3 روشی که 5G یک تغییر دهنده بازی برای مشاغل کوچک خواهد بود

[ad_1]

یک انقلاب کسب و کار کوچک در راه است – و بی سیم خواهد بود.

به گفته کارن کریگان، رئیس و مدیر عامل شورای کارآفرینی و تجارت کوچک، یک سازمان غیرانتفاعی که کارآفرینان و مشاغل کوچک را آموزش می دهد و از آنها حمایت می کند. کریگان اخیراً با Inc. درباره تأثیری که عرضه سرویس بی سیم قابل اعتمادتر و با تأخیر کمتر 5G بر مشاغل کوچک خواهد داشت.

به گفته کریگان، در اینجا سه ​​جنبه از تجارت شما وجود دارد که 5G به تغییر آنها کمک می کند.

1. تجربه مشتری

به لطف 5G، شرکت ها می توانند تجربیات دیجیتالی جدیدی را به مشتریان ارائه دهند. در حالی که کووید-19 انتقال از خرده فروشی حضوری به خرید آنلاین را تسریع کرد، کریگان خاطرنشان می‌کند که هنوز جنبه‌هایی از ویترین فروشگاه‌های فیزیکی وجود دارد که مشتریان از آن غافل هستند، مانند امتحان کردن لباس و لوازم جانبی. برای این منظور، شرکت های بیشتری خدمات آزمایشی دیجیتال را با استفاده از واقعیت افزوده یا مجازی ارائه می دهند. کریگان معتقد است که کسب‌وکارهای بیشتری شروع به ارائه این خدمات و همچنین خدمات واقعیت افزوده خواهند کرد که به آنها امکان می‌دهد تا نحوه ظاهر سایر محصولات مانند مبلمان، لوازم خانگی یا دکوراسیون منزل را در خانه‌هایشان تجسم کنند. و همه اینها عملا از هر جایی امکان پذیر خواهد بود.

کریگان می‌گوید: «۵G فرصت‌های شگفت‌انگیزی را برای مشتریان فراهم می‌کند تا محصولات، کالاها و خدمات ارائه‌شده توسط کسب‌وکارهای کوچک را تجربه کرده و با آنها تعامل داشته باشند». “این باعث صرفه جویی در وقت مردم، صرفه جویی در هزینه آنها می شود و خرید را برای آنها بسیار آسان تر می کند.”

2. مشارکت کارکنان

سرویس سلولی با تأخیر کم کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که شرکت ها می توانند به راحتی با کارمندان با استفاده از ویدئو ارتباط برقرار کنند – صرف نظر از اینکه آنها در خانه هستند یا در میدان. کریگان می‌گوید: «این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا تجربه‌ای بی‌نقص داشته باشند که معنادارتر است. این باعث می‌شود که آن‌ها احساس مشارکت بیشتری در کسب‌وکار کنند، که در حفظ و نگهداری بسیار تاثیرگذار است.»

شرکت‌ها همچنین بهتر می‌توانند کارمندان را با استفاده از 5G آموزش دهند، زیرا کارگران می‌توانند با اطمینان بیشتری دستورالعمل‌های ویدیویی را از مدیران دریافت کنند. و عینک‌های مجهز به واقعیت افزوده یا دستگاه‌های تلفن همراه به کارگران این امکان را می‌دهند که دستورالعمل‌های پوشیده شده بر روی دنیای اطراف خود را مشاهده کنند. کریگان می‌گوید: «کارگران در صنایع مختلف از ساخت‌وساز گرفته تا سقف‌سازی، محوطه‌سازی، تزئینات خانه و خدمات بهداشتی می‌توانند بهتر نیازهای مشتریان خود را برآورده کنند و خطاها را از طریق این نوع آموزش و راهنمایی کاهش دهند.»

3. ذخیره سازی داده ها

کووید-19 بسیاری از شرکت ها را مجبور کرد از راه دور کار کنند و به نوبه خود، بسیاری از داده های خود را به ابر منتقل کنند. کریگان پیش‌بینی می‌کند که عرضه 5G باعث می‌شود بسیاری از کسب‌وکارها زیرساخت‌های ابری خود را حتی بیشتر گسترش دهند. کریگان می‌گوید: «شرکت‌ها شروع به فکر کردن در مورد سایر سیستم‌ها یا خدمات اصلی کسب‌وکار خواهند کرد که می‌توانند به فضای ابری منتقل شوند. 5G واقعاً به آنها امکان می دهد از مجازی سازی استفاده کنند.

کریگان می‌گوید که 5G به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا از اینترنت اشیا استفاده کنند و به صاحبان کسب‌وکار در هر زمان و از هر مکان، دانش عمیقی از شرکت‌هایشان می‌دهد. او می‌گوید: «آنها حسگرهایی را در سراسر عملیات تجاری تعبیه می‌کنند تا گردش کار را بهبود بخشند و به مدیران اجازه می‌دهند موجودی و فضای قفسه را در زمان واقعی ردیابی کنند. 5G سطح بعدی دیجیتالی شدن را به ارمغان خواهد آورد که بهره وری و کارایی را برای انواع مشاغل کوچک بهبود می بخشد.

[ad_2]