تواند با واحد قتل پلیس جکسون به شماره 601-960-1278 یا با Crime Stoppers با شماره 601-355-TIPS (8477) تماس بگیرد.

[ad_2]

Leave a reply