2 زندانی شهرستان مونرو متهم به برنامه ریزی برای حمله به مقامات شدند

[ad_1]

مونرو کانتی، خانم. (WJTV) – به گفته کلانتر کوین کروک، دو زندانی مستقر در زندان شهرستان مونرو تلاش کردند تا یک حمله برنامه ریزی شده به معاونان و افسران اصلاحات انجام دهند.

جاشوا میلر در حال گذراندن حبس ابد برای قتل دوست دخترش و سایر اتهامات مرتبط با باند است. او اکنون به سه مورد حمله به معاون کلانتر متهم شده است.

دیلون هفکر، که به اتهام مواد مخدر و اسلحه در بازداشت به سر می برد، همچنین به یک مورد حمله به معاون کلانتر متهم شده است.

بازرسان در اوایل هفته پس از تهدید یک نگهبان زن، سلاحی پیدا کردند.

کلانتر کروک گفت که زندانیان روز یکشنبه در حین فیلمبرداری از طریق یک تماس تبلت فیس تایم، اقدام به تحریک شورش در این مرکز کردند. معاونان گشت به زندان اعزام شدند.

زمانی که یکی از معاونان وارد سلول شد، کروک گفت که میلر از این امر پیروی نکرد و با یک گلوله کمتر کشنده به بدنش اصابت کرد. وقتی نمایندگان سعی کردند میلر را دستگیر کنند، گفتند که او مقاومت کرده و با یکی از معاونانش درگیر شده و چندین بار او را گاز گرفته است.

افسران تصحیح توانستند هفکر را که به گفته آنها تلاش شده بود با تلویزیون به معاون حمله کند، نگه دارند.

دو معاون دیگر هم آمدند و کمک کردند که زندانیان در بند قرار گیرند. از سلول خارج شدند. معاون دیگری نیز در حین دستگیری مورد گازگرفتگی قرار گرفت.

معاونی که ابتدا در صحنه حضور داشت تحت مداوا قرار گرفت و از اورژانس مرخص شد.

“خوشحالیم که هیچ کس در این حادثه آسیب جدی ندید، اما دقیقاً به همین دلیل است که باید دائماً تمرین کنیم، از تاکتیک های بهتر استفاده کنیم و از نظر بدنی برای انجام این کار آماده باشیم. بزرگترین چالش کلانتر بودن، عملکرد زندان است. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا مسیری را برای زندانیان فراهم کنیم تا بتوانند خود را در زمانی که اینجا هستند، بهبود بخشند. با این حال، کسانی که این ذهنیت را دارند، کم به نظر می رسند. کلانتر کروک گفت: برای کسانی که چنین تمایلی ندارند و به ویژه آنهایی که می خواهند دائماً دیگران را مورد آزار و اذیت و تهدید قرار دهند، به ویژه کارکنان ما، هیچ امتیازی جز حداقل های لازم توسط قانون ایالتی وجود نخواهد داشت.

[ad_2]

Leave a reply