3 برنامه SBA که احتمالاً در مورد آنها نشنیده اید و می توانید از آنها استفاده کنید

[ad_1]

از زمان شروع همه‌گیری کووید-19، صاحبان مشاغل در سراسر کشور به طور فزاینده‌ای از همه چیزهایی که اداره مشاغل کوچک (SBA) ارائه می‌کند آگاه شده‌اند. احتمالاً بیشتر با وام های PPP و وام های EIDL آشنا هستید، که در طول همه گیری به طور گسترده مورد بحث و استفاده قرار گرفتند.

در حالی که آن وام ها مهم بودند، من همچنین شما را تشویق می کنم که با برنامه های شاخص SBA، 7 (a) و 504 آشنا شوید. علاوه بر آن، در اینجا برخی از برنامه های SBA دیگر وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. در اینجا چند مورد وجود دارد که فکر می کنم مفیدترین آنها هستند:

1. برنامه کسب و کار با معایب کوچک

کسب‌وکارهای کوچکی که حداقل 51 درصد آن‌ها متعلق به افراد آسیب‌دیده از نظر اجتماعی و اقتصادی هستند، واجد شرایط دریافت حدود 50 میلیارد دلار دلار قرارداد فدرال در هر سال هستند.

طبق گفته SBA، افراد آسیب دیده اجتماعی “کسانی هستند که به دلیل هویت خود به عنوان اعضای گروه ها و بدون توجه به ویژگی های فردی آنها در معرض تعصبات نژادی یا قومی یا تعصبات فرهنگی در جامعه آمریکایی قرار گرفته اند. آسیب اجتماعی باید ناشی از شرایط فراتر باشد. کنترل آنها.” هیچ تعریف مشخصی برای آنچه دولت «از نظر اقتصادی ضعیف» می‌داند وجود ندارد، اما از شما می‌خواهند فرم‌هایی را برای توصیف وضعیت اقتصادی خود پر کنید.

2. برنامه های کمک به کهنه سربازان

مانند برنامه کسب و کارهای کوچک محروم که در بالا مورد بحث قرار گرفت، برنامه کمک به کهنه سربازان مقدار مشخصی از دلارهای قراردادی فدرال را به 51 درصد یا بیشتر مشاغل متعلق به کهنه سربازان اختصاص می دهد، اما همچنین به آنها اجازه می دهد تا اموال مازاد را از دولت خریداری کنند. این دارایی باید برای “انجام عادی” فعالیت های تجاری و نه برای استفاده شخصی استفاده شود.

همچنین یک برنامه کسب و کار کوچک متعلق به جانبازان معلول خدماتی وجود دارد که در آن دولت هر سال حدود 3 درصد از دلارهای قراردادی فدرال را اختصاص می دهد. این برنامه مشخص می کند که معلولیت جانباز باید به سرویس متصل باشد. علاوه بر این، جانباز معلول باید در تصمیم گیری های بلندمدت و مدیریت عملیات روزانه مشارکت داشته باشد.

3. برنامه پیمانکاری فدرال مشاغل کوچک تحت مالکیت زنان

تقریباً 5 درصد از کل دلارهای قراردادی فدرال هر ساله به مشاغل کوچک متعلق به زنان اختصاص می یابد. علاوه بر این، قراردادهای دیگری نیز وجود دارد که در صنایعی وجود دارد که تصور می‌شود کسب‌وکارهای تحت مالکیت زنان کمتر نمایندگی دارند. برای مشاغل تحت مالکیت زنان که از نظر اقتصادی محروم هستند، حتی قراردادهای بیشتری وجود دارد که به طور خاص برای آنها در نظر گرفته شده است.

مانند سایر برنامه ها، 51 درصد باید متعلق به زنانی باشد که شهروند ایالات متحده هستند، عملیات روزمره را مدیریت می کنند و تصمیمات بلندمدت می گیرند. دولت برای مشاغل تحت مالکیت زنان مشخص می کند که چه چیزی آنها را از نظر اقتصادی ضعیف می کند. زن/زنانی که مالک یا کنترل 51 درصد یا بیشتر از کسب و کار هستند، هر کدام باید دارای:

  1. دارایی خالص شخصی کمتر از 750000 دلار
  2. 350000 دلار یا کمتر در درآمد ناخالص تعدیل شده به طور متوسط ​​در سه سال گذشته
  3. دارایی های شخصی 6 میلیون دلار یا کمتر

برای صاحبان مشاغل کوچک مهم است که بدانند حتی اگر بسیاری از کمک های مربوط به بیماری همه گیر پایان یافته است، گزینه های دیگری برای شما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن و شرایط درخواست، می توانید به وب سایت SBA مراجعه کنید یا از مرکز توسعه کسب و کار کوچک در منطقه خود دیدن کنید. همچنین شایان ذکر است که شما می توانید برای چندین جایزه قرارداد تحت هر برنامه اجتماعی-اقتصادی که واجد شرایط آن هستید، رقابت کنید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]