25 بهترین کتاب برای زبان آموزان انگلیسی LillyPad Ai

بازی ها می توانند آموخته های او را از تمرینات مختلف تقویت کنند. این کتاب اقتباسی از روش DISTAR است که در مدارس برای آموزش خواندن و تقویت زبان و مهارت های خواندن به کودکان استفاده می شود. با نوشته های بزرگ، جملات بسیار کوتاه، و تفکر آسان برای درک، انتخاب کلمه منحصر به فرد است یا معمولاً در این مرحله یافت نمی شود.

والدین همچنین می توانند از آنها به عنوان کتاب داستان استفاده کنند تا وقتی بچه ها بخوابند بخوانند. قبل از اینکه متوجه شوید، کودک شما در حال خواندن این کتاب به طور مستقل است. این مجموعه شامل 12 جزوه کوتاه و تمام رنگی است که از نمونه های مکرر آوایی صدادارهای کوتاه و بلند و کلمات رایج استفاده می کند.

شما می توانید با مشاهده فهرست موجودی فعلی خود متوجه شوید که آیا به یک کتاب زبان انگلیسی برای مبتدیان نیاز دارید یا می خواهید. احتمالاً به آن نیاز ندارید و باید در خرید آن تجدید نظر کنید. اگر نمی توانید از شر قدیمی خلاص شوید، می توانید آن را بفروشید و از عواید آن برای خرید یک مورد جدید استفاده کنید.

اتصال موسیقی به یادگیری زبان یکی از بهترین راه‌ها برای کمک به کودکان برای حفظ آموخته‌هایشان است. با تمرکز بر دهکده ای خیالی در نیجریه، دامنه حماسی کتاب بر چگونگی تغییر زندگی از دوران پیش از استعمار به مدرنیته پسااستعماری متمرکز است (در آن زمان؛ رمان در سال 1958 منتشر شد).

پیت گربه که توسط نویسنده و هنرمند پرفروش نیویورک تایمز، جیمز دین نوشته شده است، بر خواندن با صداهای صوتی تمرکز دارد. این یک جایگزین سرگرم کننده برای یادگیری خواندن است که می تواند به عنوان مکمل کتاب های جذاب استفاده شود و برای کودکان 3 تا 6 سال ایده آل است. با Pete the Cat 12-Book Phonics Fun، شما پیت گربه را دارید تا به فرزندتان کمک کند تا صداهای حروف اصلی را بخواند و بگوید. معلمان کلاس اول می دانند که یادگیری 101 کلمه خواندنی برتر برای کودکان چقدر مهم است تا روان خواندن و درک مطلب را افزایش دهند. همچنین می‌توانید با استفاده از تمرین‌های مختلفی که کودکتان باید آنها را بگوید، خلاصه کند، بنویسد و در یک جمله استفاده کند، سرگرم شوید.

اولین اثر داستانی منتشر شده توسط J.R.R. تالکین، این داستان شگفت انگیز، ظلم های مرد کوچکی به نام بیلبو را پوشش می دهد. کلمات کوتاه و ساده هستند زیرا او این داستان را برای فرزندانش در جنگ نوشته است. با این حال، بلوغ و جذابیت کافی برای علاقه مند کردن خوانندگان در هر سنی وجود دارد. در زندگی، کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید، کارهایی که باید انجام دهید و کارهایی که باید انجام دهید.

best books to read learn english

اما این یکی از مهم ترین انتخاب هایی است که می توانید انجام دهید. کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان در طرح ها و کتاب انگلیسی رنج قیمت های مختلف ارائه می شود. این روزها به سختی می توان هزینه های محصول را پیش بینی کرد. شما نمی دانید قیمت یک چیز چقدر است زیرا محدوده قیمت بسیار گسترده است. به عنوان مثال، قیمت شلوار بسته به جایی که آن را خریداری می کنید، بین 20 تا 200 دلار است. به همین ترتیب، کالاهای اضافی مانند کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان.

ما ثبات و کنترل پذیری این کتاب را برای مبتدیان ارزیابی کردیم تا اثربخشی آن را تعیین کنیم. کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان را انتخاب کنید که دقیقاً مطابق با نیازهای شما طراحی شده است. زمانی که بهترین کتاب ها را برای خواندن و یادگیری لغات و دستور زبان انگلیسی به شیوه ای سرگرم کننده و موثر پیدا می کنید، بهبود زبان انگلیسی خود دشوار نیست. یک روش امتحان شده و واقعی این است که کتابی را انتخاب کنید که قبلاً به زبان مادری خود خوانده اید.

برچسب ها:  

Leave a reply