3 راه برای ایجاد ارتباطات تیمی قوی تر در خارج از سایت شرکت

[ad_1]

حضور چهره به چهره یک کالای کمیاب و ارزشمند در دنیای کار از راه دور است. بعلاوه، برای فرهنگ یک شرکت بسیار مهم است – تحقیقات Pew می‌گوید که 60 درصد از کارگران از راه دور بدون تعاملات غیررسمی و روزمره احساس کمتری با همکاران خود دارند.

ارتباط بهتر مساوی است با تیم های بهتر و شادتر. از منظر مدیریت، کارکنان مرتبط افزایش عملکرد را نشان می دهند، از روزهای مریضی کمتری استفاده می کنند و کمتر شرکت را ترک می کنند. برای کارکنان، ارتباط به معنای رضایت شغلی بالاتر و احساس تعلق بیشتر است.

من همه اینها را به طور مستقیم در شرکتم Pacaso می بینم. به عنوان یک شرکت کاملاً از راه دور و توزیع شده، یک ارتباط سالم برای فرهنگ ما حیاتی است. آفسایت‌ها با همه تیم‌های مختلف ما برای زنده نگه داشتن این جرقه کلیدی هستند، اما ما همچنین می‌خواهیم تاثیر زمان با هم بودن را به حداکثر برسانیم، زیرا این اتفاق نادر است. جلسات تبدیل به میز می شوند.

مطمئناً، یک سخنرانی براق صحنه اصلی در سالن رقص بزرگ هتل یا جلسات اولیه با تخته سفید خوب است. اما این تنظیم رسمی این نیست که همه کارکنان چگونه به بهترین شکل یاد می گیرند یا با همسالان خود ارتباط برقرار می کنند. بنابراین شرکت من با یک گردهمایی تمام شرکتی و یک جلسه واحد در هر سال، سایت‌های آفسایت‌های دوسالانه را در بافت فرهنگ ما قرار داد. ما سعی می کنیم برنامه ای بسازیم که لحظات ارتباط را با هر چه بیشتر افراد در طیف وسیعی از تنظیمات تقویت کند.

در هر شرکتی، offsite ها برای مدیر عامل و تیم رهبری برای ارتباط با تیم خود بسیار مهم است، اما سخت است که ارتباط با صدها نفر از اعضای تیم را افزایش دهید. با این اوصاف، در اینجا سه ​​نکته برای استفاده بهینه از زمان رو در رو با تیم خود آورده شده است:

1. برو بیرون

مجموعه ای از تحقیقات از این ایده حمایت می کند که قرار گرفتن در معرض طبیعت بهزیستی جسمی و روانی ما را بهبود می بخشد. قرار گرفتن در زیر یک آسمان باز فضای بسیار طولانی تر و در عین حال گریزان لازم برای نوآوری را ایجاد می کند. تیم با حذف علائم محیطی روزمره و عوامل استرس زا در دفتر یا خانه، می تواند با هم به روشی خودجوش تر و ارگانیک تر، طوفان فکری کرده و مشکلات را حل کند. فضای بیرونی عالی واقعا الهام بخش تفکر آسمان آبی است.

2. حرکت کنید.

نشستن در یک سالن رقص هتل زیبا ممکن است وسوسه انگیز باشد، اما برای خلاقیت توربو شارژ، راه رفتن را شروع کنید. نه تنها عملکرد شناختی کلی گروه را بهبود می بخشد، بلکه فعالیت بدنی ارزش سلامتی جمعی را مدل می کند. در یک محیط کاملاً از راه دور، ادغام روال سلامت روانی و جسمی در روز کاری ضروری است. یک پیاده روی آسان یا سایر ورزش های گروهی تعهد شما را به یک تیم سالم نشان می دهد.

3. آن را بدون ساختار نگه دارید.

ما تمایل داریم که تیم سازی را با بازی ها یا فعالیت های بسیار ساختارمند مرتبط کنیم. در حالی که داشتن فضایی در دستور کار برای همکاری قلم به کاغذ مهم است، تحویل فیزیکی تنها هدف یک شرکت خارج از سایت نیست. این رویداد باید بر ارتباط واقعی برای کاهش احساس انزوای اجتماعی متمرکز شود. هر فعالیتی را که انتخاب می کنید، فرصت هایی را برای اعضای تیم فراهم کنید تا به صورت تصادفی با هم ترکیب شوند و به راحتی از یک تعامل به تعامل دیگر حرکت کنند. به عنوان یک رهبر، حریم هوایی را با داستان های طولانی در انحصار نگیرید یا سعی نکنید به زور افشاگری کنید. پس از شروع مکالمه، به گوش دادن راضی باشید.

این وظیفه یک رهبر است که با جستجوی کارمندان برای گفتگو، به جای اینکه منتظر بمانند تا اعصاب خود را احضار کنند، فرآیند اتصال را تسریع بخشد. مدیر عامل و مدیران اجرایی با دسترسی بدون فیلتر به افرادی که خارج از دایره معمول مشاوران و گزارش های مستقیم آنها هستند سود می برند. برای کارمندان، حتی تعاملات شخصی مختصر می تواند به آنها کمک کند که احساس کنند شنیده می شوند و با ارزش هستند و در عین حال حس تعلق را تقویت می کنند.

به عنوان مثال، اخیراً، تیم بازاریابی شرکت من و من ساعت 6 صبح پیاده روی در تپه‌های بیابانی پالم اسپرینگز طی دوسالانه دپارتمان خارج از محل آنها انجام دادیم. البته، کاری که با هم انجام می دهید به اندازه نحوه انجام آن مهم نیست.

فکر می‌کردم پیاده‌روی از نظر فیزیکی آسان است و به من این امکان را داد که تقریباً با همه شرکت‌کنندگان تعامل شخصی داشته باشم. برای برخی از مردم، این اولین پیاده روی آنها بود. این تاثیرگذار بود که آنها برای شرکت ریسک کردند. نیمی از شرکت کنندگان برای شرکت در رویداد اختیاری شرکت کردند. پیاده روی به خودی خود یخ شکن برای ایجاد ارتباط در موضوعاتی فراتر از کار مانند مناظر خیره کننده اطراف، علایق در فضای باز، یا علایق شخصی بود.

یکی از درس‌های مهمی که من به‌عنوان یک مدیرعامل یاد گرفته‌ام این است که مردم به شرکت‌ها متعهد نیستند – آنها به مردم و فرهنگ متعهد هستند. اکسیر قدرتمند ماموریت، چشم انداز، ارزش ها و افراد شما در نهایت موفقیت سازمان شما را در هر محیطی تعیین می کند. در ارتباط ماندن به معنای حیاتی ماندن است.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]