2 نماینده جمهوری خواه کنگره در می سی سی پی در معرض خطر شکست در دور دوم انتخابات هستند

[ad_1]

مگی، خانم (AP) – دور دوم انتخابات اولیه کنگره با مدیران فعلی در می سی سی پی نادر است. امسال، دو تن از نمایندگان جمهوری خواه این ایالت برای حفظ مشاغل خود در دور دوم در برابر رقبای حزب خود مبارزه می کنند.

نماینده آمریکا استیون پالازو به دنبال ریاست جمهوری هفتم است و پس از متهم شدن در گزارش اخلاقی کنگره در سال 2021 به سوء استفاده از مقام خود با استفاده نادرست از بودجه مبارزات انتخاباتی، آسیب پذیر شناخته شد.

نماینده آمریکا مایکل گست به دنبال دوره سوم است. او به ایجاد یک کمیسیون مستقل برای بررسی شورش در کنگره ایالات متحده در ژانویه رای داد. 6، 2021، و در میان انتقادات مبنی بر عدم وفاداری او به رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ، مجبور به دور دوم انتخابات شد.

هم پالاتزو و هم میهمان نتوانستند از آستانه 50 درصد عبور کنند و در مسابقات مقدماتی 7 ژوئن به طور کامل پیروز شوند. روز سه‌شنبه، Palazzo به مصاف مایک ازل، کلانتر یک شهرستان ساحلی می‌رود، در حالی که مهمان با مایکل کسیدی، خلبان سابق جنگنده نیروی دریایی روبرو می‌شود.

آسوشیتدپرس در مورد سوابق مربوط به سال 1952 تحقیق کرد و دریافت که هیچ نماینده ایالات متحده از می سی سی پی در این 70 سال در دور دوم انتخابات حزبی حضور نداشته است.

دو نماینده دیگر کنگره می سی سی پی، بنی تامپسون دموکرات و ترنت کلی جمهوری خواه، به راحتی در انتخابات مقدماتی خود در این ماه پیروز شدند.

مهمان نماینده ناحیه سوم کنگره می سی سی پی است که شامل بخش هایی از جکسون و حومه آن می شود و شامل منطقه ای می شود که مهمان قبل از انتخاب شدن در کنگره در آن وکیل منطقه بود. این منطقه همچنین دارای شهرهای کوچک، کارخانه های فرآوری مرغ و تأسیسات نظامی است، از جمله یکی که کسیدی هنوز در آن خلبانان را آموزش می دهد.

مهمان در 7 ژوئن در رقابتی با سه نامزد، 47.5 درصد در مقابل کسیدی 47 درصد به دست آورد. مهمان و کسیدی هفته گذشته به طور جداگانه در شهر کوچک مگی، در شهرستانی که گست در دور اول رای گیری کمی بهتر از کسیدی بود، کمپین کردند.

مهمان، رقیب خود را «فرش‌فروش» می‌خواند، زیرا کسیدی از ساحل شرقی به می‌سی‌سی‌پی نقل مکان کرد و تنها در سال 2021 برای رأی دادن در اینجا ثبت‌نام کرد. کسیدی زمان ثبت نام خود را تأیید می‌کند و می‌گوید که در یک ایالت رای‌دهنده باقی مانده و در عین حال به ایالت دیگر منتقل شده است.

کسیدی مهمان را متهم به خیانت به ترامپ از طریق پیوستن به دموکرات ها و 34 جمهوری خواه دیگر در حمایت از ایجاد یک کمیسیون دو حزبی در ژانویه می کند. 6 حمله

هفته‌ها پس از شکست این پیشنهاد در سنای ایالات متحده، گست در میان 190 جمهوری‌خواه بود که با ایجاد کمیته مجلس نمایندگان مخالفت کردند که ماه‌ها به تحقیق درباره شورش پرداخته و اخیرا جلسات استماع تلویزیونی را آغاز کرده است. او و پالازو از جمله جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان بودند که با تایید نتایج انتخابات برخی از ایالت‌هایی که برای رقابت‌های ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ به جو بایدن دموکرات رفتند، مخالفت کردند.

کسیدی در سخنرانی های مبارزات انتخاباتی می گوید که گست هیچ کاری برای توقف «آزار و شکنجه جان. 6 زندانی سیاسی. در طی یک شام در رستوران و گریل خوزه در مگی، کسیدی از کمیسیونی که مهمان به حمایت از آن رای داد انتقاد کرد.

کسیدی گفت: «در این لایحه آمده بود که همه کسانی که در آن روز آنجا بودند یک تروریست داخلی بودند.

مهمان هر تصوری مبنی بر بی وفایی به ترامپ را رد می کند.

گست در مصاحبه ای گفت: «آنها نمی خواهند در مورد رکورد 95 درصدی ما در رأی دادن با دونالد ترامپ صحبت کنند که ما رئیس مشترک کمپین انتخاباتی مجدد او در می سی سی پی بودیم، که ما دو بار به استیضاح رای منفی دادیم و در واقع در مخالفت با آن صحبت کردیم.» جمعیت ناهار روز بعد یک مایل دورتر در کافه Zip.

برنده دور دوم بین مهمان و کسیدی در ماه نوامبر با شوواسکی یانگ روبرو خواهد شد. یانگ در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در وزارت امنیت داخلی آمریکا کار می کرد.

Palazzo نماینده منطقه چهارم کنگره در جنوب شرقی می سی سی پی است که شامل شهرهای Biloxi و Hattiesburg می شود. اقتصاد این منطقه به شدت به ارتش و کشتی سازی متکی است.

Palazzo در سپاه تفنگداران دریایی و گارد ملی ارتش می سی سی پی خدمت می کرد. او قبل از برکناری یک نماینده قدیمی دموکرات کنگره در موج چای در سال 2010، در مجلس قانونگذاری ایالت بود.

در سال 2021، گزارشی از سوی دفتر اخلاق کنگره نشان داد که “دلایل قابل توجهی برای این باور وجود دارد که” پالازو با استفاده نادرست از بودجه مبارزات انتخاباتی، لطف به برادرش و استخدام کارمندان برای انجام وظایف سیاسی و شخصی از مقام خود سوء استفاده کرده است. سخنگوی وقت او، کولین کندی، گفت که تحقیقات بر اساس “ادعاهای نادرست” با انگیزه های سیاسی صورت گرفته است.

در انتخابات مقدماتی، پالازو 31.5 درصد از آرا را به دست آورد و 25 درصد ازل در رقابتی با هفت نامزد به دست آورد.

ایزل گفته است که پالاتزو در نمایندگی جنوب می سی سی پی ناکارآمد است و از پالازو به دلیل رای گیری نیابتی انتقاد کرده است – عملی که شخصاً برای رأی دادن در مجلس حاضر نمی شود اما به عضو دیگری اجازه می دهد که به جای او رأی بدهد.

در نوامبر، برنده دور دوم بین Palazzo و Ezell با جانی ال. دوپری دموکرات، شهردار سابق هاتسبورگ که نامزد دموکرات ها برای فرمانداری سال 2011 بود، و آلدن پاتریک جانسون از آزادیخواهان روبرو خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply