2 کشته و 4 زخمی در تیراندازی در لوئیزویل چند روز پس از تیراندازی گسترده در بانک

[ad_1]

(تپه) – کمتر از یک هفته پس از تیراندازی دسته جمعی در بانکی در این شهر که پنج کشته برجای گذاشت، در تیراندازی در پارکی در لوئیزویل، کنتاکی، حداقل دو نفر کشته شدند.

در پی شلیک گلوله به جمعیت در پارک Chickasaw در لوئیزویل در روز شنبه دو نفر کشته و چهار نفر دیگر زخمی شدند. پلیس حوالی ساعت 21:00 به گزارش های تیراندازی پاسخ داد و دو قربانی در صحنه کشته شدند.

پل همفری، معاون رئیس لوئیزویل، شنبه شب در یک کنفرانس خبری گفت، در حالی که در زمان حمله صدها نفر در پارک حضور داشتند، پلیس شاهدی برای تیراندازی نداشت. همفری همچنین گفت که مشخص نیست چه کسی تیراندازی کرده است.

همفری گفت: «می‌خواهم مستقیماً با هر کسی که تیرانداز است صحبت کنم. “دست برداشتن از. بهترین کار تسلیم شدن است. ما می دانیم که این پایان خوبی نخواهد داشت. بهترین حالت این است که تسلیم شوید و آن را متوقف کنید.

کریگ گرینبرگ، شهردار لوئیزویل (D) نیز در مورد خشونت های مسلحانه در شهر در هفته گذشته منعکس کرد و گفت که این یک هفته تراژدی غیرقابل توصیف بوده است.

گرینبرگ گفت: روز دوشنبه، ما پنج نفر از همشهریان خود را در یک اقدام وحشتناک خشونت با اسلحه در محل کار از دست دادیم. و اکنون، پنج روز بعد، ما در صحنه دیگری از یک اقدام خشونت آمیز با اسلحه قرار داریم.

یکی از قربانیان آخرین تیراندازی در شرایط وخیم است و تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

پارکی که در آن تیراندازی در آخر هفته رخ داد، در حدود پنج مایلی بانکی است که محل تیراندازی هفته گذشته بود که منجر به کشته شدن پنج نفر و زخمی شدن تعدادی دیگر شد. تیرانداز در آن حادثه که کارمند بانک بود نیز توسط پلیس کشته شد.

تیراندازی روز شنبه به یک رشته تیراندازی دسته جمعی در ایالات متحده ادامه می دهد، از جمله یکی از آنها در ماه گذشته که منجر به کشته شدن سه کودک و سه بزرگسال در یک مدرسه خصوصی در تنسی شد، که بحث ایالات متحده در مورد کنترل اسلحه و حقوق اسلحه را تجدید کرد.

[ad_2]

Leave a reply