20 واگن در یک قطار باری نورفولک جنوبی در اوهایو از ریل خارج شدند

[ad_1]

اسپرینگفیلد، اوهایو (AP) – مقامات گفتند که حدود 20 واگن در یک قطار باری نورفولک جنوبی در نزدیکی اسپرینگفیلد شنبه شب از ریل خارج شدند که دومین خروج قطارهای این شرکت در اوهایو در یک ماه گذشته است.

اما بر خلاف خروج از ریل در 3 فوریه در شرق فلسطین، اوهایو، سخنگوی شرکت گفت که هیچ ماده خطرناکی در قطار وجود ندارد.

دیسپچ گزارش داد که قطار که هیچ مسافری نداشت، حوالی ساعت 5 بعد از ظهر روز شنبه در مسیر ایالتی 41 در نزدیکی میدان نمایشگاهی شهرستان کلارک از ریل خارج شد. اسپرینگفیلد در 46 مایلی (74 کیلومتری) غرب مرکز ایالت کلمبوس، اوهایو قرار دارد.

سخنگوی نورفولک جنوبی گفت: 20 واگن قطار 212 واگنی هنگام حرکت به سمت جنوب از ریل خارج شدند.

شان هیتون به اسپرینگفیلد نیوز-سان گفت که هنگام عبور قطار از گذرگاه در گذرگاه منتظر ماند و شروع خروج از ریل را به صورت ویدئویی ثبت کرد.

من همانجا بودم و با تلفنم بازی می کردم و بعد صدای بلندی شنیدم. هیتون گفت و وقتی صدای انفجار بلند را شنیدم شروع به ضبط کردم. وقتی صدای انفجار را شنیدم، انواع زباله و فلز از زیر ماشین‌ها بیرون آمد و سپس شروع به ضبط کردم و می‌توانستید آن‌ها را ببینید که شروع به پریدن از روی مسیر می‌کنند.»

آژانس مدیریت اضطراری شهرستان کلارک از ساکنان در فاصله 1000 فوتی از خروج از ریل خواست تا در محل خود پناه بگیرند، اما آژانس گفت که دستور تخلیه رسمی صادر نکرده است.

در یک به روز رسانی در ساعت 8:50 بعد از ظهر به وقت EDT، آژانس گفت که مقامات در تلاش هستند تا اطمینان حاصل کنند که هیچ ماده خطرناکی در کار نیست.

در 3 فوریه، 38 واگن قطار باری نورفولک جنوبی در شرق فلسطین، در شمال شرقی اوهایو در نزدیکی پنسیلوانیا، از ریل خارج شدند و چندین واگن در قطار حامل مواد خطرناک آتش گرفتند.

اگرچه کسی آسیب ندید، اما محله های مجاور در هر دو ایالت مورد تهدید قرار گرفتند. این فاجعه باعث تخلیه حدود نیمی از تقریباً 5000 نفر از ساکنان شهر، پاسخ اضطراری بین دولتی و نگرانی های مداوم در میان روستاییان در مورد اثرات درازمدت سلامتی شد.

[ad_2]

Leave a reply