23 بهترین قیچی مو برای مردان در سال 2023 به گفته کارشناسان

ایده آل برای کسانی که می خواهند یک مدل موی کوتاه در خانه داشته باشند، قیچی شارژی Wahl قطعا در صدر لیست بهترین گیره های شارژی موجود در بازار قرار دارد. اگر شما فردی مذهبی هستید و در مورد تمام ماشین های اصلاح خود اظهار نظر می کنید، احتمالاً به یک ماشین اصلاح اختصاصی نیاز دارید. مریدین به دلیل تیغه های سرامیکی مقاوم در برابر زنگ زدگی مورد علاقه ما است که پس از چند سال چمن زنی قابل تعویض است. می‌توانید به‌ندرت با هر حرکتی با تیغه لخت یا تا 12 میلی‌متر با یکی از سرهای اتصال آن، مرطوب یا خشک کنید. محافظ دهان آن فاصله ایمن را بین پوست ظریف شما و گیره سریع و خشمگین آن حفظ می کند. بنابراین اگر خود را اصلاح می کنید، به ابزاری نیاز دارید که برای استفاده شخصی طراحی شده باشد.

بهترین ماشین خط زن ارزان

این مدل مو برای کسانی که می خواهند ظاهری تمیز و براق دارند مناسب است. از قیچی تیز برای کوتاه کردن پاها، صورت و دم سگ خود استفاده کنید. با این حال، برای درست کار کردن به مهارت و نگهداری نیاز دارد. اگر می خواهید عملکرد راحت و بی سیمی داشته باشید، گیره جادویی 5 ستاره Wahl بهترین گیره شما برای موهای مشکی مردانه است. می توانید با نگاه کردن به موجودی موجود خود متوجه شوید که آیا به بهترین آرایشگر شخصی برای مردان نیاز دارید یا می خواهید.

ماشین خط زن باراباس نانو

امروزه گزینه های زیادی در بازار وجود دارد، از جمله کپی های بی کیفیت. این گیره نه تنها تا ساعت ها دوام می آورد، بلکه تیغه های تیتانیوم سرامیکی آن به صورت خود تیز می شوند تا تریم فوق العاده تمیز و بدون تحریک شود. ایده‌آل برای استفاده با سیم و بی‌سیم، بچه‌ها در عین لذت بردن از انعطاف‌پذیری یک محصول بی‌سیم، عملکرد یک مدل سیمی را دریافت می‌کنند. به علاوه، هنوز هم می توانید موهای خود را در حین شارژ کردن کوتاه کنید. ایده آل برای آرایشگران، سبک شناسان و مبتدیان، وال برنده جایزه در مورد محصولات درجه تجاری مورد اعتماد کارشناسان می شود.

خط زن ارزان قیمت

این ابزارها تقریباً برای هر طول ریشی، از ته ریش تا 6 اینچ یا بیشتر، کار می کنند. اگر به دنبال یک ماشین اصلاح برقی هستید، ما برای آن راهنمایی داریم. و اگر شما قدیمی تر هستید و یک تیغ دستی را ترجیح می دهید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. هنگام کوتاه کردن موهای خود در خانه، به جای اینکه بخواهید ریش خود را در طبقه بالا ببرید، از یک قیچی واقعی، مانند نوع حرفه ای که توسط آرایشگر استفاده می شود، استفاده کنید. به طور کلی گیره ها از دستگاه های اصلاح ریش قوی تر هستند و برای کوتاه کردن آسان انواع مو مناسب تر هستند. اگر قصد دارید در خانه تعمیر و نگهداری کنید، سرمایه گذاری روی بهترین قیچی ها ضروری است اگر می خواهید مدل مویی خوب به نظر برسد، نه در خانه.

ماشین خط زن babybasnono

Bevel اخیراً یکی از جذاب‌ترین گیره‌های گیره‌ای را منتشر کرده است که ارتقا یافته‌ای برای پرفروش‌ترین دستگاه خود است. این جدید دارای تمام محافظ های سر برای برش دقیق، خط حرفه ای و حتی برش مدرن است. به جای محافظ، دستگاه از یک سر موتوری برای تنظیم یک اصلاح صاف و بدون شکاف در فواصل 0.1 میلی متری بسیار دقیق استفاده می کند. وزن و طراحی زیبای دستگاه قبلی و همچنین 4 ساعت عمر باتری بدون کابل دارد. این توپ نظافتی همچنین دارای 4 شانه راهنمای قابل تنظیم (1.5 میلی متر، 2.5 میلی متر، 3.5 میلی متر و 4.5 میلی متر) است.

خرید خط زن 931

این یکی از ساده‌ترین روش‌هایی است که می‌توان آن را به سرعت برش داد و همه آن را به یک گیره 0.01 میلی‌متری کاهش داد. با وجود قدرت برش نزدیک، طراحی مبتکرانه تیغه از پوست در برابر بریدگی و بریدگی محافظت می کند. از سر گرفته تا ریش و بدن، با 23 لوازم جانبی و قطعات مفید، آرایشی حرفه‌ای در تمام نواحی بیش از حد رشد کرده خود خواهید داشت. مجهز به تیغه های تیز، گیربکس فولادی و حفاظ های سفت و محکم تقویت شده با فایبرگلاس، این ماشین چمن زنی دستی ممکن است حتی بتواند چمن شما را در یک چشم به هم زدن کنده کند. طراحی ارگونومیک آن از لیز خوردن ماشین اصلاح از کف دست شما جلوگیری می کند. و به لطف شارژ هشت ساعته، انتظار 30 دقیقه پس از روشن شدن، از کار گذشته است.

ماشین اصلاح صورت بیبی باس نانو 931

مانند فیلیپس نورلکو All-In-One، از یک چرخ داخلی برای تنظیم طول کوچک با هر پیوستی که استفاده می کنید استفاده می کند. این امر باعث می‌شود تا ریش‌های کوتاه تا متوسط را به‌ویژه در اطراف گوش‌ها و بالای گونه‌ها آسان کنید. همچنین دارای یک صافی مخفی دوم در پشت است که برای جزئیات کوچک عالی است.
به معنای واقعی کلمه هیچ نوع مو یا طولی وجود ندارد که این مدل بدون زحمت از بین نرود. چه در حال کوتاه کردن موهای سفید شده یا یک کوتاه کردن سریع مو باشید، تیغه ها و موتور برای یک برش بدون زحمت با هم کار می کنند. همه کاره، توانا و خوش ساخت، Wahl این گیره های ممتاز را با در نظر گرفتن کیفیت ساخته است. پدرو روزاریو، Axe Master Barber می‌گوید: «برخی Andis Master را بهترین قیچی تمام دوران می‌دانند. آنها قدرتمند، بادوام هستند و با نگهداری مناسب می توانند یک عمر دوام بیاورند.» اخیراً، او سیم را کنار گذاشته و عاشق نسخه بی سیم جدید این استوار قدیمی است.

Leave a reply