3 روندی که باید درک کنید تا در صدر تجارت الکترونیک بمانید

[ad_1]

در دهه 80، رویای واقعیت مجازی نوید ماجراهای جسورانه را می داد و در خارج از این دنیا همه چیز را از راحتی اتاق نشیمن خود تجربه می کنید. برای سفر به کره زمین حتی نیازی به پوشیدن کفش های خود ندارید.

خارج از برخی از داستان های علمی تخیلی دیستوپیایی، بسیاری از فانتزی ها یکی از کاربردهای اصلی فناوری را نشان نمی دادند: تجارت الکترونیک.

تجارت الکترونیک یا خرده فروشی آنلاین، زندگی ما را ساده کرده است. ما دیگر مجبور نیستیم روزهای خود را در سفر از فروشگاهی به فروشگاه دیگر صرف کنیم، به این امید که اقلام مورد نظرمان در انبار موجود باشد. اکنون، در حالی که هنوز در خانه لباس خواب پوشیده ایم، می توانیم محصولات را از چندین فروشگاه در سراسر جهان خریداری کنیم.

در سراسر جهان، تقریباً 3 میلیون شرکت تجارت الکترونیک و 20 میلیون وب سایت تجارت الکترونیک وجود دارد. جای تعجب نیست که خرده فروشی آنلاین در سراسر جهان در سال 2020 از 4.2 تریلیون دلار فراتر رفت.

با وجود بسیاری از فروشگاه‌های تجارت الکترونیکی، برجسته شدن و موفق بودن دشوار است. تنها 650000 فروشگاه آنلاین خرده فروشی درآمد سالانه بیش از 1000 دلار ایجاد می کنند.

اینجا هستند سه گرایش صاحبان کسب و کار می توانند برای ماندن در صدر دنیای تجارت الکترونیکی که به سرعت در حال توسعه است، اهرمی را به کار گیرند:

  1. اینفلوئنسرها – از بازیگران گرفته تا ورزشکاران، سیاستمداران تا پادکست‌ها و حتی کشیش‌ها، همه نوع تأثیرگذار در دنیای دیجیتال وجود دارد. ناگفته نماند به اصطلاح اینفلوئنسرهای حرفه ای، که فالوورهای زیاد رسانه های اجتماعی و رفتارهای پست بسیار فعالشان، آنها را به سفیران ارزشمندی برای برخی برندها تبدیل می کند. هر کسی با جامعه ای متشکل از دنبال کنندگان می تواند به یک تجارت الکترونیک کمک کند یا به آن آسیب برساند. اگر یک برند در حال افزایش در سمت مثبت یک تأثیرگذار قرار بگیرد، می تواند افزایش ارزشمندی در دیده شدن و فروش تجربه کند.
  2. شخصی – مشتریان با تجربه خرید “آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید” تمام می شود. بسیاری از کسب‌وکارهای WYSIWYG مجبور شده‌اند به ارائه تجربیات سفارشی‌ای روی بیاورند که زمانی منحصر به فروشگاه‌های مادر و پاپ بود. کالاهای سفارشی، تغییرات، سیاست‌های بازپرداخت سخاوتمندانه و خدمات مشتری دقیق بیشتر از تعاملات ساده نقطه و کلیک هستند.
  3. هوش مصنوعی – کسب و کارهای کوچک لزوماً به معنای ارزش گذاری های کوچک نیستند. برخی از این لباس‌های پنج نفره می‌توانند کسب‌وکارهای 10 میلیون دلاری باشند که در معرض دید عموم پنهان شده‌اند. اما استخدام افراد کمتر به معنای استفاده بیشتر از اتوماسیون و هوش مصنوعی است. نه تنها هوش مصنوعی به تعداد انگشت شماری از کارمندان اجازه می دهد تا کسب و کار خود را توسعه دهند، بلکه اتوماسیون را می توان با فشار دادن یک دکمه خریداری، تنظیم و لغو کرد. استخدام، آموزش و مدیریت کارکنان یک مجموعه مهارت کاملا متفاوت است که بسیاری از صاحبان مشاغل جدید آن را یاد نگرفته اند.

کسب‌وکارهای تجارت الکترونیک مانند ربات‌های آینده‌نگر پیشخدمت داستان‌های علمی تخیلی هستند. مشتریان به برندهایی که در رسانه های اجتماعی خود «به طور ارگانیک» می بینند، که به نظر می رسد آنها را با ارائه خدمات شخصی می شناسند، پاسخ می دهند و به هر درخواست آنها با سرعت و کارایی پاسخ می دهند.

اما ارائه همه این ویژگی ها تضمین کننده یک کسب و کار سودآور نیست. بیان ارزش یک تجارت الکترونیکی دشوار است زیرا به کیفیت درآمد، ثبات ترافیک و کارایی عملیات بستگی دارد. با این حال، راه هایی برای به حداکثر رساندن ارزش یک کسب و کار خرده فروشی آنلاین وجود دارد.

  • تجربه مشتری را در اولویت قرار دهید. مجازی است واقعیت مشتریان شما همان تجربه شخصی سازی شده ای را می خواهند که در یک فروشگاه آجری از کسب و کار تجارت الکترونیک شما کسب می کنند. هر چه وب سایت و خدمات مشتری شما بیشتر شبیه یک تجربه خرید حضوری باشد، بهتر است.
  • از مشارکت ها استفاده کنید رها کردن خدمات حمل و نقل، مرجوعی و افزودنی مشتریان مکرر ایجاد می کند. شما می خواهید که خریداران بارها و بارها به وب سایت شما بازگردند. این به معنای مشتریان ثابت ماهانه و درآمد مکرر برای شما است.
  • کاهش دخالت مالک شما شرکتی می خواهید که در غیاب شما بتواند به راحتی کار کند. این بدان معناست که شما باید فرآیندها را خودکار کنید، نمایندگان خدمات مشتری از راه دور را استخدام کنید، و با تامین کنندگان و فروشندگانی کار کنید که برای مشتریان شما ارزش قائل هستند. اگر کمتر از 15 ساعت در هفته کار می کنید، یک شرکت ساخته اید. اگر بیشتر از این کار می کنید، به خودتان کار داده اید.

تجارت الکترونیک موفق نیازی به ساخت ماتریکس ندارد. کلید ایجاد آن تجربه واقعیت مجازی در خرده فروشی آنلاین، ارتباط و ایجاد جامعه است. هرچه بیشتر بتوانید به مشتریان خود احساس ارتباط و شنیده شدن را بدهید، بیشتر تجربه حضوری را تکرار می کنید. ما هنوز نمی توانیم با فشار یک دکمه به دور دنیا سفر کنیم، اما می توانیم از این طریق خرید کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد ارزیابی تجارت الکترونیک، Veristrat را ببینید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]