3 روشی که رهبران می توانند فرسودگی شغلی را کاهش دهند و حفظ را برای کارگران ترکیبی خود بهبود بخشند

[ad_1]

چشم انداز کار ترکیبی مزایای زیادی را به همراه داشته است، از جمله زمان انعطاف پذیر و ابزارهای آنلاین که ما را در ارتباط نگه می دارند. اما با افزایش سطح کار آنلاین، فرسودگی شغلی و خستگی همچنان برای کارمندان خود را نشان می دهد.

با توجه به بیش از 2500 کارمند ایالات متحده که برای چهارمین ویرایش فصلنامه استعدادهای درخشان بیمری مورد بررسی قرار گرفتند، بسیاری از آنها احساس می کنند که بار دفتر از راه دور به دلیل محو شدن خطوط بین کار و زندگی شخصی. برای بهبود حفظ و ایجاد روحیه کارکنان، رهبران کسب و کار باید استانداردهای جدید و بهترین شیوه ها را برای محیط کار دیجیتال معرفی کنند.

در اینجا سه ​​راه وجود دارد که رهبران می توانند از کارمندانی حمایت کنند که با تغییرات ناشی از کار ترکیبی احساس چالش می کنند:

1. شناسایی، پرورش و توسعه استعدادهای درون سازمانی

همانطور که مردم همچنان نقش خود را تشخیص می دهند و به دنبال فرصت های جدید هستند، واضح است که استعفای بزرگ به این زودی ها فروکش نمی کند. بنابراین، سازمان‌ها باید به جای ایجاد شرح شغل از فرصت‌های فوری، با تمرکز بر پتانسیل موجود کارکنان، شکاف‌های مهارتی را تطبیق داده و پر کنند. نظرسنجی گارتنر در سال 2021 نشان داد که 47 درصد از کارفرمایان نمی‌دانند که کارکنان فعلی‌شان چه شکاف‌هایی در مهارت دارند. با رقابت شدید برای استعدادهای موجود، رهبران همچنین باید برای ارائه فرصت‌های آموزشی و توسعه بهبودیافته در جهت ایجاد انگیزه و حفظ کارکنان خود در هنگام ایجاد نیروی کار خود در آینده، تمرکز کنند.

و کارمندان نشانه هایی از خود نشان می دهند که مشتاق به چالش های جدید و یادگیری مهارت های جدید هستند. نزدیک به نیمی (46٪) از مردان و یک سوم (33٪) از زنانی که برای شاخص استعدادها مصاحبه شده اند، در حال حاضر مشاغل گیگ و پروژه های داخلی در شرکتی را که قبلاً برای آن استخدام شده اند، انجام می دهند. 38 درصد دیگر می گویند که در حال بررسی درخواست یک کنسرت داخلی خود هستند.

آباکار سعیدوف، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Beamery می گوید: «اکنون زمان آن فرا رسیده است که رهبران برنامه های بلندپروازانه متمرکز بر توسعه استعدادهای بلندمدت را ایجاد کنند و به اشتراک بگذارند. او اهمیت نگاه کردن به استعداد فراتر از نقش، و مهارت ها و پتانسیل های مختلف یک فرد را با من در میان گذاشت. رهبران همچنین باید با کارمندان خود تعامل داشته باشند تا آنچه را که واقعاً از شغل خود می خواهند بشنوند و فرصت های درون شرکت را برای دنبال کردن آنها بررسی کنند.

2. برای مقابله با طرز فکر «همیشه فعال» حد و مرزی تعیین کنید

بسیاری از کارگران از راه دور در حین کار از خانه احساس می کنند که “همیشه روشن” هستند. در حالی که پلتفرم هایی مانند Slack و Teams ما را بیش از حد به هم متصل نگه می دارند، در حال حاضر قطع ارتباط برای کارمندان در پایان روز کاری دشوارتر می شود. نزدیک به دو سوم (64٪) از افرادی که برای شاخص استعدادهای درخشان مصاحبه شدند، گفتند که پیام های مربوط به کار را خارج از ساعات کاری عادی از طریق تلفن خود دریافت می کنند. 32 درصد دیگر نیز گزارش کردند که برای آنلاین بودن و در دسترس بودن احساس فشار می کنند. مخصوصاً با کارمندان پایین‌تر که در طول زمان استراحت خود بیش از همه احساس بارگذاری می‌کنند.

سعیدوف می‌گوید: «کارکنان به رهبران کسب‌وکار نگاه می‌کنند تا ببینند چگونه تعادل را در محیط کار دیجیتال تنظیم می‌کنند. بنابراین، آنها باید برای چگونگی و زمان توقف ارتباطات کاری در پایان روز کاری، پیشینه ای ایجاد کنند و مهمتر از آن، انتظارات را مدیریت کنند و به کارکنان اطمینان دهند که پاسخگویی خارج از ساعت اجباری نیست.»

3. تقویت پیوندهای اجتماعی بین همکاران مستقر در دفتر و همکاران از راه دور

ارتباط بین همکاران برای ایجاد یک محل کار مولد و سالم بسیار مهم است. این امر به ویژه در مورد کارمندان جوان تر صادق است: اکثریت (80٪) از 25-34 ساله های مورد بررسی گفتند که دوستی با همکاران مهم ترین چیز برای آنها در محل کار است. اما در دنیای ترکیبی کار، برخی از کارمندان ممکن است احساس کنند از همتایان خود دور هستند.

سعیدوف می‌گوید در همه سطوح و در همه مکان‌ها، رهبران باید تقویت ارتباطات بین همکارانی را که فرهنگ کاری قوی را حفظ می‌کنند، در اولویت قرار دهند. میزبانی ناهار آنلاین، فعالیت های گروهی و مکالمات 1: 1 بین کارکنان برای شناخت بهتر آنها و تشویق به ایجاد پیوند. کارمندانی که احساس می‌کنند با همسالان خود ارتباط دارند، از روابط کاری سالم‌تر، همکاری بیشتر و بهره‌وری بهتر لذت می‌برند.

روش‌های برخورد شرکت‌ها با استعدادها در چند سال گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرده است. با این تغییر این فرصت به وجود می‌آید که به عقب برگردیم و به بهترین روش برای اولویت‌بندی استعدادها فکر کنیم، زیرا این سازمان‌ها هستند که محور قرار می‌گیرند که «اول استعداد» خواهند شد.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]