27 نفر در فلوریدا پس از طوفان ایان کشته شدند

[ad_1]

تامپا، فلوریدا (WFLA) – بر اساس گزارش ها، تعداد تلفات ناشی از طوفان ایان در فلوریدا همچنان در حال افزایش است.

صبح شنبه، آسوشیتدپرس گزارش داد که پس از طوفان ایان، 27 نفر کشته شدند که برخی از آنها مستقیماً توسط طوفان ایجاد شده است.

کمیسیون معاینات پزشکی فلوریدا به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که سه مرگ جدید مربوط به طوفان بوده است.

اینها شامل یک زن 62 ساله که پس از سقوط درخت روی خانه نقلیه‌اش آسیب دید و غرق شد، یک مرد 54 ساله که پس از گیر افتادن در پنجره غرق شد و یک زن شهرستان لی که جسدش در هم پیچیده بود پیدا شد. سیم های زیر خانه

یک مرد 71 ساله نیز روز چهارشنبه هنگام نصب کرکره های بارانی به دلیل سقوط از پشت بام جان خود را از دست داد.

به گزارش آسوشیتدپرس، مقامات محلی و مقامات محلی، پس از مرگ یک زن 22 ساله در تصادف ATV ناشی از آب‌شویی جاده در شهرستان Manatee، مرگ دیگری نیز در منطقه خلیج تامپا گزارش شد. مدیر بخش مدیریت اضطراری فلوریدا.

پنج‌شنبه، کلانتر شهرستان ساراسوتا دو مورد مرگ ناشی از طوفان را تایید کرد که به 8 نفر در طرف شما رسید. روز جمعه، کوین گاتری، مدیر FDEM، گفت که یک مرگ در شهرستان پولک رخ داده است، اما استفان نلسون، رئیس پزشک کانتی پولک، گفت که این یک اشتباه بوده و هیچ مرگ مرتبط با طوفان در حوزه قضایی او وجود ندارد.

نلسون گفت که ارتباط نادرستی با دولت وجود داشته است. به گفته وی، مرگ در لیک کانتی گزارش شده است، اما ظاهراً با لیکلند در شهرستان پولک اشتباه گرفته شده است.

بازرس پزشکی همچنین گفت که حداقل یک مورد مرگ در شهرستان هاردی به دلیل حادثه جاده و سیل رخ داده است. کانال 8 خبری در حال کار برای تایید مرگ با مقامات محلی است.

گاتری گفت که یک مورد بقایای انسانی در یک خانه زیر آب در لی کانتی پیدا شده است.

او جمعه گفت: «ما دقیقا نمی دانیم چند نفر در خانه بودند. “آب بالای پشت بام بود.”

انتظار می رود با کاهش سیل، تلفات بیشتری کشف شود. به گفته گاتری، آمار تلفات فوری پس از طوفان به دلیل مرگ افراد غیرمرتبط با طوفان غیرقابل اعتماد است، بنابراین مجموع گزارش شده می تواند متفاوت باشد و با ورود اطلاعات تغییر کند.

او گفت: «مردم در بلایایی می میرند که ربطی به فاجعه ندارد. “پزشکی کسی است که این تصمیم را می گیرد.”

[ad_2]

Leave a reply